Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  4 lipca 2016 (pierwszy post)

Pomysł przeniesienia istniejącego forum w grupie Klubu Gwiazd, który jest zapomniany przez dział reklamy fotki (ostani blog 18.04.2014), chyba już całkowicie działają osobno, stąd zapomniane grupy i brak konkursów ale nie o tym. Może w końcu można byłoby ożywić prawdziwe Forum fotki i przenieś tamto forum grupy na prawdziwe Forum.

Nowy dział Klub Gwiazd d83cdf1f
- zachowany dotychczasowy system powiadomień o nowym temacie
- dostępny tylko dla Gwiazd
- użytkownik mógłby z poziomu powiadomień zablokować powiadomienia nowego tematu konkretnego usera
- szybsza reakcja moderatorów na łamanie regulaminu serwisu
- powiadomienia o zacytowaniu wypowiedzi
- tematy techniczne z problemami z fotką byłyby przenoszone, o tematyce seksu też
- odnośnik do działu zostałby zachowany w grupie dotychczasowej

Plusy dodatkowe to powiadomienia działałyby na aplikacji i przenosiły na forum, z racji że na aplikacji brak grup nie przenoszą, ani nie jest to dopracowane żeby w przenosiły na przeglądarkę, tu o tym problemie już było http://fotka.com/forum/fotka/1186018,Brak_dostepu_do_klub wielu nie zapyta...
Kolejny to szybsza reakcja moderatorów na obrażanie użytkowników i niestosowanie się do zasad... Ogólne tutaj forum jest rozbudowane, można łatwo dodać zdjęcie czy wstawić emotkę, ranking itd.

Pomysł nie jest nowy, był już dawno proponowany (http://fotka.com/forum/pomyslomat/72,_Klub_Gwiazd__Forum_ ), może tym razem się uda i ktoś podejmie właściwą decyzje w co mocno wierzę :)

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
niejadenasdm2016kr
niejadenasdm2016kr
  4 lipca 2016

cEN kLUBU gWIAZD nie chcą obniżyć
A co dopiero DZiał FORUM

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  5 lipca 2016

A mi sie pomysł podoba ;)
Popieram

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 709
esquilo
  6 lipca 2016

Jestem na tak ;>

SadekFour
Posty: 2 (po ~7 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
wrozbitapawel
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.