TwardaDuma
Posty: 10 (po ~355 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 136
TwardaDuma
  10 lutego 2019 (pierwszy post)

Ja mam coś włączone czy nie kumam od lat mam konto ale ze teraz tylko jeden post dziennie można wysłać? Nawet to ograniczył? I wszystko inne . Kiedyś fotka miała dużo dużo użytkowników a teraz przez te gwiazdy coraz mniej. Nie rozumiem ich polityki zaniedlugo to całkiem znikną jak np na fb za darmo wszystko jest to tu nic już nie można ludzie weźcie się za porządek z serwisem bo to nie prowadzi do pieniędzy i rozwoju tylko do zakończenia biznesu

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 lutego 2019
TwardaDuma
TwardaDuma: jeden post dziennie można wysłać?


Cześć,

Nie ma limitu na ilość postów, jakie można napisać w ciągu dnia na forum ;).

Jeśli, mimo to, widzisz komunikat, iż wykorzystałes limit postów do napisania, prosze zamieść tutaj zrzut z ekranu obrazujący zaistniała sytuację.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
TwardaDuma
Posty: 10 (po ~355 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 136
TwardaDuma
  10 lutego 2019

Chodzi mi o wiadomosci prywatne nam drugie konto a jestem od 2006 roku i dla mnie to zemada ze mi przez te wszystkie lata każą wykupywac gwiazde. za pisanie wiadomosci prywatnych . To co bylo najlepsze co usuuneliscie to posty pod profilem

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 lutego 2019
TwardaDuma
TwardaDuma: Chodzi mi o wiadomosci prywatne


Napisałes, że o posty nie wiadomości, a to zasadnicza różnica :).

Użytkownicy bez aktywnego pakietu gwiazdy moga rozpoczac dziennie jedna nowa konwersacje, i kontynuowac bez limitu rozmowy rozpoczete w poprzednich dniach.

Aktywacja pakietu gwiazdy znosi limit, z 1 nowego PW dziennie do 200.

Wiekszosc tego typu serwisow oferuje pakiet podstawowy - z roznego rodzaju limitami, i pakiet premium pozwalajacy na dostep do wiekszej ilosci funkcji/zmniejszajacy limity. To oczywiste. Serwis musi na siebie zarobic :) Chcialbys pracowac za darmo? ;) Analogiczna sytuacja jest w tym wypadku ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
TwardaDuma
Posty: 10 (po ~355 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 136
TwardaDuma
  10 lutego 2019

Niech Pani pierwsze zdobędzie wiedze o biznesie , wystarczy ze ludzie wchodzą na strone i piszą loguja sie go w tedy zostajecie pieniadze , wiec prosze brednie o tym czy chcialbym pracowac za darmo sobie darować bo ja wien na czym polega taki biznes . gdyby nie zmiany ktore wyszły w 2013 roku serwis by dalej mial bardzo duzo ludzi . I by sie chwalił ilością użytkowników , a teraz juz tego nie robi czemu? Gdyz jak porownacie użytkowników to będzie lekka przepaść . Tu nie chodzi ze większość serwisów ma platne usługi , fb ma za darmo chociażby wysyłanie wiadlmosci głupie . Tu chodzi o to zeby fotka sie rozwijala i nie tracila użytkowników tylko zwiekszala a strasznie juz jest ograniczona . Niewiem co za człowiek zepsul tak duży serwis spolecznosciowy

Zapraszam
Posty: 10 (po ~49 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.