ArekKowalski2
Posty: 1 (po ~222 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ArekKowalski2
  29 stycznia 2019 (pierwszy post)

Witam.Jestem tu nowy .Czy może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby ni wyskakiwały te wszystkie reklamy.Pokazal mi się komunikat dołącz do klubu zebe nie pojawiały się reklamy ,dołączyłem i dalej jedna z druga .

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
ArekKowalski2
ArekKowalski2: Witam.Jestem tu nowy .Czy może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby ni wyskakiwały te wszystkie reklamy.Pokazal mi się komunikat dołącz do klubu zebe nie pojawiały się reklamy ,dołączyłem i dalej jedna z druga .

Dobry wieczor.
Mozliwe, ze jest to jakis blad. Bedac w klubie gwiazd nie powinno byc zadnych reklam. Polecam sie wylogowac i zalogowac ponownie, czasem gwiazda i wszystkie funkcje nie od razu wskakuja.
Oprocz tego odwieze profil.

Jesli to nie pomoze to prosze pisac na kontakt do administracji: www.fotka.com/kontakt
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  29 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Mozliwe, ze jest to jakis blad. Bedac w klubie gwiazd nie powinno byc zadnych reklam. Polecam sie wylogowac i zalogowac ponownie, czasem gwiazda i wszystkie funkcje nie od razu wskakuja.


Exactly :tak:

Dodatkowo odswieżyłam profil, więc miejmy nadzieje, ze juz będzie ok :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.