Pi3trekQQ
Pi3trekQQ
  16 marca 2019 (pierwszy post)

Witam, tak jak w temacie mam problem z podglądem pełnego zdjęcia przy przeglądaniu profili. Muszę wchodzić w zakładkę na górze i kliknąć pokaż całe zdjęcie. Kiedyś było inaczej i moim zdaniem lepiej. Moje pytanie grzmi czy jest możliwość gdzieś tego w ustawieniach bo ja tego nie wiedzę. Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje pytanie grzmi czy jest możliwość gdzieś tego w ustawieniach bo ja tego nie wiedzę.


Nie ma nigdzie, tak twórcy obecnej wersji aplikacji wymyślili podgląd całego zdjęcia, a czy wygodne sam nie wiem, głównie używam wersji RWD na telefonie.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Pi3trekQQ
Pi3trekQQ
  16 marca 2019
gregbond
gregbond: Nie ma nigdzie, tak twórcy obecnej wersji aplikacji wymyślili podgląd całego zdjęcia, a czy wygodne sam nie wiem, głównie używam wersji RWD na telefonie.


Mordo, co to ten RWD? I mam jeszcze takie pytanie czy da się wrócić do starej wersji aplikacji na androidzie? Z góry dziękuję pozdro
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mordo, co to ten RWD?
Wersja Fotki na przeglądarkę internetową w telefonie lub tablecie.

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach. (źródło Wikipedia)
Konto usunięte
Konto usunięte: I mam jeszcze takie pytanie czy da się wrócić do starej wersji aplikacji na androidzie? Z góry dziękuję pozdro
Nie da się, kolejne już aktualizacje były, zawsze można zgłaszać swoje uwagi do aktualnej wersji i jest szansa że coś zmienią.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Pi3trekQQ
Pi3trekQQ
  16 marca 2019

@gregbond dzięki za pomoc. Problem naprawiony.
temat do zamknięcia. Jeszcze raz dzięki i pozdro swiry.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.