BeYourSound
BeYourSound
  29 października 2018 (pierwszy post)

Czy tu jeszcze ktoś zajmuje się administracją portalu? Wystarczy, że usiądę przy kawie, by przez parę minut trafić na conajmniej kilkanaście profili Hot 60, które w profilu mają wpisane po 30+ lat. To jest chore.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tu jeszcze ktoś zajmuje się administracją portalu? Wystarczy, że usiądę przy kawie, by przez parę minut trafić na conajmniej kilkanaście profili Hot 60, które w profilu mają wpisane po 30+ lat. To jest chore.

Zapewne Moderatorzy jak i Administracja starają się na bieżąco wychwytywać i usuwać zdjęcia z fałszywych kont. Również sam możesz zgłosić osobę z Fikcyjnym wiekiem jak i również konta z fake zdjęciami poprzez opcję "zgłoś naruszenie" lub wysłać link do profilu bezpośrednio do któregoś z Fotka Przyjaciół: https://fotka.com/przyjaciele
HardStyled83ddd0a
BeYourSound
BeYourSound
  29 października 2018

Powiedzmy, że mam osobiste powody, dla których już nie współpracuję z FP. Nadużywanie uprawnień przez lata zrobiło swoje.

kolorowy111
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tu jeszcze ktoś zajmuje się administracją portalu? Wystarczy, że usiądę przy kawie, by przez parę minut trafić na conajmniej kilkanaście profili Hot 60, które w profilu mają wpisane po 30+ lat. To jest chore.

Zapewne ktoś się zajmuje. Ciekawe jaki masz sposób na odróżnienie czy kobieta jest 30+ czy 50-. Podziel się wiedzą, na pewno skorzystamy. Póki co zgłaszaj do weryfikacji każdorazowo jak robią to inni użytkownicy.

Konto usunięte
Konto usunięte: oka na seks foty

Nie podajemy żadnych nicków na forum. Jako stały użytkownik powinien Pan znać zasady funkcjonowania.

Zapewniam Pana że nie ma tam żadnego seksu. Radzę zapoznać się z definicją erotyki, także opisaną na Fotce. Strój kąpielowy czy bieliznę może Pan zobaczyć na plaży lub basenie które są miejscami publicznymi. Reklamy bielizny czasem bywają także w TV czy na bilboardach.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BeYourSound
BeYourSound
  30 października 2018

Jestem już w takim wieku, że potrafię dostrzec, iż nie mam do czynienia z 18 latką, a 12 latką i 60 latką, a nie 30 wzwyż. No chyba, że mamy tu do czynienia z patologią, której alkohol i narkotyki tak zniszczyły twarz, że... 30 - stka wygląda jak babcia.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba, że mamy tu do czynienia z patologią, której alkohol i narkotyki tak zniszczyły twarz, że... 30 - stka wygląda jak babcia.


Wszystko możliwe, ale wątpię czy takim osobą po spożyciu narkotyków/itp chciało by się im tu wchodzić i dodawać fotki, oni maja swój inny świat. A co do babci/zniszczona twarz może być tak ze młodocianin pyknie fotę jakiemuś menelowi/menelce i wstawia jej tutaj dla jaj i oraz poda fikcyjny wiek i pach jest Fałszywe kolejne konto.
Ale mało jest portali gdzie można dowolnie pobierać czyjeś zdjęcia młodej/średniego wieku kobiety/babci/dziadka/menelowi/menelce i wstawić je tutaj.

Druga sprawa, może nie tyczy się tematu ale watro również wypomnieć o tym. Poniekąd fotka ściągał również blokadę co do zdjęć skopiowanych/pobranych z innych profil, wcześnie dodanie takiego zdjęcia skutkowało komunikatem "Nie można dodać zdjęcia ponieważ pochodzi ono z profilu "www.owad.fotka.pl" teraz takie zdjęcie można dodać bez żadnych problemów na swoje konto np: fikcyjne.
HardStyled83ddd0a
BeYourSound
BeYourSound
  30 października 2018

Ooo, dlaczego to usunęli? Chwilami mam wrażenie, że tracę tu czas; zanim przewinę przez fikcyjne konta, fałszywe i robione dla beki... mija trochę. Kiedyś mogłem tu być godzinami. Teraz męczy nawet kwadrans.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem już w takim wieku, że potrafię dostrzec, iż nie mam do czynienia z 18 latką, a 12 latką i 60 latką, a nie 30 wzwyż. No chyba, że mamy tu do czynienia z patologią, której alkohol i narkotyki tak zniszczyły twarz, że... 30 - stka wygląda jak babcia.


Konto usunięte
Konto usunięte: Chwilami mam wrażenie, że tracę tu czas; zanim przewinę przez fikcyjne konta, fałszywe i robione dla beki... mija trochę. Kiedyś mogłem tu być godzinami. Teraz męczy nawet kwadrans.


Rób jak uważasz. Też często widuję 30- na profilach a twarze styrane życiem wyglądające na 40+. Zgłaszaj. Z cała pewnością tam gdzie jest nastolatek a wiek babci/dziadka zerujemy. Czasem user nie chce być wyszukiwany i świadomie łamie regulamin i daje taki wiek. O tym nie wspomniałeś że mamy tu niezły cyrki i ciekawe okazy "zwierzątek" które chcą żyć po swojemu. Fotka która była dekadę temu, i ja ją też pamiętam, się zmieniła i pewnie nie powróci bo zmieniają się ludzie i czas a zatem ich mentalność. O Zmianach zaszłych w internecie tu już dużo elaboratów napisano.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo, dlaczego to usunęli?

Gdybyś czytał więcej wątków, a nie tylko biadolił jak to jest źle, zauważyłbyś stałe uporczywe śledzenie wybranego użytkownika podchodzące pod stalking.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BeYourSound
BeYourSound
  30 października 2018

Idiokracja staje się faktem.

SIicznotka
SIicznotka
  30 października 2018
Ja jestem ladna wy brzydcy
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  30 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem ladna wy brzydcy

:D
Nudzisz się chyba.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tu jeszcze ktoś zajmuje się administracją portalu? Wystarczy, że usiądę przy kawie, by przez parę minut trafić na conajmniej kilkanaście profili Hot 60, które w profilu mają wpisane po 30+ lat. To jest chore.

Moderatorzy to też ludzie. Mają dom, pracę, rodzinę. Nie zawsze są w stanie wyłapać każdy taki profil. Tym bardziej biorąc pod uwagę ten fakt, że trudno po zdjęciach ocenić wiek kobiety/mężczyzny.
Tak jak wyżej, zamiast marudzić i zakładać takie tematy pomóż moderować takie profile "zgłaszając je" na profilu.
Nie musisz podsyłać link na pw do FP jeśli masz zastrzeżenie do ich pracy i nadużywanie swoich funkcji, klick na profilu i jednego fejka będzie mniej.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BeYourSound
BeYourSound
  30 października 2018

Jestem tu od początku i nigdy nie było takiej plagi fejków. Może coraz mniej rąk do pracy?

SIicznotka
SIicznotka
  30 października 2018

Wczorajsza, wlasnie smaze nalesniory, wpadaj 2708

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od początku

Coś mi tu ściemniasz i to dosłownie. Konto od: 16 października 2018. Byłeś, nie byłeś, przerwę miałeś więc się nie liczy. Pobędziesz pół roku i możesz startować na moderatora.

Info jest TUTAJ: https://fotka.com/forum/fotka/1189601,Nabor_-_moderator_ak
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.