getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  10 czerwca 2018 (pierwszy post)
Witam, mam pytanie. Od pewnego czasu zauważyłem fikcyjne profile które wysyłaja mi reklamy do innych stron randkowych. Czy Fotka nie może tego jakoś bardziej weryfikować?
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  10 czerwca 2018

Dzień dobry, a w jaki sposób serwis i jego pracownicy mieliby to weryfikować? W Polsce obowiązuje konstytucyjna ochrona tajemnicy korespondencji, zatem nie możemy tego sprawdzać, bo to wiązałoby się ze złamaniem tej tajemnicy. Niemniej w takich przypadkach masz możliwość zgłoszenia spamu - odpowiedni przycisk znajduje się przy nicku danej osoby na PW

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  10 czerwca 2018

Od pewnego czasu staje się to bardzo uciążliwe :)

Isyto
Isyto
  10 czerwca 2018

Zauważyłem, że tego typu boty reklamowe są również na innych portalach społecznościowych oraz randkowych. Na to jednak nie ma lekarstwa. W przypadku serwisu fotka.com pozostaje tylko zgłaszać tego typu profile do blokady. Choć z własnego doświadczenia widzę, że w/w spamerzy zakładają po kilka kont dziennie.

Isyto
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika BartekI987BartekI987
Posty: 395 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  11 czerwca 2018

Jak oni aktywują te konta? Przeciez wymagany jest numer telefonu do weryfikacji konta.

getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  11 czerwca 2018
BartekI987
BartekI987: Jak oni aktywują te konta? Przeciez wymagany jest numer telefonu do weryfikacji konta.

Dobre pytanie :)
getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  13 czerwca 2018

Na chwilę obecną jakoś się uspokoiło :) W temacie tych fikcyjnych profili :)

getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  14 czerwca 2018

W dniu dzisiejszym tyko jeden profil reklamujący inną stronę. Czyli nie jest źle

PelenZycia
PelenZycia
  16 czerwca 2018

nie uspokoiło się w ogóle, codziennie zgłaszam 1 lub 2 profile

getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  16 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie uspokoiło się w ogóle, codziennie zgłaszam 1 lub 2 profile

Czasami da się łatwo domyślić. Przeważnie jest tylko jedno zdjęcie na takim profilu i zregułu piękna kobieta :)
Dobrze że na focte pod zdjeciem jest opcja informacje zdjęcia. Dla mnie jest to np: dziwne że ktoś robi zdjęcie przed lustre, a brak informacji na temat zdjęcia. Ta opcja jest tylko dostepną na komuterze :)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  16 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie jest to np: dziwne że ktoś robi zdjęcie przed lustre, a brak informacji na temat zdjęcia.

Brak szczegółów zdjęcia jest taki dziwny? Przerażające, mam kilka takich :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: informacji na temat zdjęcia. Ta opcja jest tylko dostepną na komuterze :)

I na wersji komputerowej przeglądarki przy korzystaniu z urządzenia mobilnego d83dde0f
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  16 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie jest to np: dziwne że ktoś robi zdjęcie przed lustre, a brak informacji na temat zdjęcia

Ja na profilu mam zdjęcia bez info a nie jestem fejkiem - zapewniam :) to nie jest miarodajne. Wbrew pozorom nie wszystkie urządzenia zapisują dane EXIF. Są też programy do korekcji ilustracji, które nie obsługują tych danych i je pomijają przy zapisie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  16 czerwca 2018

Ja też mam ale chociaż jedno powinno być ze szczegółami. Jeśli ktoś faktycznie chcę być wiarygodny to powinien zadbać o szczegóły.

getpl
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 9
getpl
  16 czerwca 2018

Fotka powinna zadbać o weryfikację fikcyjnych profili, a nie szukać dziury w całym próbując odwrócić kota ogonem w temacie mojego postu na forum!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.