Misiek9797
Misiek9797
  13 września 2018 (pierwszy post)

Cześć, mój problem polega ma tym, że zdjęcia nie chcą mi się wczytać, ani moje, ani par itp., itd., miał ktoś może podobny problem i go rozwiązał?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 września 2018

U mnie się wgrywają normalnie z poziomu Komputera i Aplikacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: miał ktoś może podobny problem i go rozwiązał?
Rozwiązania.
1- Spróbuj pod inna przeglądarką.
2- Wyczyść śmieci z przeglądarki.
3- Poproś któregoś FP - https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele o odświeżenie profilu, może to rozwiąże problem.
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, mój problem polega ma tym, że zdjęcia nie chcą mi się wczytać, ani moje, ani par itp., itd., miał ktoś może podobny problem i go rozwiązał?


Cześć,

Wspomniany problem wystepuje podczas korzystania z fotki z komputera czy tel?

może być kilka przyczyn.
1. czy strona załadowała się do końca?
2. Pojawia się jakis komunikat o błędnym wyswiętlaniu fotek?
3. Upewnij się też, czy nie masz zablokowanego wyswietlania obrazów w przegladarce.

Dodatkowo odswiezylam Twoj profil, moze to w jakims stopniu pomoze :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Misiek9797
Misiek9797
  15 września 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Misiek9797: Cześć, mój problem polega ma tym, że zdjęcia nie chcą mi się wczytać, ani moje, ani par itp., itd., miał ktoś może podobny problem i go rozwiązał?Cześć,Wspomniany problem wystepuje podczas korzystania z fotki z komputera czy tel?może być kilka przyczyn. 1. czy strona załadowała się do końca? 2. Pojawia się jakis komunikat o błędnym wyswiętlaniu fotek? 3. Upewnij się też, czy nie masz zablokowanego wyswietlania obrazów w przegladarce.Dodatkowo odswiezylam Twoj profil, moze to w jakims stopniu pomoze :)

Występował tylko w telefonie w aplikacji, ale już jest wszystko dobrze, moze te odświeżenie pomogło
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.