Przeczytajopis
Przeczytajopis
  2 grudnia 2018 (pierwszy post)

Nagle w wiadomościach zaczęło mi wyskakiwać mnóstwo aktywnych osób ( zamiast wiadomości). Jak sie tego pozbyc ?? Nie da się usunąć ani nic

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nagle w wiadomościach zaczęło mi wyskakiwać mnóstwo aktywnych osób ( zamiast wiadomości). Jak sie tego pozbyc ?? Nie da się usunąć ani nic

Nie spotkałem się z takim zjawiskiem. To jest w aplikacji czy na komputerze?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nagle w wiadomościach zaczęło mi wyskakiwać mnóstwo aktywnych osób

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie da się usunąć ani nic

Jak czyściłaś zakładkę wiadomości z rozmów, to mogą się pokazywać propozycje osób dostępnych aktualnie online.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  2 grudnia 2018

Mam 1 rozmowe od dluzszego czasu .I dop.dzis wyskoczyly fistepne osoby. Caly czas korzystam z tel.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  3 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 1 rozmowe od dluzszego czasu .I dop.dzis wyskoczyly fistepne osoby. Caly czas korzystam z tel.

Tak rzeczywiście jest coś takiego. To są propozycje na nowe znajomości, do zagadania. Nie jest to żadna awaria.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 1 rozmowe od dluzszego czasu .I dop.dzis wyskoczyly fistepne osoby. Caly czas korzystam z tel.

Najlepiej będzie jak byś wysłała zrzutu ekranu, na którym widać opisany przez Ciebie problem. Tak to każdy może dochodzić i podawać jakąś przyczynę itp.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  3 grudnia 2018

Sorki. Juz jest ok. Pojawila sie nowa wiad.od tej samej osoby i znikły aktywne osoby 😊

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  3 grudnia 2018
Owad
Owad: opisany przez Ciebie problem.

A Ty czytaj co jest wyżej napisane: Spokojnie to nie jest usterka. Proszę nie regulować odbiorników. To jest taka funkcjonalność proponująca zawarcie nowych znajomości.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorki. Juz jest ok. Pojawila sie nowa wiad.od tej samej osoby i znikły aktywne osoby 😊

To fajnie. Pozdrawiam.
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty czytaj co jest wyżej napisane: Spokojnie to nie jest usterka. Proszę nie regulować odbiorników. To jest taka funkcjonalność proponująca zawarcie nowych znajomości.

Fotka nie raz potrafiła zaskakiwać, kto wie może to było tym razem. Ta funkcjonalność była już od dawna. Ale spokojnie czytam co pisze i analizuje to,ciebie tez pozdrawiam .
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  3 grudnia 2018

Tylko ze ja mialam caly czas 1 monwersacje a ta funkcja aktywnych osob powinna wyskoczyc po wyczyszczeniu wiadomosci. Ale juz jest ok.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  5 grudnia 2018

Panie szczery jak złoto. Moze to sie jakos leczy.. ? Od dawna mnie zastanawia dziwne zachowanie niektorych adminów, ale Ty przechodzisz samego siebie..piszesz do mnie , potem blokujesz ..dziwi mnie, ze tym portalem zarzadzają osoby ktore zachowują się jak niezrównoważone...Admini chyba powinni tutaj byc pomocni itd...czy sie myle..?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Od dawna mnie zastanawia dziwne zachowanie niektorych adminów, ale Ty przechodzisz samego siebie..piszesz do mnie , potem blokujesz ..dziwi mnie, ze tym portalem zarzadzają osoby ktore zachowują się jak niezrównoważone...Admini chyba powinni tutaj byc pomocni itd...czy sie myle..?

Oj to mylne wrażenie. Blokada jest nadana za dawnych czasów. A Fotkowe prezenty wysyłam do różnych osób z Forum. Taka zaczepka mikołajkowa. Jeśli to Ci w czymś przeszkadza to przepraszam.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  5 grudnia 2018

Tak - przeszkadza. Uszanuj, że nie życzę sobie kontaktu z kims kto zachowuje się "dziwnie". Pozdrawiam

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka zaczepka mikołajkowa.

Dokładnie tak, trzeba w ten sposób zagadać/zaczepić bo od 3 lat lub wiecej nie ma opcji wyślij zaczepkę :) a zarówno to jest miły gest w postaci (PREZENTU)
Konto usunięte
Konto usunięte: Uszanuj,

Miły gest user :ziober2:
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Uszanuj

A to prośba jest czy rozkaz?

Konto usunięte
Konto usunięte: "dziwnie"

Dziwnie to dla mnie twierdzić że się przychodzi popisać i mieć jednego rozmówcę, a jak się pojawi rozmowa z drugim to robić aferę na forum. Mam stałą blokadę na mężatki ale to żadne halo przecież i tak niezalogowany user może oglądać profile. Prezenty masz ukryte może przed mężem właśnie. Dobrze zapamiętam i nie będę wysyłać więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam

Polecam się zapoznać z opisem kto jest kim https://fotka.com/przyjaciele

Moderatorzy są to "normalni" użytkownicy pełniący dyżury pomagają, głównie nowym użytkownikom odnaleźć się, w tym przypadku na forum oraz użytkownikom z "problemami" nazwijmy technicznymi. Udzielają też banów za nieregulaminowe zachowania.

Dodatkowa funkcjonalność to możliwość napisania do nich bez wykupienia gwiazdy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.