paulabp
paulabp
  22 grudnia 2018 (pierwszy post)

Jestem w klubie a nie mogę cofnąć decyzji, piszę że tylko raz mogę to zrobić czemu?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 lipca 1475
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem w klubie a nie mogę cofnąć decyzji, piszę że tylko raz mogę to zrobić czemu?


POWÓD - Użytkownicy posiadający dostęp do usługi Klub Gwiazd posiadają możliwość cofnięcia swojej decyzji na danym profilu. Dzienny limit cofania decyzji wynosi 10 głosów, jednak należy pamiętać, że u wybranego użytkownika decyzję można zmienić tylko jednorazowo.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: piszę że tylko raz mogę to zrobić czemu?

Cofnięcie decyzji jest dla osób które się pomylą lub przypadkowo nacisną. Na ciągłe niezdecydowanie nic nie poradzimy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
paulabp
paulabp
  22 grudnia 2018

Tu nie chodzi o nie zdecydowanie tylko właśnie przypadkowe naciśnięcie.. W aplikacji non stop się to zdarza, nie umiem z tego korzystać

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 1 lipca 6935
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie chodzi o nie zdecydowanie tylko właśnie przypadkowe naciśnięcie.. W aplikacji non stop się to zdarza,

Dokładnie tak jest, nie chwila uwagi i ciach Decyzja oddana. Aplikacja ma to do siebie że jest bardzo czułą na dotyk i zdarza się nawet że user nie jest świadom tego że oddał przypadkowo decyzję.

Dodam również że mi kilko krotnie zażyło się oddać przypadkowo decyzję na :s_female: i :s_male:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiem z tego korzystać

Możesz również korzystać z Fotka.com za pomocą przeglądarki internetowej w telefonie. A z aplikacji zrezygnować jeżeli zdarza się oddać przypadkowo Decyzję.
HardStyled83ddd0a
paulabp
paulabp
  22 grudnia 2018

Jest właśnie bardzo czuła i nigdy nie umiem wyczuć, chce coś innego a tu bach decyzja oddana

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  5 stycznia 2019

Osobiście powiem że z Apki nie korzystam wole na kompie oddać głos na daną osobę którą można zawsze zmienić napisałbym do FT jaki jest dokładnie problem

Avatar użytkownika krzysiomaniakrzysiomania
Posty: 36 (po ~46 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
krzysiomania
  5 stycznia 2019

Nwm, co wam, nie odpowiada takie grube palce macie, ja dużych minusów do apki nie mam.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  5 stycznia 2019
krzysiomania
krzysiomania: Nwm, co wam, nie odpowiada takie grube palce macie, ja dużych minusów do apki nie mam.

A po co się męczyć na telefonie jak można na kompie
Avatar użytkownika krzysiomaniakrzysiomania
Posty: 36 (po ~46 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
krzysiomania
  5 stycznia 2019

Ja używam więcej telefonu niż pc więc po to

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.