xaz
xaz
  2 października 2018 (pierwszy post)

Witam mam jedno nurtujące mnie pytanie, czemu decyzje na profilu mogą wystawiać mi mężczyźni skoro mam ustawione że jestem mężczyzną, oraz filtr szukania mam tylko na kobiety. Wytłumaczy mi to ktoś?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 października 2018

Teraz każdy ma możliwość głosowania i decydowania TAK/NIE.
Co do podglądacza jest podobnie obie połcie mogą cię podglądać.
Ty masz ustawiony flirt kobiety, ale ktoś ma ustawiony mężczyźni i cie wyszukuje tam czy to kobiety/mężczyźni.

HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 października 2018

Niezaleznie od tego jakie masz ustawienia na swoim profilu inni uzytkownicy obu plci moga Cie oceniac i podgladac.
Takie sa ustawienia na tym portalu, ludzie maja rozne orientacje. Idziemy z duchem czasu.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
xaz
xaz
  2 października 2018

@jestemwczorajsza ... No właśnie, "idziemy z duchem czasu", lecz administracja ani programisci fotki nie pomysleli ze jednak komus moze to nie pasowac. Jakos dziwnie sie czuje gdy czesci rowerowe daja mi glosy na "tak" ;]

xaz
xaz
  2 października 2018

@Owad z ciekawości również sprawdziłem to wchodząc do Ciebie na profil, i nie mam możliwości decyzji TAK/NIE, czyli to tylko jest zależne od drugiej osoby, nie ode mnie. Bo skoro Ty masz ustawiony filtr wyszukiwania tylko na kobiety, oraz ja to nie ma możliwości decyzji. Jakie to jest po*ebane.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: lecz administracja ani programisci fotki nie pomysleli ze jednak komus moze to nie pasowac.

To tylko internet, nie zjedzą Cię jeśli ocenią Twój profil. Trochę dystansu.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
xaz
xaz
  2 października 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: xaz: lecz administracja ani programisci fotki nie pomysleli ze jednak komus moze to nie pasowac. To tylko internet, nie zjedzą Cię jeśli ocenią Twój profil. Trochę dystansu.


Chyba nie zrozumiałaś, albo jesteś ograniczona umysłowo. Pozdrawiam
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie zrozumiałaś, albo jesteś ograniczona umysłowo. Pozdrawiam

Przecinek przed albo był zbędny. Pisze to jako ograniczona umysłowo osoba. :rotfl:

Pozdrawiam.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
xaz
xaz
  2 października 2018

a ja nie pozdrawiam, strzałeczka

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: lecz administracja ani programisci fotki nie pomysleli ze jednak komus moze to nie pasowac.


Całkowicie Ciebie rozumiem że nie chcesz takich decyzji, tym bardziej że można decydować od kogo przychodzą wiadomości i komentarze, to tak też podobnie powinna być możliwość i zablokowania dostawanych decyzji od użytkowników tej samej płci i decydowaniu samemu czy chcemy żeby nas facet oceniał. Dodam jeszcze że co jakiś czas ten temat powraca, nie jesteś jedynym który takich decyzji nie chce, my faceci inaczej reagujemy jak nam facet daje sygnał że mu się podobamy, niektórzy naprawdę ostro wulgarnie. Jeszcze dodam że czasem jest płeć konta źle ustawiona jak ktoś przy zakładaniu konta pomylił się, my zmieniamy wystarczy zgłosić nawet i na profilu wystarczy.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
xaz
xaz
  2 października 2018
gregbond
gregbond: Całkowicie Ciebie rozumiem że nie chcesz takich decyzji, tym bardziej że można decydować od kogo przychodzą wiadomości i komentarze, to tak też podobnie powinna być możliwość i zablokowania dostawanych decyzji od użytkowników tej samej płci i decydowaniu samemu czy chcemy żeby nas facet oceniał. Dodam jeszcze że co jakiś czas ten temat powraca, nie jesteś jedynym który takich decyzji nie chce, my faceci inaczej reagujemy jak nam facet daje sygnał że mu się podobamy, niektórzy naprawdę ostro wulgarnie. Jeszcze dodam że czasem jest płeć konta źle ustawiona jak ktoś przy zakładaniu konta pomylił się, my zmieniamy wystarczy zgłosić nawet i na profilu wystarczy.


tymbardziej gdy notorycznie się to dzieje.. to jest serio wku.:cenzura:.iające
Sebuu93
Sebuu93
  17 października 2018

A najlepsze jest to jak oglądasz kobiety, 20 pod rząd dało Ci nie, natomiast 20 facetów dało Ci tak :D

deft84
deft84
  21 października 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Idziemy z duchem czasu

Co?! A gdzie wolność? Użytkownik sam powinien decydować czy chce być oceniany. Niestety tutaj jak w PRL, odgórnie steruje się, zarządza wolą innych, narzucając poglądy i preferencje zasłaniając się....... "duchem wczorajszych świąt". :)

Gdyby znikły (ewentualnie zablokować w preferencjach) takie funkcje jak:
- ocenianie,
- podglądacz,
Ludzie może i chcieliby sobie porozmawiać na różne "ciekawe tematy" i się poznać. No ale to mowa o ludziach...
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie może i chcieliby sobie porozmawiać na różne "ciekawe tematy" i się poznać. No ale to mowa o ludziach...

Proszę mi wyjaśnić jak ocenianie i podgladacz koliduje z rozmowami na różne tematy?
Mi się wydaje, że te funkcje na odwrót skracają czas na poznanie kogoś. Masz zielone lub czerwone światło i wiesz czy jest sens zaczynać rozmowę.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
deft84
deft84
  21 października 2018

Tutaj ciężko zacząć jakąkolwiek rozmowę, ponieważ opis jest maksymalnie skrótowy, a zdjęcia? No cóż, są podobne.... rzadko opowiadają o zainteresowaniach, poglądach osób.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.