moOnis
moOnis
  10 czerwca 2018 (pierwszy post)

nie mogę właczyć kamerki na transmisji ktoś miał taki problem i mi pomoże z góry dzieki ...

onnleginsy
Posty: 2 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
wpis jest ukryty
Paffeuu
Paffeuu
  3 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
moOnis
moOnis: nie mogę właczyć kamerki na transmisji ktoś miał taki problem i mi pomoże z góry dzieki ...

Droga użytkowniczko,

Upewnij się czy masz w laptopie zainstalowaną działającą kamerę, doszły mnie słuchy, że ostatnimi czasy Chińczycy tną koszta i w większości przypadków problemem są "zimne luty"... Czasami zdarza się tak, że kamerka działa w programie na laptopie ale na fotka.com już nie (to wina dużego obciążenia kamery oraz GPU. Pewnie zapytasz teraz, a cóż to takiego te całe zimne luty?!
Odsyłam do lektury artykułu https://expressit.pl/porady-komputerowe/zimne-luty-pod-gpu/
Szybkie rozwiązanie problemu w warunkach domowych: Najlepiej wrzucić laptopa na 15 minut do piekarnika, temperaturę ustawiamy na 170 stopni, jednakże upewnij się, że wyświetlacz jest poprawnie zabezpieczony. Najlepiej przykryć go lekko zwilżoną szmatką i zamknąć. Jeżeli nie masz piekarnika to kuchenka mikrofalowa również będzie dobrym rozwiązaniem, jednakże w tym przypadku laptop musi spędzić w kuchence co najmniej 25 minut, moc kuchenki ustawiamy na 800 WAT. Tak samo jak w przypadku piekarnika zalecam użyć zwilżonej szmatki do zabezpieczenia ekranu... Możesz bez problemu wyczytać w sieci, że fachowcy w serwisie używają mikrofal do rozwiązania tego typu problemu, także możesz być spokojna, sprzęt zacznie znowu działać! Pamiętaj tylko o jednym, temperatura nie może być wyższa od tej, którą podałem, plastik w tym przypadku może się odkształcić!

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na wiadomość zwrotnąd83ddc4b
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.