XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  29 listopada 2018 (pierwszy post)

MACIE ODBLOKOWAĆ MI PRYWATNE WIADOMOŚCI ALBO USUWAM 2 KONTA I JUZ TU NIE
WRACAM !!!!!

homoangelicus
homoangelicus
  29 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ALBO

napisz do tego moderatora https://fotka.com/profil/CuteNinja
Tak mi radzono. d83cdf38 dla Ciebie. d83dde0a
XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  29 listopada 2018

Oki dzięki

XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  29 listopada 2018

Drugi raz kupilem gwiazdę i drugi raz zablokowali mi privy, zebym nie mogl korzystac z pakietu gwiazdy i wykupil nowy zapewne!!!

XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  29 listopada 2018

Tak się bawić nie będziemy

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  29 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz do tego moderatora https://fotka.com/profil/CuteNinja Tak mi radzono. dla Ciebie.

W tym przypadku i tej blokady żaden FP nie pomoże.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się bawić nie będziemy

Spokojnie, administrator serwisu sprawdzi i ściągnie blokadę na pisanie wiadomości.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  29 listopada 2018

Zobaczymy

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  29 listopada 2018

Wyedytowałem tytuł -> nikt nikogo nie próbuje oszukać @XXXXmatusXXXX
Otrzymałeś bana ponieważ masa użytkowniczek zgłosiła Twoje wiadomości jako spam -> i faktycznie są one co najmniej nieodpowiednie. Proponuje wstrzymać się z bezpośrednimi ofertami różnorakich praktyk seksualnych do momentu aż druga osoba wyrazi chęć spotkania intymnego lub rozmowy w tematyce co kto lubi.

Jak zauważasz - jest to druga blokada; ban jest słuszny - ale w sumie wyjątkowo 'pójdę Ci na rękę' i zdejmę bana z tego konta - ale jeżeli nadal będziesz rozsyłał takie wiadomości i dostaniesz blokadę - będziesz musiał odczekać do jej końca.

praksyda
praksyda
  30 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się bawić nie będziemy

ryczysz o bana, a rozsyłasz seks oferty jak leci, jaki wstyd, weź lepiej konto usun, bo zadna już Ci nie odpisze.XD
XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  30 listopada 2018

Z reguły same do mnie piszą. Nie muszę się wysilać. Czasem dla zabawy każdy coś tutaj napisze. Raz mądrego , raz głupiego , po to ten serwis od zawsze był!
Macie szczęście że zdjęliście blok ;)
Na następny raz poczytajcie w słowniku co kryje się pod pojęciem spam. A jeśli ktoś nie chce otrzymywać wiadomości , wciska blokuj i jest po sprawie. A nie, że dochodzi to przeglądania czyjejś korespodencji bez zgody właściciela. A skoro Wy możecie czytać prywatne wiadomości , to ten serwis jest do dupy. Niestety .
Więc na następny raz lepiej się wstrzymać.

XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  30 listopada 2018

A Ciebie Praksyda nie pytałem o zdanie.
Sama usuń konto, bo nic tu ciekawego nie wnosisz albo zajmij się lepieniem pierogów.
I nie myl pojęć bo chyba nie wiesz co oznacza określenie 'seks oferty'....
Ech brak słów . Przypominam Ci że ten portal powstał po to żeby łączyć ludzi a nie robić dym o byle gówno.
Pozdrawiam

XXXXmatusXXXX
XXXXmatusXXXX
  30 listopada 2018

I nikt nie musiał wiedzieć o Twoim wchodzeniu na jakiś śmietnik. Wszystkiego dobrego. Bye

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.