SamiecAlfa
SamiecAlfa
  6 sierpnia 2013 (pierwszy post)
Myśl przewodnia tematu:

Kilka lat temu wielki upadek zaliczył fotkowy Hyde Park - który już się nie odrodził.
Od kilku tygodni można zaobserwować malejący wskaźnik popularności czata wśród stałych bywalców, czy czat czeka to samo co spotkało Hyde Park?

No i odnośnie tytułu tematu, kilka chłodzących pytań na te upalne dni:

- Gorące kąpiele w upalne dni mają sens?
- Co myślicie o facetach chodzących na solarium
- Gdy nie macie możliwości schłodzenia wódki, pijecie ciepłą?
- Skoro japonki u faceta wyglądają gejowsko, to co facet powinien nosić na nogach w tak upalne dni?

Pytanie BONUS:

Co robicie, kiedy jesteście w centrum miasta, z nieba leje się piekielny żar, zaczynacie się pocić i nagle uświadamiacie sobie, że zapomnieliście posmarować się antyperspirantem i lada moment zacznie od was "walić"? Jakieś złote rady?

;)
Shaitan
Shaitan
  6 sierpnia 2013
SamiecAlfa
SamiecAlfa: czy czat czeka to samo co spotkało Hyde Park?


Kiedyś zapewne. Ale podejrzewam, że w zimę znowu będzie plaga, bo dzieciaki po szkole nie będą piły browca w parku.

SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gorące kąpiele w upalne dni mają sens?


Mają, w zimnej wodzie nie zmyjesz potu.

SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Co myślicie o facetach chodzących na solarium


Jak chcą z siebie robić lalusiów to ich sprawa.

SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gdy nie macie możliwości schłodzenia wódki, pijecie ciepłą?


NIE! Może ze dwa razy się zmusiłem i więcej nie tknę ciepłej.

SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Skoro japonki u faceta wyglądają gejowsko, to co facet powinien nosić na nogach w tak upalne dni?


A wisi mi to i powiewa.. sam chodzę w klapkach albo w sandałach.

SamiecAlfa
SamiecAlfa: Co robicie, kiedy jesteście w centrum miasta, z nieba leje się piekielny żar, zaczynacie się pocić i nagle uświadamiacie sobie, że zapomnieliście posmarować się antyperspirantem i lada moment zacznie od was "walić"? Jakieś złote rady?


W tragiczny skwar to antyperspirant i tak przestaje działać chwilę po wyjściu na słońce, więc nie widzę zbytnio sensu tego pytania. Anyway, by nie śmierdziało to jakieś perfumy.
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  6 sierpnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Kilka lat temu wielki upadek zaliczył fotkowy Hyde Park - który już się nie odrodził. Od kilku tygodni można zaobserwować malejący wskaźnik popularności czata wśród stałych bywalców, czy czat czeka to samo co spotkało Hyde Park?

Właśnie nie wiem co się dzieje. Kiedyś tutaj było dużo tematów, pisali czatowicze w zasadzie o pierdołach, a teraz tu same anonse prawie widzę :and: Wydaje mi się, że te forum też upadnie, ludzie się zmieniają na tym portalu, dużo stałych bywalców odeszło, choć kiedyś na forum było ich pełno. Taki Sebuch głupie zabawy tu wymyślał i było śmiesznie ;)

SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gorące kąpiele w upalne dni mają sens? - Co myślicie o facetach chodzących na solarium - Gdy nie macie możliwości schłodzenia wódki, pijecie ciepłą? - Skoro japonki u faceta wyglądają gejowsko, to co facet powinien nosić na nogach w tak upalne dni?

- Dla mnie nie mają. W gorące dni to bym tylko zimne prysznice brała.
- Widocznie to lubią, ja osobiście tego nie lubię, ja sama na solarium nigdy nie byłam i nie zamierzam.
- Nie pijam wódki.
- W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale dla mnie japonki nie wyglądają źle, klapki są okey albo jakieś sandały.

SamiecAlfa
SamiecAlfa: Co robicie, kiedy jesteście w centrum miasta, z nieba leje się piekielny żar, zaczynacie się pocić i nagle uświadamiacie sobie, że zapomnieliście posmarować się antyperspirantem i lada moment zacznie od was "walić"? Jakieś złote rady?

