DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 października 2018 (pierwszy post)

Czy by się sprawdził taki przycisk? Dla wielu znalezienie info o usunięciu konta jest zbyt trudne.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 października 2018

Może być się przydał, ale jaki masz pomysł na to, gdzie to umieścić na Aplikacji i na www?

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Górze widocznie nie zależy aż tak bardzo żeby to ułatwić:p Osobiście byłbym za dodaniem opcji odnośnika w aplikacji, Więcej ustawień odsyłanie do pełnej wersji na RWD, a tam już bardzo łatwo i tą opcje odszukać.

Swoją drogą wielu i tak woli zapytać niż poszukać w ustawieniach, a nie jest to trudne na fotce, a dla nas nie problem pomóc :) Wersja www jest bardzo intuicyjna i łatwo odszukać opcje usuwania konta, wystarczy chcieć, a też administrator może usunąć na prośbę wystarczy napisać, oprócz tego automat usuwa nieużywane konta bez zdjęć po dłuższej nieobecności zgodnie z regulaminem.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy by się sprawdził taki przycisk? Dla wielu znalezienie info o usunięciu konta jest zbyt trudne.


Popieram :)

Opcja usunieta konta, jest dosc ukryta w opcjach ustawien profilu. W aplikacji mobilnej wcale, jej nie ma... Z pewnoscia byloby to pomocne :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 października 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: jest dosc ukryta

Ano jest co najmniej mało widoczna.

Owad
Owad: przydał, ale jaki masz pomysł na to, gdzie to umieścić na Aplikacji i na www?


Przycisk "Usuń konto" byłby zamiast linku w jego dotychczasowym miejscu:



Albo w osobnej zakładce na końcu ustawień



Natomiast z aplikacji mobilnej nie korzystam gdyż słyszałem że jest niedorobiona. Umieszczenie w niej gdziekolwiek będzie lepsze niż jego brak.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo w osobnej zakładce na końcu ustawień


Druga opcja bardziej mi odpowiada, jak najbardziej trawiona w dziesiątkę lub jak kto woli w szóstkę w LOTKA. Tylko bez aż takiego dużego przycisku :lol:
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Druga opcja bardziej mi odpowiada, jak najbardziej trawiona w dziesiątkę lub jak kto woli w szóstkę w LOTKA

Też bym wolał druga opcję ale to więcej pracy w stworzeniu.

Owad
Owad: Tylko bez aż takiego dużego przycisku

Wiadome że takiego wielkiego grzyba nie będzie. Może nawet to nie być grzybek tylko mieć inną formę. Chciałem zobrazować wielką konieczność jego umieszczenia.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Też bym wolał druga opcję ale to więcej pracy w stworzeniu.

Zapewne tak pracy było by więcej dla programistów, ale za to po stworzeni takiej zakładki mniej pracy było by dla was, nie trzeba było raz na jakiś czas co chwile odpowiadać na pytania "jak usunąć konto'
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomix że takiego wielkiego grzyba nie będzie. Może nawet nie być grzybek tylko mieć inną formę. Chciałem zobrazować wielką konieczność jego umieszczenia.

Chyba że tak.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.