Avatar użytkownika krzysiomaniakrzysiomania
Posty: 36 (po ~46 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
krzysiomania
  7 stycznia 2019 (pierwszy post)

Fałszywe konta tworzone świeżo na profilu reklamują linki zgłaszam to ale i tu to wpisuję bo co to ma być

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 stycznia 2019

Fejki, byly, sa i beda... :(
Nie da sie calkowicie wyeliminowac takich kont...
Mozna za to dbac o to by znikaly w miare szybko, dzieki zglaszaniu ich za pomoca przycisku 'zglos naruszenie regulaminu', lub bezposrednio na PW do kogos z FP.
Aby usprawnic proces moderacji dobrze przy tym podac odnosnik do zrodla z krotego pochodza zdjecia danego fejka ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika krzysiomaniakrzysiomania
Posty: 36 (po ~46 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
krzysiomania
  7 stycznia 2019

Zgłosiłem już parę i też napisałem e-mail do Fotka , ale zastanawiam się dlaczego portal taki głupi i zweryfikować dał się tym reklamom.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  7 stycznia 2019

Skoro zgłosiłeś fejkowe konta słusznie zrobiłeś, ale musisz być cierpliwy bo fotka nie poda Ci informacji co zrobiła w sprawie kont które zgłosiłeś ( wiem to po swoim przykładzie)

Avatar użytkownika krzysiomaniakrzysiomania
Posty: 36 (po ~46 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
krzysiomania
  8 stycznia 2019

Aro32 dzięki za info

Avatar użytkownika krzysiomaniakrzysiomania
Posty: 36 (po ~46 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
krzysiomania
  2 lutego 2019

Jeszcze co do tych fejków to poco Fotka sama sobie szkodzi i weryfikuje profil tych szkodników.

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  2 lutego 2019

Fejki to też ludzie i żyć gdzieś muszą a ze się zadomowili na portalu fotka com no cóż gdzieś musieli
Cóż to by była za fotka com bez fejków?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 lutego 2019
krzysiomania
krzysiomania: Jeszcze co do tych fejków to poco Fotka sama sobie szkodzi

Myślę jak by nie fejki to portal by całkiem już umarł, a tak to mamy jakieś nowo utworzone konta na tym portalu, tylko szkoda że większość ich to fejki.
HardStyled83ddd0a
szasti2
szasti2
  2 lutego 2019
krzysiomania
krzysiomania: Jeszcze co do tych fejków to poco Fotka sama sobie szkodzi i weryfikuje profil tych szkodników.

Często zdarza się że użytkownik po założeniu konta nie wstawia żadnego zdjęcia lub wstawi swoje, i po krótkim czasie zamienia je na jakiś fikcyjny obrazek z internetu.
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Często zdarza się że użytkownik po założeniu konta nie wstawia żadnego zdjęcia lub wstawi swoje, i po krótkim czasie zamienia je na jakiś fikcyjny obrazek z internetu.

W mordę jeża niesamowite opowieści opowiadasz
DominikFotkaa
DominikFotkaa
  12 lutego 2019

Dobrze moderator pisze zawsze fejki bedą

Blu3eye
wpis jest ukryty
Budynioo
Budynioo
  1 marca 2019

Fejki są i będą jak inni piszą. Nagle możesz się spotkać z takim przypadkiem że ktoś zrobi fake profil z twoimi zdjęciami i będzie wysyłał do kobiet niezbyt fajne rzeczy :/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.