Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 lipca 2012 (pierwszy post)
Witajcie,
przyszły Wakacje a wraz z nimi wyjazdy. Każdy zasługuje na odpoczynek i doskonale to rozumiemy.
Jeśli ktoś z Was ma ochotę i ma trochę wolnego czasu zapraszamy do wstąpienia w szeregi moderatorów Czatu na Fotka.pl! Jest to nie lada wyzwanie, wymagające dużej dawki cierpliwości.
Niestety kryteria są bardzo rygorystyczne, do grona dostać się mogą tylko najlepsi!
Liczba miejsc ograniczona!
Wybierzemy tylko 10 osób na okres lipiec-sierpień.
2-3 osób, która najlepiej podoła zadaniu ma szansę zostać z nami na znacznie dłużej niż na okres letni.


ZASADY REKRUTACJI

1. Konto co najmniej 1 rok.
2. Brak banów za wulgaryzmy w całym serwisie (wyjątkowo 1-3) ale patrz pkt. 3. i 4.
3. Ostatni ban był nadany nie wcześniej niż pół roku temu.
4. Historia banów z całego serwisu nie może przekroczyć 10.
5. Aktywność na czacie - co najmniej 30h spędzonych na czacie w miesiącu: czerwiec 2012.
6. Wysoka kultura osobista.
7. Regulaminowe konto (zgodne z Regulaminem Fotka.pl i zasadami na o fotka).
8. Pożądane cechy moderatora: asertywność, cierpliwość, niekłótliwość, opanowanie, sumienność.
9. Wiek powyżej 18 roku życia (nie szukamy moderatorów na czat 5-10-15).

Jeśli nie spełniasz której z powyższych proszę NIE PISZ. Nie wysyłaj zapytań typu:
A może?, A jednak?, Dajcie mi proszę szansę. Miałem/am konto, które miało ponad rok, ale skasowałem/am.

Osoby niespełniające wymogów nie będą brane pod uwagę. Szanuj nasz czas.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Wybór pokoju zależy od moderatorów globalnych.
Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 lipca. Zgłoszenia proszę nadsyłać na konto moderatorglobalny.

W treści zgłoszenia podaj informacje:
Jestem głównie aktywny/a ....
do wyboru: wieczorem, w nocy, rano, w ciągu dnia.

Moderatorzy Globalni i Administratorzy
życzą Wam udanych Wakacji!
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  3 lipca 2012
bas
bas: CamiIa:pokaże cycki może dostane moda zrób loda :czekaj, kto to był... kurcze...: juz nie pamietam komu ale dostaniesz nawet fp :D
zludnemu! :D a nie sory on już fp nie jest d83dde03
bas
bas
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba musimy cycki pokazać

przemyslałam, nie ide, jeszcze okaże się, ze jestem taka dobra i zostawią mnie na stałe :rotfl:
MorowyDamian
MorowyDamian
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty pozjadałeś za to wszystkie rozumy,zbanujcie tego trolla bo aż żal czytać tej błazenady
wciąż nie masz peruki ?!?!?
bas
bas
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zludnemu! :D a nie sory on już fp nie jest

nawet nie wiedziałam ze był :wtf: dawno mnie tu nie było, ja za czasów jak theo wszystkich banował :D
zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  3 lipca 2012
Ela
Ela: jesteś gówniarą i tyle ! hehehe

ale mi pojechałeś ! hehehe

bas
bas: ale ja to wiem :D ale chcą zrobić naturalną selekcje zeby małolaty się nie zgłaszały. A podejrzewam, że jak będzie np stary wyjadacz który ma 16 lat a ktoś kto jest to o miesiąca i ma 20 lat to wezmą wyjadacza tak mi sie wydaje

sami powinni posiedzieć troche na czacie i wybrać kogoś, ewentualnie dodatkowo zrobić te zgłaszanie kandydatur. Nie wezma, zmienili sie globalni i już mało osob pamieta, kto kiedys byl modem, poza tym nie ma 18 a to złota zasada teraz!
Konto usunięte
Konto usunięte: A napisałam bo wcześniej miałam szansę,ale dostałam bana i już nie mam : ) .

jesteś pewna, że dlatego? :rotfl:
Life more, think less
bas
bas
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

idz na hyde, moze nauczysz się trollować :)
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  3 lipca 2012
bas
bas: CamiIa:to chyba musimy cycki pokazać przemyslałam, nie ide, jeszcze okaże się, ze jestem taka dobra i zostawią mnie na stałe
jeszcze Cie wezmą do FotkiTeam :lol2:
Niereformowalny
Niereformowalny
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wciąż nie masz peruki ?!?!?


bas
bas: idz na hyde, moze nauczysz się trollować :)


tam go zabiją trollingiem :kv3:
MorowyDamian
MorowyDamian
  3 lipca 2012

ktoś nazwał mnie trollem i teraz każdy to powtarza :D beka z Was

bas
bas
  3 lipca 2012
zelka
zelka: sami powinni posiedzieć troche na czacie i wybrać kogoś, ewentualnie dodatkowo zrobić te zgłaszanie kandydatur. Nie wezma, zmienili sie globalni i już mało osob pamieta, kto kiedys byl modem, poza tym nie ma 18 a to złota zasada teraz!

własnie widze ze sa zmiany na regionalnych juz nikt nie siedzi, ew po kilka osób, i nie ma moich staruszków :and:
Scrat
Scrat
  3 lipca 2012
bas
bas: zgadzam się ! im przyjamniej nie odbije "szajba" od władzy chociaż nie koniecznie..

No bo chociaz wiedza co najmniej co i jak :D. Lub mogliby wziac starych modow spowrotem jezeli sa chetni jacys bo maja chociaz doswiadczenia z tym czatem juz :D
Niereformowalny
Niereformowalny
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: beka z Was


No na razie to bekę cisną tutaj z Ciebie ;)
bas
bas
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze Cie wezmą do FotkiTeam

nie wypłacili by się :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: tam go zabiją trollingiem

przynajmniej by zobaczył co i jak, chociaż to dalej nie jest to...
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś nazwał mnie trollem i teraz każdy to powtarza :D beka z Was

nie jesteś trollem, daleko Ci do niego.
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  3 lipca 2012
bas
bas: CamiIa:zludnemu! :D a nie sory on już fp nie jest nawet nie wiedziałam ze był dawno mnie tu nie było, ja za czasów jak theo wszystkich banował :D
no to juz sie dowiedziałaś :lol: był dobry miesiąc najpierw modem, modem globalnym, i nst fp :D
bas
bas
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No bo chociaz wiedza co najmniej co i jak :D. Lub mogliby wziac starych modow spowrotem jezeli sa chetni jacys bo maja chociaz doswiadczenia z tym czatem juz :D

i znają regulamin, bo jak go nie znać skoro ciągle się dostawało bany :rotfl:
albo upomnienia :ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.