PatrzacyRealnie
Posty: 37 (po ~121 znaków)
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 98
PatrzacyRealnie
  17 października 2018 (pierwszy post)

Fotka sama podejmuje decyzje i daje "tak" za uzytkownika wiec lepiej teraz zapytajcie dla pewnosci czy ktos wam faktycznie dal "tak" i to juz jest ze strony fotki bardzo kure...i numer!!!

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 października 2018
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Fotka sama podejmuje decyzje i daje "tak" za uzytkownika wiec lepiej teraz zapytajcie dla pewnosci czy ktos wam faktycznie dal "tak" i to juz jest ze strony fotki bardzo kure...i numer!!!


Nie wydaje mi się, żeby było samoistne oddawanie decyzji poprzez system. Masz jakiś potwierdzający dowód Tego? czy to tylko takie twoje przypuszczenia?

Może być tak, osoba korzystająca z Aplikacji "Fotka" przeglądając twój profil i inne nieświadomie oddała Decyzję, na Aplikacji nie chwila uwagi przejechaniem palcem do góry lub na dół i decyzja już oddana a user nawet może nie wiedzieć że oddał decyzję na przykład dla ciebie.
HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 października 2018
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Fotka sama podejmuje decyzje i daje "tak" za uzytkownika wiec lepiej teraz zapytajcie dla pewnosci czy ktos wam faktycznie dal "tak" i to juz jest ze strony fotki bardzo kure...i numer!!!

Zabawne, doprawdy. Teraz mi proszę wytłumaczyć jaki sens jest ukryty dla portalu aby samoistnie łączyć ludzi tym samym otwierając ludziom bez gwiazdy możliwość rozmowy z innymi?
Jak wyżej. Z aplikacją jest ten problem, że jest bardzo "wrażliwa" na dotyk. Czasem przy powiększeniu zdjęcia palec mi gdzieś poleci do góry i już decyzja oddany i wskakuje następny profil. Często osoby nie są świadome swoich decyzji oddanych w ten sposób dlatego jak potem pytasz to odpowiadają, że decyzji nie dawały.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
PatrzacyRealnie
Posty: 37 (po ~121 znaków)
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 98
PatrzacyRealnie
  17 października 2018

No wlasnie wczoraj taka mialem sytuacje ze ktos w ogole nie kliknal "tak" (przynajmniej tak twierdzi) i ze fotka sama zrobila buuum a do tego ta osoba korzystala nie z tel tylko z komputera

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 października 2018
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: (przynajmniej tak twierdzi)
Tak twierdzi, nie do końca wiesz. Wydaje mi się że osoba korzystając z komputera nie wiedziała jak dać "Następny profil" lub nie mogła znaleźć tego, kliknęła w decyzję żeby móc przejść na kolejny profil.

Z poziomu Komputera również to tak działa jak z poziomu Aplikacji, nie trzeba dawać następny profil żeby móc zobaczyć kolejny profil.

Może ktoś nie jest tobą zainteresowany i temu takie wymówki :afro:
HardStyled83ddd0a
PatrzacyRealnie
Posty: 37 (po ~121 znaków)
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 98
PatrzacyRealnie
  17 października 2018

Calkiem mozliwe ale ta osoba jak od razu zobaczylem ze dala taka decyzje to napisala ze nie dawala tak nie kliknela wiec nie rozumiem dlaczego podwazacie jej slowa? dlaczego mam wierzyc wam a nie jej?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 października 2018
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: ale ta osoba jak od razu zobaczylem ze dala taka decyzje to napisala ze nie dawala tak

Zapewne osoba liczyła na odwzajemnienie Decyzji, po odwzajemnianiu decyzji osoba ta napisała że nie dawała iż dałą ci do zrozumienie że nie jest tobą zainteresowana i żebyś nie pisał.
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: wiec nie rozumiem dlaczego podwazacie jej slowa?

Nie podważam stwierdzam tylko fakty.
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: dlaczego mam wierzyc wam a nie jej?
Za długo tu siedzę i znam takie gierki kobiet :ziober2:
HardStyled83ddd0a
PatrzacyRealnie
Posty: 37 (po ~121 znaków)
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 98
PatrzacyRealnie
  17 października 2018

Dobrze ze znasz tylko na podstawie rozmowy z ta osoba wynikalo zupelnie cos innego i akurat ta dana konkretna osoba chciala rozmawiac i chciala kontaktu wiec troszke te Twoje teorie sa nie trafione ale dzieki za probe pokazania mi co ktos myslal i czym sie kierowal :) Pozdrawiam

PatrzacyRealnie
Posty: 37 (po ~121 znaków)
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 98
PatrzacyRealnie
  17 października 2018

i tak dla jasnosci to przeczytaj co piszesz bo jedno wyklucza drugie... ta osoba dala mi "tak" tylko po to ze jak odwzajemnie to napisze mi zebym nie pisal do niej haha dobre to jest naprawde podziwiam ale oczywiscie nie zlosliwie zeby nie bylo :)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 października 2018
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: akurat ta dana konkretna osoba chciala rozmawiac i chciala kontaktu

To trzeba było tak napisać odrazu i wszystko było by jasne :) pozdrawiam również.
HardStyled83ddd0a
PatrzacyRealnie
Posty: 37 (po ~121 znaków)
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 98
PatrzacyRealnie
  17 października 2018

Dziekuje :)

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 października 2018
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: do tego ta osoba

Na podstawie jednej kobiety wyciągasz wnioski, że portal ingeruje w decyzje użytkowników?

Szkoda mi słów, ale everybody lies.

Miłego dnia życzę.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
PatrzacyRealnie
Posty: 37 (po ~121 znaków)
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 98
PatrzacyRealnie
  17 października 2018

Mi tez szkoda slow wiec nie bede sie wypowiadal w Twoja strone. Dziekuje i wzajemnie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.