normalna86
Posty: 3 (po ~245 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
normalna86
  25 czerwca 2018 (pierwszy post)
Witam.
Zajrzałam tutaj ponieważ mam pewne pytania, które nurtują mnie od jakiegoś czasu. Otóż:
Czy po usunięciu zdjęcia z profilu, można nadal jakoś na ten profil mimo wszystko oddawać głosy?
Czy istnieje możliwość "ukrycia" zdjęcia aby nie było one widoczne dla każdego?

Pozdrawiam d83dde04
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  25 czerwca 2018

Witaj,

nie ma możliwości ukrycia zdjęcia oraz nie można oddać głosu, kiedy w profilu nie ma fotki.

Pozdrawiam :-)

normalna86
Posty: 3 (po ~245 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
normalna86
  25 czerwca 2018

To dlaczego na koncie mojego faceta mimo, iż nie ma zdjęcia średnia idzie w górę i przybywają decyzję? Od czego to jest zależne w takim momencie?
( On ma gwiazdę oraz nie logował się już ponad miesiąc na koncie)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 czerwca 2018
normalna86
normalna86: To dlaczego na koncie mojego faceta mimo, iż nie ma zdjęcia średnia idzie w górę i przybywają decyzję? Od czego to jest zależne w takim momencie?

Średnia ocen może rosnąć sama sobie, ponieważ stare oceny są usuwane automatycznie.

normalna86
normalna86: ( On ma gwiazdę oraz nie logował się już ponad miesiąc na koncie)

Musi być wyjątkowy skoro jest tak pilnowany ;)

Pozdrawiam
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 czerwca 2018
normalna86
normalna86: i przybywają decyzję?

Czy aby na pewno przybywają oceny? Nie wiem skąd ta pewność skoro on się nie loguje to nie ma jak sprawdzić. Może ubywają oceny a mimo to średnia rośnie zgodnie z tym co napisałem wyżej.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
normalna86
Posty: 3 (po ~245 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
normalna86
  26 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: normalna86: i przybywają decyzję? Czy aby na pewno przybywają oceny? Nie wiem skąd ta pewność skoro on się nie loguje to nie ma jak sprawdzić. Może ubywają oceny a mimo to średnia rośnie zgodnie z tym co napisałem wyżej.


Ostatnio miał 568 decyzji teraz ma 573... Dlatego nie ogarniam tego trochę właśnie z tego względu, że On nie ma tam zdjęcia...
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 czerwca 2018
normalna86
normalna86: Ostatnio miał 568 decyzji teraz ma 573... Dlatego nie ogarniam tego trochę właśnie z tego względu, że On nie ma tam zdjęcia...

Nie wiem jak Ci pomóc z tymi decyzjami. Ważne aby nie rozdawał numerów innym kobietom. Czasem z kolegami na piwo go wypuść.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  27 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
normalna86
normalna86: Ostatnio miał 568 decyzji teraz ma 573... Dlatego nie ogarniam tego trochę właśnie z tego względu, że On nie ma tam zdjęcia...

Kasowanie głosów nie wpływa na liczniki otrzymanych decyzji, par. Głosy tak nie znikają również ze średniej.

Więc ten licznik nie może odejmować usunięte decyzje, na wersji www dosyć dobrze jest to zablokowane nie da się oddać na profil bez zdjęć decyzji, aplikacja Android fotka teraz sprawdzałem i też nie da się, możliwe jedynie profil się przywiesił że niby jest zdjęcie, ale wtedy i byłby awatar widoczny, odświeżenie pomaga. Nie ma też aż takiego dużego przypływu tych głosów.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.