Magdakomi
Magdakomi
  23 października 2018 (pierwszy post)

Prosze o zdjecie tej blokadyblokady mi ktora zostala zalozona bjeslusznie koles na priv byl natarczywy proponowal rozne rzeczy a gdy doslownie mu napisam vo o tym sadze zglosil a ja fostalam blokade chore to

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: blokady


A czy ma Pani zwolnienie z obowiązku bycia kulturalną osobą? Wystarczyło podziękować za propozycje bez wulgaryzmów.

Na pocieszenie dodam że blokada minie automatycznie za kilka dni. Nie musi Pani nic robić aby została zdjęta.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze o zdjecie tej blokadyblokady mi ktora zostala zalozona bjeslusznie koles na priv byl natarczywy proponowal rozne rzeczy a gdy doslownie mu napisam vo o tym sadze zglosil a ja fostalam blokade chore to

W sprawie otrzymanej blokady prosze o bezposrednio kontakt z Admnistratorem serwisu: https://fotka.com/kontakt , lub zapraszam na PW do mnie lub kogos innego z FP: https://fotka.com/przyjaciele , celem wyjasnienia zaistnialej sytuacji :).
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
OdwazniaK
OdwazniaK
  30 października 2018

Witam serdecznie:) Po raz kolejny a jest to juz trzeci raz zalozylem nowe konto poniewaz dostaje Blokady na pisanie wiadomosci prywatnych na jakis tam okres.
Na tym trzecim koncie tak samo i chcialbym wiedziec z jakiego to niby powodu mam blokade??
Domyslalm sie ze Pewne Osoby musialy zglosic Mnie jako Spam ale dlaczego bez sprawdzenia tych zgloszen dostaje blokady?? Nie rozumiem tego skoro kazdy nawet po zlosci moze zglosic naruszenie zasad. Prosze o odpowiedz i odblokowanie tego konta.
Pozdrawiam

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam serdecznie:) Po raz kolejny a jest to juz trzeci raz zalozylem nowe konto poniewaz dostaje Blokady na pisanie wiadomosci prywatnych na jakis tam okres. Na tym trzecim koncie tak samo i chcialbym wiedziec z jakiego to niby powodu mam blokade?? Domyslalm sie ze Pewne Osoby musialy zglosic Mnie jako Spam ale dlaczego bez sprawdzenia tych zgloszen dostaje blokady?? Nie rozumiem tego skoro kazdy nawet po zlosci moze zglosic naruszenie zasad. Prosze o odpowiedz i odblokowanie tego konta. Pozdrawiam


Z tego, co widze na profilu nie ma zadnej informacji o nadanej blokadzie.
W sprawie zaistnialej sytuacji prosze o bezposredni kontakt z Administratorem Serwisu: https://fotka.com/kontakt
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tym trzecim koncie tak samo i chcialbym wiedziec z jakiego to niby powodu mam blokade??

Na forum opublikowany jest Pana BLUZGOMETR. Może go Pan sprawdzić po najechaniu kursorem na swój awatar.

Widnieje tam liczba 23 co świadczy że automat wyłapał poważne przekleństwa na Fotce (również w wiadomościach prywatnych) i zaliczył je jako nieodpowiednie zachowanie.

Zalecam więcej kultury dla innych użytkowników aby sytuacja się nie powtarzała z blokadami. Polecam skontaktować się jeszcze w tej sprawie bezpośrednio na KONTAKT podany wyżej w celu dokładnego wyjaśnienia.

Ponadto zwracam uwagę iż może Pan posiadać maksymalnie 3 konta. Założenie kolejnego będzie skutkowało usunięciem nadmiarowych kont przez administratorów.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
OdwazniaK
OdwazniaK
  1 listopada 2018

Witam znów serdecznie:) Po raz kolejny a jest to juz trzeci raz zalozylem nowe konto poniewaz dostaje Blokady na pisanie wiadomosci prywatnych na jakis tam okres. Na tym trzecim koncie tak samo i chcialbym wiedziec z jakiego to niby powodu mam blokade?? Domyslalm sie ze Pewne Osoby musialy zglosic Mnie jako Spam ale dlaczego bez sprawdzenia tych zgloszen dostaje blokady?? Nie rozumiem tego skoro kazdy nawet po zlosci moze zglosic naruszenie zasad. Prosze o odpowiedz i odblokowanie tego konta. Pozdrawiam

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  1 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Po raz kolejny a jest to juz trzeci raz zalozylem nowe konto poniewaz dostaje Blokady na pisanie wiadomosci prywatnych na jakis tam okres.
Ciągle wyłapujesz dziwne, gwiazda jest dosyć tania temu też są pewne ograniczenia i system automatycznego sprawdzania wyłapywania spamerów, na który się zgodziłeś.

Konto usunięte
Konto usunięte: Domyslalm sie ze Pewne Osoby musialy zglosic Mnie jako Spam ale dlaczego bez sprawdzenia tych zgloszen dostaje blokady?? Nie rozumiem tego skoro kazdy nawet po zlosci moze zglosic naruszenie zasad
Jak to niby miało by wyglądać, jak prawo polskie nie pozwala przeglądać korespondencji prywatnych żeby zweryfikować co faktycznie wysyłałeś.
Spokojnie Admin pewnie ściągnę tą blokadę lub sam napisz na kontakt https://fotka.com/kontakt#formularz
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.