Nie mam takich problemów, bo nie wychodzę na miasto w upalne dni :rotfl:
A nawet jak wychodzę, to ja jako kobieta nigdy nie zapominam o tak ważnej rzeczy - jak antypespirant czy perfum, mam całą kosmetyczkę ze sobą zawsze :D

Pozdrawiam :ziober2:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 692
esquilo
  7 sierpnia 2013

Cześć. :D

SamiecAlfa
SamiecAlfa: Od kilku tygodni można zaobserwować malejący wskaźnik popularności czata wśród stałych bywalców

Bo oni nie żyją tylko czatem, jak my. :D
A tak serio, są wakacje, sezon urlopowy, etc...
Wersja najbardziej prawdopodobna - znudziło im się, co mieli do napisania - napisali, wypaliła im się wena...
SamiecAlfa
SamiecAlfa: czy czat czeka to samo co spotkało Hyde Park?

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy.

SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gorące kąpiele w upalne dni mają sens?

Mają, ale może bez popadania w skrajności - letnie/ciepłe.
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Co myślicie o facetach chodzących na solarium

To samo, co o kobietach przesadnie z niego korzystających.
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gdy nie macie możliwości schłodzenia wódki, pijecie ciepłą?

Nie.
Z resztą i tak piję ją sporadycznie.
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Skoro japonki u faceta wyglądają gejowsko, to co facet powinien nosić na nogach w tak upalne dni?

Mam to gdzieś, co ma na nogach, jedynie do porzygu doprowadzają mnie zestaw klapki/sandały + skarpety - no jezuuu. -,-

SamiecAlfa
SamiecAlfa: Jakieś złote rady?

Przezorny zawsze ubezpieczony/zabezpieczony.

Pozdrawiam.
Bianka
Bianka
  7 sierpnia 2013
d83cdf38 Aloha Samiec ;*
SamiecAlfa
SamiecAlfa: czy czat czeka to samo co spotkało Hyde Park?

jeśli chodzi o forum- możliwe.
jeśli o czat czat..to szczerze w to wątpię:)
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gorące kąpiele w upalne dni mają sens?

no gdzies się schłodzić trza d83cdfca
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Co myślicie o facetach chodzących na solarium

nie zaprzątam sobie niemi głowy. lubią- niech chodzą.
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gdy nie macie możliwości schłodzenia wódki, pijecie ciepłą?

nie pije alkoholu.
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Skoro japonki u faceta wyglądają gejowsko

nie uważam tak :and:
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Jakieś złote rady?

kobieta ma torebkę a w niej cuda. ja tam mam np perfumy więc mi problem odpada. co do faceta eee..jak już jest tak tragicznie to idzie do np Natury albo Rossmana i udaje że testuje perfumy psikając na siebie :rotfl:
praksyda
praksyda
  7 sierpnia 2013
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gorące kąpiele w upalne dni mają sens?

zalezy, ja jak chce sie tylko schłodzić, to polecam zimną;D (bardzo to odkrywcze xd)
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Co myślicie o facetach chodzących na solarium

nie myśle o nich, jak nie przesadza z opalaniem, to nawet moze to ładnie wyglądać, byle nie wyglądał tak

SamiecAlfa
SamiecAlfa: Gdy nie macie możliwości schłodzenia wódki, pijecie ciepłą?

wtedy mam zimny sok;p
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Skoro japonki u faceta wyglądają gejowsko, to co facet powinien nosić na nogach w tak upalne dni?

:crylol:
SamiecAlfa
SamiecAlfa: czy czat czeka to samo co spotkało Hyde Park?

w ogóle co to za porównanie, hyde nigdy jakos specjalnie nie był popularny,(moze kiedyś było wiecej osób) na czacie w jednym czasie siedzi czesto przy dobrych wiatrach 1000 osób a na hyde? zalewdwie 50 w koło tych samych nabijaczy, to samo na innych działach.
Czat nie umrze, bo jak stara gwardia sie wykruszy, to nowi sie pojawiają , teraz jest lato, wiec mniej osób siedzi, nie dziw sie każdy korzysta z pogody;p nikt przy zdrowych zmysłach nie siedzi całymi dniami na fotce;D
praksyda
praksyda
  7 sierpnia 2013

weź Tymek zmień ten podpis , bo ja sobie ustawie, to się nie zalogujesz ze wstydu na fotkę :rotfl:

