TenObcy
TenObcy
  22 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Witam.
Piszę ten temat aby poruszyć temat częstego braku Modów w różnych pokojach. Często się zdarza że jest jakiś spamer lub piszą nadmiernie Capslokiem a nie ma akurat Moda. Moją propozycją jest nabycie większej ilości Moderatorów.

Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  22 sierpnia 2013

Czyli uściślijmy- zgłaszasz swoją kandydaturę?

TenObcy
TenObcy
  22 sierpnia 2013

Nie , skąd ,że . Mam od niedawna nowe inne konto,jestem na czacie rzadko ale jak już jestem to chciałbym spokojnie , bez zakłóceń napisać .Mam na myśli osoby godne bycia Moderatorem , im więcej tym lepiej moim zdaniem.

Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  22 sierpnia 2013

Bierz jednak pod uwagę fakt, że mod to też tylko człowiek. Pracuje, śpi, cieszy się życiem również w realu i nie zawsze jest w stanie być na czacie. Mimo, że mamy kilkudziesięciu modów, to trzeba szanować to, że moderują "charytatywnie" w swoim wolnym czasie. Nie można im narzucić siedzenia w konkretnych godzinach.
Inna sprawa, że jeśli piszesz, że bywasz na czacie rzadko, to też nie jesteś w stanie w pełni ocenić jakości ich działań.

TenObcy
TenObcy
  22 sierpnia 2013

Doskonale rozumiem to że Moderator to też człowiek ,dlatego proponuję nabyć ich więcej aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ,że pokój zostanie bez moderatora. W pokojach występuje opcja "Nie ma moda, można spamować"
Jak napisałaś ,nie jestem w stanie w pełni ocenić działań moderatorów , jednak że sytuacja Modów offline zdarza się dośćczęsto , nawet jeśli wchodzę te dwa, trzy razy na tydzień .

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  22 sierpnia 2013
Edytaaa87
Edytaaa87: Czyli uściślijmy- zgłaszasz swoją kandydaturę?


Nie bądź nie skromna, sama chciałaś być a teraz komus wytykasz :zonk:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Bianka
Bianka
  22 sierpnia 2013
TenObcy
TenObcy: Często się zdarza że jest jakiś spamer lub piszą nadmiernie Capslokiem a nie ma akurat Moda

Moda może nie być na czacie co nie znaczy, że nie ma go online:
http://www.fotka.pl/przyjaciele#czat_przyjaciele
Raczej nie będzie problemu żeby do niego napisać:) Możesz zawsze zawołać bądź zrobić screena i wysłać jednej z tych osób na pw.
Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  22 sierpnia 2013
Dekompresja
Dekompresja: Nie bądź nie skromna, sama chciałaś być a teraz komus wytykasz


Nie doszukuj się czegoś, co nie ma miejsca. Zresztą co ma skromność czy jej brak do tego tematu?
Inna sprawa, że w czasach gdy ja dostałam moda, nikt się na to "stanowisko" nie zgłaszał sam, a był wybierany przez mg.
Shaitan
Shaitan
  22 sierpnia 2013
TenObcy
TenObcy: Często się zdarza że jest jakiś spamer lub piszą nadmiernie Capslokiem a nie ma akurat Moda


TenObcy
TenObcy: jestem na czacie rzadko


No to w końcu często czy rzadko? :D Może po prostu masz pecha i trafiasz na pokój bez moda w danej godzinie ;) Niemniej zawsze możesz też sprawdzić komendą /mod na jakich pokojach są aktualnie zalogowani moderatorzy, i któregoś z nich zawołać do siebie ;)
Gattusoo
Gattusoo
  22 sierpnia 2013

Jako nałogowy bywalec czatu stwierdzam , że TenObcy ma trochę racji. Też uważam ,że większa ilość Moderatorów wpłynęła by pozytywnie na cały Czat . Wiadomo ,że moderator to też człowiek , nie jakiś NoLife :D

Niereformowalny
Niereformowalny
  22 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jakiś NoLife :

polemizowałbym ;D
Bianka
Bianka
  22 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: polemizowałbym ;D

troszkę podbijam xD
Niereformowalny
Niereformowalny
  22 sierpnia 2013
Bianka
Bianka: troszkę podbijam xD

tylko troszkę?:D
Bianka
Bianka
  22 sierpnia 2013

troszkę bardziej. no już nie trolluj XD

Gattusoo
Gattusoo
  22 sierpnia 2013

Oj Bianka , o Tobie to śmiało mogę powiedzieć ,że jesteś NoLifikem małym xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.