Dyana
Dyana
  1 marca 2019 (pierwszy post)
W związku ze zmianą komunikatu i podaniem informacji o PRZEBUDOWIE grup - a nie ich usunięciu -idziemy krok dalej i wychodzimy z propozycją zmian jakie mogłyby ułatwić korzystanie z grup. Skoro jesteśmy osobami, które aktywnie uczestniczą w życiu grup, chcielibyśmy zasugerować:

d83ddce3 Przywrócenie grup na górną belkę głownej strony.
Ułatwiłoby to osobom już należącym do grup, dostęp do nich, natomiast nowi użytkownicy z łatwością dowiedzieliby się, że coś takiego istnieje.
d83ddce3 Przywrócenie "ENTERa"
Chcielibyśmy aby powróciła możliwość dodawania komentarzy za pomocą "entera", a nie jak to wygląda teraz osobnego przycisku "dodaj komentarz"
d83ddce3 Licznik znaków
Prośba o dodanie licznika znaków w okienku komentarzy, gdyż nowe osoby często nie wiedzą ze limit obowiązuje i po dodaniu komentarza po prostu ucina ich wypowiedź.
d83ddce3 Urozmaicenie forum
Fajnie by było, gdyby forum w grupach wyglądało chociaż tak, jak to główne forum fotka.com . Mamy tu na myśli dodanie opcji dodania obrazka, zmiany koloru czcionki czy też jej wielkości - dodatkowe opcje mile widziane.
d83ddce3 Limit blogów dla grupowicza
Wygodniej byłoby dla nas, gdyby zdjąć limity dotyczące dodawania postów jeden po drugim dla osób bez uprawnień moderatora, tzn aby osoba dodająca bloga nie musiała czekać na akceptacje by napisac drugiego - po prostu wszystkie niech będą w oczekujących i to moderatorzy grup beda decydowali czy dodać wszystkie jednocześnie.
d83ddce3 Błąd z linkiem
Prosimy o poprawienie błędu z kopiowaniem podlinkowanego teksty/obrazka - w momencie gdy dodajemy odnośnik w postaci linku pod jakimś obrazkiem lub słowem typu "klik", a nastepnie kopiujemy to do innego bloga, w tym kolejnym link nie otwiera się poprawnie - zdublowanie http://
d83ddce3 Przyklejenie bloga
Możliwość przyklejenia/podpięcia bloga jako ogłoszenie, tak by widniał zawsze jako pierwszy blog w grupie - coś na zasadzie przyklejenia tematów na forum lub ogłoszeń grupowych na facebooku
d83ddce3 Rozbudowany edytor tekstu
Edytor tekstu przypominający bardziej ten z Microsoft Word - dodanie najprostszych tabel, wklejenie obrazka w dowolnym miejscu (nie tylko przed lub pod tekstem) , usunięcie nagłówków które i tak nie działają poprawnie (po zapisaniu ucina treśc bloga)
d83ddce3 Komunikat
Dodatkowe okienko pod nazwą grupy lub niżej, w którym można zamieścić ważny- niedługi- komunikat - tak jak wygląda to teraz z informacja o przebudowie - dostęp dla Admina i Moderatorów
d83ddce3 CZAT- komunikator
Dodatkowa zakładka dająca możliwości czatu-komunikowania się osób, które w danym momencie znajdują się w grupie. Każda napisana wiadomość liczona jak 1 komentarz. Taka propozycja z tego względu ze w większości grup organizowane są tzw "pogaduchy" i dość uciążliwe jest ciągłe odświeżanie, by sprawdzić co i kto odpisał.
d83ddce3Wyróżnienie grup
Przywrócenie funkcji wyróżnienia grup - limit wyróżnień na miesiąc + reszta odpłatna tak jak było to kiedyś
d83ddce3 Online
Dodanie opcji dzięki której będziemy mogli sprawdzić kto obecnie jest w grupie - np. w formie oznaczenia przy loginie w zakładce ekipa
d83ddce3 Stare emotki
Przywrócenie starych emotek - traktujmy to jako dodatek to obecnych, nie jako zamiennik.
d83ddce3 Avatar
Prośba o zwiększenie wielkości dodawanego obrazka - w tym momencie stosuje się częściej avatary ruchome, w związku z tym grafika jest większa, a limit często zbyt niski.
d83ddce3 Dodatkowe czcionki

d83cdf38 Prośba z naszej strony jest o jakaś formę, w której będziemy mogli zapraszać ludzi do grup. Nie zawsze jest tak, że ktoś czegoś szuka, ale jeśli już zostanie mu podstawione pod nosek - chętnie korzysta. Stad też z naszej strony pomysł (do dopracowania) na wysyłanie zaproszeń do grupy poprzez opcje podobna do " dodaj do znajomych / dodaj na czarna listę". Miałoby to wyglądać na tej zasadzie, że osoba która otrzymałaby takie zaproszenie, miałaby komunikat w powiadomieniach bądź po wejściu na swój profil o zaproszeniu do danej grupy i podany link.
d83cdf38 Fajnie gdyby aplikacja mobilna również została uzupełniona o dostęp do grup, bo wiemy ze korzystając z niej nie ma możliwości zajrzenia do nich - z telefonu można wejść tylko przez zwykła przeglądarkę.

