Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  1 lipca 2012 (pierwszy post)

Natalia Siwiec, najbardziej znana polska kibicka, kontynuuje lans na Euro 2012. Tym razem dziennikarze "Super Expresu" przyłapali ją w centrum Warszawy bez stanika.
Modelka nie czuje skrępowania chodząc po ulicach bez bielizny, wręcz przeciwnie, uważa, że...
- Bardzo lubię swoje ciało. Myśle, że póki jestem młoda i mam co pokazywać, to będę to pokazywać - powiedziała kobieta w rozmowie z gazetą.
Warto dodać, że modelka przeszła operację powiększenia piersi, a także wypełniła usta kwasem hialuronowym.
Siwiec robi wszystko, by cały piłkarski świat dobrze zapamiętał nasz kraj, teraz promuje nową modę.
Pytanie do panów: Czy podoba wam się ta "maskotka" Euro ? I dlaczego ?
Pytanie do pań: Supepiłkarskie ciache tego Euro ?

A teraz główne pytanie! Kto Wygra? Włochy vs Hiszpania? Czekam na wasze propozycje :)

A teraz bardzo ciekawy komentarz prof. Magdaleny Środy o Mistrzostwach Europy. Oto on: "Bieganie za piłką, która musi trafić do celu, jest jak kibicowanie plemnikowi, który powinien odnieść prokreacyjny sukces, by legalizować męską władzę. Piłka nożna to bardzo falliczny sport. Euro było niewątpliwie świętem fallusa i jego potrzeb"
Zgadzacie się z panią profesor czy nie ?
P.S. Pozdrawiam nie pozdrowionych i pozdrowionych. Niech łaska boska na was spłynie
P.S.S. Viva Espania!

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Sebuch
Sebuch
  1 lipca 2012
Szpila
Szpila: Czy podoba wam się ta "maskotka" Euro ?

w sumie nie jest taka zla :)

Szpila
Szpila: Kto Wygra? Włochy vs Hiszpania?

stawiam na Hiszpanie :)
Marylajn
Marylajn
  1 lipca 2012
Szpila
Szpila: Modelka nie czuje skrępowania chodząc po ulicach bez bielizny, wręcz przeciwnie, uważa, że... - Bardzo lubię swoje ciało. Myśle, że póki jestem młoda i mam co pokazywać, to będę to pokazywać - powiedziała kobieta w rozmowie z gazetą.

Jakbym miała takie ciało jak Ona, pewnie też bym chodziła bez żadnego wstydu bez stanika. Jednak uważam, że to całkiem, hm.. niewygodne. :ninja: Przynajmniej dla mnie, ale to pewnie od rozmiaru biustu zależy.

Szpila
Szpila: Supepiłkarskie ciache tego Euro ?

Że Ona? Ładna, typowa modelka w sumie, ale dupy nie urywa.

Szpila
Szpila: Kto Wygra? Włochy vs Hiszpania?

ZAWISZA BYDGOSZCZ!

Szpila
Szpila: "Bieganie za piłką, która musi trafić do celu, jest jak kibicowanie plemnikowi, który powinien odnieść prokreacyjny sukces, by legalizować męską władzę. Piłka nożna to bardzo falliczny sport. Euro było niewątpliwie świętem fallusa i jego potrzeb"

Dobre! :ziober2:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym miała takie ciało jak Ona, pewnie też bym chodziła bez żadnego wstydu bez stanika. Jednak uważam, że to całkiem, hm.. niewygodne. Przynajmniej dla mnie, ale to pewnie od rozmiaru biustu zależy.

Ona ma sylikony wiec to inaczej się układa niz naturalne piersi, ja tam lubie chodzić bez :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Że Ona? Ładna, typowa modelka w sumie, ale dupy nieurywa.

chodziło o meska część :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobre!

Kazimiera Szczuka z lepsza ripostą poleciała :rotfl:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Marylajn
Marylajn
  1 lipca 2012
Szpila
Szpila: Ona ma sylikony wiec to inaczej się układa niz naturalne piersi, ja tam lubie chodzić bez

Czyli ma sztywne, nic jej nie 'ucieka' w jakąkolwiek stronę.
Nienawidzę chodzić bez stanika :and:

Szpila
Szpila: chodziło o meska część :P

Nie rozumiem.

Szpila
Szpila: Kazimiera Szczuka z lepsza ripostą poleciała

Cięta? :-D
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli ma sztywne, nic jej nie 'ucieka' w jakąkolwiek stronę. Nienawidzę chodzić bez stanika

Si, nie ucieka i stoja jej na baczność. Troche to niesprawiedliwie. Ja oczywko hodze w domu bez stanika na miasto tak nie wyjdę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem.

Chodzi mi o najprzystojniejszego faceta Euro 2012. Rozumiesz juz ? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Cięta? :-D

Troche, jak znajde to wkleje.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Sebuch
Sebuch
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ZAWISZA BYDGOSZCZ!

pojechalas po bandzie !! :zabawa:
Marylajn
Marylajn
  1 lipca 2012
Szpila
Szpila: Si, nie ucieka i stoja jej na baczność. Troche to niesprawiedliwie. Ja oczywko hodze w domu bez stanika na miasto tak nie wyjdę.

Pomyśleć, że połowę facetów to jara. Osobiście nie widzę nic fantastycznego w czymś takim. Złapiesz i nawet Ci z ręki nie ucieknie.

Szpila
Szpila: Chodzi mi o najprzystojniejszego faceta Euro 2012. Rozumiesz juz ? :D

A :ninja: BARDZO POCIĄGAŁ MNIE JEDEN Z SĘDZIÓW, ALE NIE WIEM JAK SIĘ NAZYWA :(((((((((((((((((((((((((((

Sebuch
Sebuch: pojechalas po bandzie !!

Masz coś do zawiszy?! CHCESZ SIĘ BIC?!
Sebuch
Sebuch
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz coś do zawiszy?! CHCESZ SIĘ BIC?!

raczej nie ;> grozisz mi , mam sie bac ? :and:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyśleć, że połowę facetów to jara. Osobiście nie widzę nic fantastycznego w czymś takim. Złapiesz i nawet Ci z ręki nie ucieknie.

Tez sie dziwie, że faceci wolą plastik.

Konto usunięte
Konto usunięte: BARDZO POCIĄGAŁ MNIE JEDEN Z SĘDZIÓW, ALE NIE WIEM JAK SIĘ NAZYWA

:rotfl: pewnie niemiec

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: BARDZO POCIĄGAŁ MNIE JEDEN Z SĘDZIÓW, ALE NIE WIEM JAK SIĘ NAZYWA :(((((((((((((((((((((((((((

Fantastyczna
Fantastyczna
  1 lipca 2012

Nie wiem kto to.

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  1 lipca 2012
Fantastyczna
Fantastyczna: Nie wiem kto to.

Polska Miss Euro 2012.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Marylajn
Marylajn
  2 lipca 2012
Szpila
Szpila: Tez sie dziwie, że faceci wolą plastik.

Zupełnie tego nie rozumiem.

Szpila
Szpila: pewnie niemiec

No nie wiem właśnie, ech.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Ale śliczny, mniam!
Adidasowa
Adidasowa
  2 lipca 2012
Szpila
Szpila: Zgadzacie się z panią profesor czy nie ?

Zgadzam się :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.