TajemniczyPL
TajemniczyPL
  11 stycznia 2013 (pierwszy post)

Siemka,

też macie teraz taki problem z czatem w każdym pokoju??. Ani ogólny, ani 18+, 25+ itd nie działają, liczba obecnych też się nie zmienia, jakaś zwiecha serwa czy co??. Od 10 minut nie wejść:) i nie ważne czy stara czy nowa wersja fotki oraz czy jedna czy druga przeglądarka:)

Shaitan
Shaitan
  11 stycznia 2013

Tak, serwer się zawiesił, czasem się zdarza.

TajemniczyPL
TajemniczyPL
  11 stycznia 2013

tak myślałem, w końcu nie za mało ludzi siedzi, sprzęt powinni zmienić, ludzie wykupują premiumy to powinni znaleźć z 2 tysiące by zakupić nowe serwery itd:). No ale po co skoro tamto chodzi i się zacina. :)

praksyda
praksyda
  11 stycznia 2013

jeśli jest Shaitan na pokoju,to wiedz,że cos sie dzieje.

TajemniczyPL
TajemniczyPL
  11 stycznia 2013

centralnie i legalnie zarazem ;) jaki i te słowa Praksyda znajomymi mi są od tego proroczego księżulka lubującego się w czaarnych kolorach jaak coś tam hehe:). No ale ok, oczekujmy powrotu serwa;)

Shaitan
Shaitan
  11 stycznia 2013
praksyda
praksyda: jeśli jest Shaitan na pokoju,to wiedz,że cos sie dzieje.

Hahahaha :rotfl: No tym razem akurat mnie nie było :D
TajemniczyPL
TajemniczyPL
  11 stycznia 2013

taka tam randomowa akcja;p

Shaitan
Shaitan
  11 stycznia 2013
TajemniczyPL
TajemniczyPL: tak myślałem, w końcu nie za mało ludzi siedzi, sprzęt powinni zmienić, ludzie wykupują premiumy to powinni znaleźć z 2 tysiące by zakupić nowe serwery itd:). No ale po co skoro tamto chodzi i się zacina. :)

To akurat nie kwestia maszyn, lecz oprogramowania. No i tego, że teraz cały portal jest w trakcie zmian.
TajemniczyPL
TajemniczyPL
  11 stycznia 2013

ale im lepszy sprzęt to oprogramowanie powinno znieść, chyba że napisane przez kiepskiego programistę no to już co innego :), jeśli chodzi o portal i zmiany to nie uważasz, że wszelkie modyfikacje powinny być prowadzone na osobnym serwerze żeby nie mieć wpływu na działanie głównego ?:).

Shaitan
Shaitan
  11 stycznia 2013
TajemniczyPL
TajemniczyPL: jeśli chodzi o portal i zmiany to nie uważasz, że wszelkie modyfikacje powinny być prowadzone na osobnym serwerze żeby nie mieć wpływu na działanie głównego ?:).

Mogłoby tak być, tylko na osobnym serwerze wersja beta nie zostanie poddana takiemu obciążeniu przez wiele osób jednocześnie, nie zostaną zauważone wszystkie błędy i potem wprowadzasz to na główny i wszystko pada.
TajemniczyPL
TajemniczyPL
  11 stycznia 2013

mógłby być jakiś łącznik miedzy serwerami i przełącznik w razie gdyby testowy padł :), wtedy by jednocześnie sprawdzało się obciążenie serwera przy tym nie tracąc na połączeniu, a wszystko by mogło być pokazane w statystykach czy tam diagramie;p, no ale dobra nie ważne bo to już inny temat:) i na dodatek wsio wróciło do normy :), więc nie wiem temat można albo zamknąć albo do kosza;)

Niereformowalny
Niereformowalny
  12 stycznia 2013

Ja nie mam żadnych problemów z czatem,bo nie wchodzę na niego = wygryw

Cukierkowa
Cukierkowa
  12 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mam żadnych problemów z czatem,bo nie wchodzę na niego = wygryw


Gratuluje :D :sex: w nagrode xD
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  12 stycznia 2013

jak żyć bez czatu?

Niereformowalny
Niereformowalny
  12 stycznia 2013
Cukierkowa
Cukierkowa: Niereformowalny: Ja nie mam żadnych problemów z czatem,bo nie wchodzę na niego = wygryw Gratuluje :D w nagrode xD

dawaj te seksy,dawaj :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.