Reax39
Reax39
  9 grudnia 2018 (pierwszy post)

Wysłałem 3 SMS 2 za 11 zł i jeden za 6 nie dostałem kody ani nie rozpoznaje numeru ktoś mi to wyjaśni

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  9 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dostałem kody ani nie rozpoznaje numeru ktoś mi to wyjaśni


W jakiej sieci masz telefon?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Reax39
Reax39
  9 grudnia 2018

Plus

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  9 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Plus

Nie powinno być problemu z wykupieniem, może masz zablokowane usługi sms MT u swojego operatora.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Nie nie mam SMS poszły modu nie dostałem

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 4668
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nie mam SMS poszły modu nie dostałem


Może być tak że operator nie przekazał płatności. Proponuję sprawdzić stan konta, jeżeli nie ma obciążenia, to operator nawalił. Zawsze możesz zadzwonić na infolinię i zapytać, dlaczego mimo aktywacji subskrypcji MT na tym nr telefonu, nie pobrali płatności.
HardStyled83ddd0a
Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Aby potwierdzic aktywacje uslugi FOTKA wyslij POTWIERDZAM FOTKA na numer 60968. Bedziesz otrzymywac nie wiecej niz 2 wiadomosci na 30 dni, kazda o cenie 9.00 netto.

Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Takie coś dostałem

Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Też wysłałem inwestycji odpowiedzi dostałem to

Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Aby potwierdzic aktywacje uslugi FOTKA wyslij POTWIERDZAM FOTKA na numer 60968. Bedziesz otrzymywac nie wiecej niz 2 wiadomosci na 30 dni, kazda o cenie

Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Wiedz wydałem trochę kasyna gwiazda nie zostałem niech mi ktoś to włączy bo więcej nie wyśle

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Aby potwierdzic aktywacje uslugi FOTKA wyslij POTWIERDZAM FOTKA na numer 60968. Bedziesz otrzymywac nie wiecej niz 2 wiadomosci na 30 dni, kazda o cenie

Ten sms o tej treści POTWIERDZAM FOTKA na numer 60968 też wysłałeś? Taka aktualnie jest procedura i bez tego nie załączy się Gwiazda.

W razie dalszych problemów napisz na kontakt do administratora https://fotka.com/kontakt#formularz
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Tak wysłałem to też i nic dostałem to samo ponownie

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 6814
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wysłałem to też i nic dostałem to samo ponownie

Spróbuj jeszcze tutaj https://fotka.com/start

W sytuacji gdy wysłałeś SMS’a i zostałeś obciążony kosztami, a nadal nie masz aktywnej usługi Klubu Gwiazd możesz wejść na stronę fotka.com/start i wpisać numer, z którego wysłałeś SMS’a. To pomoże, gdy wysłałeś błędną treść wiadomości aktywującej usługę. Natomiast jeżeli ten sposób zawiódł prosimy o skontaktowanie się z nami za pomocą formularza kontaktowego. https://fotka.com/kontakt/#help_251
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Reax39
Reax39
  10 grudnia 2018

Jak na razie straciłem 28 zł więcej SMS nie wyśle nie h to ktoś kto zażąda naprawi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.