Najfajniejszy
Najfajniejszy
  3 marca 2019 (pierwszy post)

Teraz po wejściu w czarną listę wyskakuje komunikat: podgląd osób które mają mnie na czarnej liście jest tylko dla użytkowników posiadających wykupioną "gwiazdę". Chciałbym usunąć kogoś z czarnej listy, nie interesuje mnie kto mnie tam dodał a tego komunikatu nijak nie idzie ominąć i wejść na profil który chcę odblokować.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 marca 2019
Najfajniejszy
Najfajniejszy: Chciałbym usunąć kogoś z czarnej listy


Nalezy wejsc w ustawienia konta -> czarna lista ( https://fotka.com/ustawienia/czarna_lista ). Pod lista profili mających Cie na CL (dostepna dla Uzytkownikow z aktywnym pakietem) znajduje się lista kont, które samemu na CL sie dodalo (widoczna nawet bez aktywnego pakietu).
Nalezy najechac kursorem myszy n miniaturke profilowa, co spowoduje wyswietlenie sie opcji usuniecia osoby z naszej CL.
W ten sposob mozna usunac osobe, ktora samodzielnie do CL sie dodalo.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Najfajniejszy
Najfajniejszy
  3 marca 2019

No właśnie problem polega na tym że to u mnie nie działa. Komunikat mi zasłania wszystko i nie mogę nikogo usunąć z czarnej listy. Tylko osoby ze skrajnych pozycji.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 marca 2019
Najfajniejszy
Najfajniejszy: No właśnie problem polega na tym że to u mnie nie działa. Komunikat mi zasłania wszystko i nie mogę nikogo usunąć z czarnej listy. Tylko osoby ze skrajnych pozycji.


Osób, które mają Cie na czarnej liście - czyli tych zasłonietych przez komunikat nie można usunac. Sa to profile, które nas na ta liste dodały, i tylko oni mogą nas z niej usunac.
Uzytkownik natomiast ma mozliwosc ingerencji tylko w ta listę z profilami, ktore samodzielnie dodal na CL, a tych zgodnie z dodanym przez Ciebie screenem komunikat nie zaslania..
Czy mimo to, nie ma mozliwosci ich usuniecia?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Najfajniejszy
Najfajniejszy
  3 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To co widać na dole pod komunikatem, moje kontakty na CL, tylko przy skrajnych ikonkach (najbardziej po lewej i najbardziej po prawej, tylko 4 profile) pojawia się możliwość usunięcia profilu z CL. Przy reszcie nie mam takiej możliwości. Ikonka mojego kursora tylko w czterech przypadkach zmienia się w "łapkę" i podświetla się możliwość usunięcia kontaktu. Reszta jest jakby zasłonięta komunikatem, może obszar "roboczy" tego komunikatu jest większy niż to widać.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 marca 2019
Najfajniejszy
Najfajniejszy: To co widać na dole pod komunikatem, moje kontakty na CL, tylko przy skrajnych ikonkach (najbardziej po lewej i najbardziej po prawej w górnym rzędzie, tylko 2 profile) pojawia się możliwość usunięcia profilu z CL. Przy reszcie nie mam takiej możliwości. Ikonka mojego kursora tylko w dwóch przypadkach zmienia się w "łapkę" i podświetla się możliwość usunięcia kontaktu. Reszta jest jakby zasłonięta komunikatem, może obszar "roboczy" tego komunikatu jest większy niż to widać.


Z tego, co sprawdziłam na swoim testowym koncie bez gwiazdy, u mnie roblem nie wystepuje.

W tej sytuacji prosze skontaktuj sie bezposrednio z Administracja serwisu za posrednictwem formularza KONTAKT'u: https://fotka.com/kontakt
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Najfajniejszy
Najfajniejszy
  3 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sprawdziłem na innej przeglądarce i mam to samo.
Na przeglądarce telefonu z wymuszonym trybem komputerowym też tak mam.

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  4 marca 2019

Też tak mam jak i on tu trzeba mieć KLUB GWIAZDA

Najfajniejszy
Najfajniejszy
  7 marca 2019

No to nie jestem sam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.