Yato90
Yato90
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Od lat nie było mnie na tym portalu, a kiedy wracam i dziwię się, że nikt nie jest chętny popisać nawet o dupie marynie okazuje się, że został wprowadzony debilny limit jednej nowej konwersacji dziennie. To jest chore.. i dziwią się potem, że takie portale upadają pod butem przykładowo Facebooka. To nie portal z możliwością zaruchania(wybaczcie słownictwo), żeby ciąć kasę na samej możliwości kontaktowania się użytkowników. Szkoda, że portale społeczne obrały taką strategię zarobku, bo naprawdę - na pewno jest masa lepszych pomysłów, jak zachęcić użytkowników do kupowania kont premium. I te pomysły się sprawdzały. Przypomnieć chociaż dawnego Epulsa, czy dawną Fotkę. Kiepsko zarabialiście? Nie sądzę. Takie zagrywki po prostu odpychają od takiego portalu. Nie wiem, co za mistrz pomysłów wpadł na taki pomysł, ale mądre to nie było.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  28 lutego 2019

Kiedyś fotka była inna niż teraz limit jest wprowadzony przez twórcę portalu, Ale pociesze Pana na innych portalach nie bede wymieniał jakich też to jest więc nie ma czym się przejmować po za tym tu tęż można wykupić gwiazdę by nie mieć limitu pisanych wiadomości

Yato90
Yato90
  28 lutego 2019

Nawet jeśli na innych portalach też zdecydowali się na taki wybryk, jaki to ma cel? jaką motywację do istnienia? ktoś pomyślał, że jak drastycznie ograniczy zdolność komunikacji, to ludzie z uśmiechem na twarzy, solidarnie pokażą portfele? Dla mnie to głupota po prostu, bo z tego co czytam tu na forum, zmiany wprowadzane przez te lata, co mnie nie było, raczej nie dały zamierzonego efektu. Użytkowników ubywa. A tu jeszcze czytam o usunięciu grup. No po prostu nogi zabraknie na te strzały.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  28 lutego 2019

Fotka pewnie stoi na jakimś dobry serwerze który kosztuje i pewnie nie są to tanie sprawy

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: że nikt nie jest chętny popisać nawet o dupie marynie

Jak porównujesz możliwość zamiany z kimś kilku zdań z tym co było lata temu biorąc pod uwagę że masz pozaczynanych kilka konwersacji?

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie portal z możliwością zaruchania(wybaczcie słownictwo),

To po co zostały wprowadzone serduszka!

Przy okazji dodam że jeśli klikniecie oboje 2764 , lub otrzymasz prezent to otwiera się możliwość konwersacji.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, co za mistrz pomysłów wpadł na taki pomysł

Na szczęście wymyślił że moderatorzy działają tu charytatywnie, bo inaczej dawno by Fotka zbankrutowała.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Yato90
Yato90
  1 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: To po co zostały wprowadzone serduszka! Przy okazji dodam że jeśli klikniecie oboje , lub otrzymasz prezent to otwiera się możliwość konwersacji.


A, no jak tak, to jeszcze pół biedy. Akurat jeszcze się z nikim nie "zserduszkowałem" tak, by wynikła z tego konwersacja, to nie wiedziałem, że tak to tu teraz działa. Rozumiem, że wtedy konwersacja nie jest już w żaden sposób limitowana?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że wtedy konwersacja nie jest już w żaden sposób limitowana?

Są pewne ograniczenia. Filtr antyspamowy, wyłapujący przekleństwa i netykieta.

Poza tym na rozpoczętą na konwersację z daną osobą nie ma limitów.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Super2018
Posty: 2 (po ~257 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 40
Super2018
  8 marca 2019

Ten portal się cofa z tą liczbą wiadomości i ograniczeniami.Nic dziwnego ,że prawdopodobnie upadnie za jakiś czas a użytkownicy uciekają. Mam premium wykupione i co im do tego czy pisze do 10 do 30 czy do 1000 osób.To jest chore co oni robią....

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  8 marca 2019

Limit został wprowadzony by uniknąć spamu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.