Są to luźne propozycje, które stworzyliśmy na podstawie doświadczenia korzystania z grup przez spory kawałek czasu. Byłyby one na pewno pomocne i uławtiłyby nam korzystanie. Mamy nadzieję, że prośby - choć niektóre - zostaną pozytywnie rozpatrzone :) Pozdrawiamy, użytkownicy grup.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 158
Arkadio40
  1 marca 2019

Zdecydowanie jestem za tym żeby Grupy wrociły na górnną Belkę :d

Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019

Jak najbardziej jestem za wszystkimi propozycjami :)

Liczymy że Ekipą Fotki weźmie pod uwagę te propozycje :)

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 marca 2019

Popieram pomysl ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xKasanderx
Posty: 5 (po ~258 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2624
xKasanderx
  1 marca 2019

Fajnie by było jakby wszystkie grupy były OTWARTE, wtedy każda nowa osoba miałaby możliwość faktycznego zorientowania się co jest w danej grupie, a nie na podstawie opisu grupy ( likwidacja grup prywatnych, zamkniętych).

Nowe osoby dokonywałyby wtedy właściwego dla siebie wyboru grupy (kiedyś otwarte grupy dominowały i wiele osób się w nich udzielało).

Natomiast grupy, które by kopiowały pomysły innych grup były blokowane na początek np. czasowo.

TrueLovex3
TrueLovex3
  1 marca 2019
xKasanderx
xKasanderx: Fajnie by było jakby wszystkie grupy były OTWARTE, wtedy każda nowa osoba miałaby możliwość faktycznego zorientowania się co jest w danej grupie, a nie na podstawie opisu grupy ( likwidacja grup prywatnych, zamkniętych). Nowe osoby dokonywałyby wtedy właściwego dla siebie wyboru grupy (kiedyś otwarte grupy dominowały i wiele osób się w nich udzielało). Natomiast grupy, które by kopiowały pomysły innych grup były blokowane na początek np. czasowo.


Tego akurat nie popieram by wszystkie były otwarte, ponieważ w niektórych grupach prywatnych piszemy o swoich osobistych sprawach i nie koniecznie chcemy by cała fotka mogła to czytać..
xKasanderx
Posty: 5 (po ~258 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2624
xKasanderx
  1 marca 2019

Jeżeli nowe osoby bedą dołączać to i tak to zobaczą bez względu na to czy zostaną czy odejdą, więc nie ma co ukrywać

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: xKasanderx: Fajnie by było jakby wszystkie grupy były OTWARTE, wtedy każda nowa osoba miałaby możliwość faktycznego zorientowania się co jest w danej grupie, a nie na podstawie opisu grupy ( likwidacja grup prywatnych, zamkniętych). Nowe osoby dokonywałyby wtedy właściwego dla siebie wyboru grupy (kiedyś otwarte grupy dominowały i wiele osób się w nich udzielało). Natomiast grupy, które by kopiowały pomysły innych grup były blokowane na początek np. czasowo.Tego akurat nie popieram by wszystkie były otwarte, ponieważ w niektórych grupach prywatnych piszemy o swoich osobistych sprawach i nie koniecznie chcemy by cała fotka mogła to czytać..


Ja zgodzę się tu z Madzią wyżej, również nie popieram by wszystkie grupy były otwarte bo jednak pisze się tam o sprawach mocno osobistych - nie chcemy by każdy czytał o naszych problemach tak naprawdę :)

lovehardcorove

Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019

Po to jest opis grupy czego można się spodziewać w grupie :) więc nie widzę sensu zmiany grup na otwarte zgadzam się z dziewczynami wyżej 👆

TrueLovex3
TrueLovex3
  1 marca 2019

Co do reszty sugestii w pierwszym poście jestem jak najbardziej ZA :)

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 marca 2019

Ja również i mam nadzieję, że chociaż kilka z nich uda się wprowadzić w życie grup ♥

lovehardcorove

ZakreconaNaMaksax3
Posty: 15 (po ~283 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 23
ZakreconaNaMaksax3
  1 marca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: TrueLovex3: xKasanderx: Fajnie by było jakby wszystkie grupy były OTWARTE, wtedy każda nowa osoba miałaby możliwość faktycznego zorientowania się co jest w danej grupie, a nie na podstawie opisu grupy ( likwidacja grup prywatnych, zamkniętych). Nowe osoby dokonywałyby wtedy właściwego dla siebie wyboru grupy (kiedyś otwarte grupy dominowały i wiele osób się w nich udzielało). Natomiast grupy, które by kopiowały pomysły innych grup były blokowane na początek np. czasowo.Tego akurat nie popieram by wszystkie były otwarte, ponieważ w niektórych grupach prywatnych piszemy o swoich osobistych sprawach i nie koniecznie chcemy by cała fotka mogła to czytać..Ja zgodzę się tu z Madzią wyżej, również nie popieram by wszystkie grupy były otwarte bo jednak pisze się tam o sprawach mocno osobistych - nie chcemy by każdy czytał o naszych problemach tak naprawdę :)


Również nie zgadzam się z tym by grupy były OTWARTE. Jednak są sprawy prywatne o których nie musi wiedzieć pół fotki,
a tylko osoby które są w grupie.
Myślę,ze też nie każda nowa osoba dołaczająca czyta wszystko :) Więc jest tylko taki 'grono' osób, ktore czytają blogi opisowe :)
ZakreconaNaMaksax3
Posty: 15 (po ~283 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 23
ZakreconaNaMaksax3
  1 marca 2019

A co do reszty pomysłów popieram jak najbardziej! :)
Mam nadzieję,ze chociaż mała część a pojawi się po zmianach w grupach :)

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 marca 2019

Prawda wszystkie podane wyżej pomysły są super! :)
Mamy nadzieję, że FT wprowadzi w życie i grupy na nowo zaczną być tą dobrą stroną fotki ! :)

lovehardcorove

xKasanderx
Posty: 5 (po ~258 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2624
xKasanderx
  1 marca 2019

Ja też popieram wszystkie pomysły z pierwszego wpisu !
Jednak jestem też za tym , aby wszystkie grupy były OTWARTE, bo o osobistych sprawach można pisać na priv bo od tego jest

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.