SamiecAlfa
SamiecAlfa
  7 sierpnia 2013
praksyda
praksyda: hyde nigdy jakos specjalnie nie był popularny

Mało wiesz kochanie ;) Parę lat temu nawet jak weszłaś na Hyde o 3 w nocy to posty były pisane co 5 sekund w 3 tematach na raz, nie mówiąc już o tym jak Hyde żył za dnia kiedy pojawiały się co najmniej dwie strony tematów w których najmniej nabijano jednego dnia 5-10 stron a te najpopularniejsze w dzień potrafiły dobić do setki, obecny czat nie jest tak żyw jak wtedy Hyde :P

Bianka
Bianka: Aloha Samiec ;*


Aloha :ziober2: Aż w momencie Cię zobaczyłem z kwiecistym naszyjnikiem, spódniczką ze ździebeł trawy i tańczącą przedemną taniec brzucha :mrgreen:

Bianka
Bianka: SamiecAlfa: - Gorące kąpiele w upalne dni mają sens? no gdzies się schłodzić trza


:wtf: Przeczytaj oszołomie jeszcze raz! ;P

Shaitan
Shaitan: W tragiczny skwar to antyperspirant i tak przestaje działać chwilę po wyjściu na słońce,

:wtf:
Przestań kupować perfumy z Avonu od Avantki! xD

Sandra
Sandra: Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa.

Jeszcze palec w tyłek :ziober2:
SamiecAlfa
SamiecAlfa
  7 sierpnia 2013
praksyda
praksyda: weź Tymek zmień ten podpis , bo ja sobie ustawie, to się nie zalogujesz ze wstydu na fotkę

Chciałbym to zobaczyć :zakochany:
praksyda
praksyda
  7 sierpnia 2013
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Mało wiesz kochanie ;) Parę lat temu nawet jak weszłaś na Hyde o 3 w nocy to posty były pisane co 5 sekund w 3 tematach na raz, nie mówiąc już o tym jak Hyde żył za dnia kiedy pojawiały się co najmniej dwie strony tematów w których najmniej nabijano jednego dnia 5-10 stron a te najpopularniejsze w dzień potrafiły dobić do setki, obecny czat nie jest tak żyw jak wtedy Hyde :P
mozliwe, pare lat wstecz nie bywałam tam, na hyde jestem zaledwie 2 lata.
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Chciałbym to zobaczyć

znaj mą dobroć, nie zrobie Ci tego :ziober2:
SamiecAlfa
SamiecAlfa
  7 sierpnia 2013
praksyda
praksyda: znaj mą dobroć, nie zrobie Ci tego


Jak zwykle tylko próbowałaś mnie zastraszyć nie mając w garści żadnych argumentów :crylol:
Uważaj bo Ci postawię pastucha za karę :D
praksyda
praksyda
  7 sierpnia 2013
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Jak zwykle tylko próbowałaś mnie zastraszyć nie mając w garści żadnych argumentów Uważaj bo Ci postawię pastucha za karę :D

haha, idź, idź na czat, póki nie masz bana :crylol:
SamiecAlfa
SamiecAlfa
  7 sierpnia 2013
praksyda
praksyda: póki nie masz bana

Za co znowu :and:
Bianka
Bianka
  7 sierpnia 2013
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Aloha Aż w momencie Cię zobaczyłem z kwiecistym naszyjnikiem, spódniczką ze ździebeł trawy i tańczącą przedemną taniec brzucha

wuhahaha to musiało być straszne :rotfl: koszmary będziesz miał teraz :D
SamiecAlfa
SamiecAlfa: Przeczytaj oszołomie jeszcze raz! ;P

a.. faktycznie xD
NIE, nie mają sensu ! :D co innego teraz :x niewyraźnie napisałeś, Twoj bląd :mrgreen:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 sierpnia 2013
SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Skoro japonki u faceta wyglądają gejowsko, to co facet powinien nosić na nogach w tak upalne dni?

Nie mam nic przeciwko facetowi w japonkach jeśli nie chodzi w nich jak kaleka i dobiera je do naprawdę letnich rzeczy :)

SamiecAlfa
SamiecAlfa: - Gdy nie macie możliwości schłodzenia wódki, pijecie ciepłą?


Tak, po kilku kieliszkach jej temperatura staje się obojętna :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.