TomaszDabrowski1
TomaszDabrowski1
  4 grudnia 2018 (pierwszy post)

Proszę o zwrot za dużo pobranych pieniędzy bo mam tel. Na abonament i patrzyłem wydruki... wy jako fotka powinniście pobrać 11 coś tam z groszami A pobieraliscie mi 150 zł jak nie dostanę zwrotu to zgłaszam sprawę na policję!!!!

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
TomaszDabrowski1
TomaszDabrowski1: Proszę o zwrot za dużo pobranych pieniędzy bo mam tel. Na abonament i patrzyłem wydruki... wy jako fotka powinniście pobrać 11 coś tam z groszami A pobieraliscie mi 150 zł

Dziwna sytuacja. Sprawdź w Historii zamówień: https://fotka.com/klubgwiazd/historia tam będzie pisało (Dni Gwiazdy Data transakcji Opis Kwota Akcja) i sprawdź kwotę czy tam znajduję się te 150zł.

Ale proponował bym napisać do Administracji, sprawdzą to: https://fotka.com/kontakt#formularz
TomaszDabrowski1
TomaszDabrowski1: nie dostanę zwrotu to zgłaszam sprawę na policję!!!!

Masz takie prawo.
HardStyled83ddd0a
TomaszDabrowski1
TomaszDabrowski1
  4 grudnia 2018

Właśnie jest wszystko opisane ale tam gdzie pisze kwota to nie wpisują nic bo już patrzyłem...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
TomaszDabrowski1
TomaszDabrowski1: Właśnie jest wszystko opisane ale tam gdzie pisze kwota to nie wpisują nic bo już patrzyłem...


Wiedz (Więc) napisz do Administracji link podałem. Ale nie sądzę żeby fotka na ciągła cię na koszta.
TomaszDabrowski1
TomaszDabrowski1: wy jako fotka powinniście pobrać 11 coś tam

Radził bym również o wyłączenie pakietu, do wyjaśnienia tego, żeby dana sytuacja się nie powtórzyła: 30 dni" - sms o treści: STOP FOTKA na numer 60968.
Wiadomość powinna być wysłana z numeru, z którego usługa została wcześniej aktywowana.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.