XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018 (pierwszy post)

Za co gnoje zablokowaliście mi ponownie konto skoro nie wysyłałem nic niemoralnego , nie rozsyłałem spamu , ani seks ofert !!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Za co gnoje zablokowaliście mi ponownie konto skoro nie wysyłałem nic niemoralnego , nie rozsyłałem spamu , ani seks ofert !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do konta xxxxmatusxxxx pozwole sobie zacytowac:
Konto usunięte
Konto usunięte: Otrzymałeś bana ponieważ masa użytkowniczek zgłosiła Twoje wiadomości jako spam -> i faktycznie są one co najmniej nieodpowiednie. Proponuje wstrzymać się z bezpośrednimi ofertami różnorakich praktyk seksualnych do momentu aż druga osoba wyrazi chęć spotkania intymnego lub rozmowy w tematyce co kto lubi. Jak zauważasz - jest to druga blokada; ban jest słuszny - ale w sumie wyjątkowo 'pójdę Ci na rękę' i zdejmę bana z tego konta - ale jeżeli nadal będziesz rozsyłał takie wiadomości i dostaniesz blokadę - będziesz musiał odczekać do jej końca.

Ban na pw nadaje autoamtycznie system wykrywajacy spam, tym bardziej, ze zapewne sa zgloszenia na Twoj profil.
Zaden moderator nie ingeruje w Twoje korespondencje to jedynie zgloszenia decyduja o Twojej blokadzie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

Jasns to dlaczego włśniie dostałem drugi raz bana!!!!!!!!!
Sloro nie wysyłałem żadnych seks ofert ani spamu!!!

XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

I nie cytuj komentarzy które są nieaktualne

XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

Za co dostałem teraz bana skoro nie wysyłałem ani seks ofert , ani nie obraziłem nikogo ani nie wysyłałem spamu do nikogo !!!! Pytam dlaczego bezpodstawnie są blokowane konta! Za to ze prowadzi się zbyt dużo dialogów , do zbyt wielu osób się pisze, czy po prostu jednak jesteście jak wspomniałem wcześniej złodziejami żerującumi na kontach premium

XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

Wstyd bo mam tu inne konto od ponad 10 lat i będę musiał zrezygnować z tego idiotycznego serwisu i przenieść się na badoo, tam przynajmniej nie ma takich głupich sytuacji

XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

Czekam na odpowiedż oczwiiście....
Połowę bym z was pozwalniał za takie coś chamy

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie cytuj komentarzy które są nieaktualne

Tak jak pisalam Panu na PW, prosze zrezygnowac z chamstwa i agresji w stosunku do innych ludzi.
Spokojnie, administracja sprawdzi i podejmie decyzje czy sciagnac blokade.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

To juz ma to sprawdzić, bo nie będę długo czekał!!!!

Ty byś też była chamska jak ktoś by się ciebie czepiał bezpodstawnie lub blokował konto tylko dlatego bo prowadzisz systematyczne rozmowy na fotce!!!

XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

Będziecie mieć ładną , głośną reklamę Fotki jeśli się za to nie weźmiecie zaraz

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego włśniie dostałem drugi raz bana!!!!!!!!!

Sprawdź w powiadomieniach, czy masz tam stosowne info co do twojej Blokady. Tam masz powód za co otrzymałeś i czas do kiedy masz blokadę.
Konto usunięte
Konto usunięte: Za to ze prowadzi się zbyt dużo dialogów , do zbyt wielu osób się pisze,

Druga możliwość może być taka że wykorzystałeś dzienny limit (200) rozpoczynania nowych konwersacji dla posiadacza Pakietu Gwiazda, po północy dostaniesz kolejną pule. I wówczas to nie jest żaden nadany ban.
Konto usunięte
Konto usunięte: Sloro nie wysyłałem żadnych seks ofert ani spamu!!!


Wystarczy jak bawisz się w (KOPIUJ I WKLEJ) i tak dalej rozsyłając to do każdego z automatu, nie muszą być to sex oferty itp. Tak jak pisała jestemwczorajsza
d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: Ban na pw nadaje autoamtycznie system wykrywajacy spam, tym bardziej, ze zapewne sa zgloszenia na Twoj profil.
HardStyled83ddd0a
XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

Mam zablokowane pw

I powod nie jest podany rozumiesz?

Tylko data odblokowania

Uzyłem przycisku wklej kilka razy bo coś cytowałem , kogoś rozmowę i wysłałem do kilku osób

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzyłem przycisku wklej kilka razy bo coś cytowałem , kogoś rozmowę i wysłałem do kilku osób

I sam w ty momencie odpowiedziałeś sobie na (TEMAT) i przyznałeś się do tego że wysyłałeś :spam:
HardStyled83ddd0a
XXmatusXX
XXmatusXX
  1 grudnia 2018

To nie był spam ! Uzytkuję fotkę ponad 12 lat , zapewne wiecej od Ciebie więc mi nie mów jak mam się zachowywać tu bo nigdy nie bylem blokowany

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: zapewne wiecej od Ciebie

Ja 11 lat wiedz o rok ty więcej. Zachowuj się jak chcesz nic mi do tego, jak wyżej chcemy ci podać tylko powód tego ban ale i tak sobie odpowiedziałeś za zadane pytanie. Miłego dnia i pozdrawiam :)
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.