LucjaK
LucjaK
  17 marca 2018 (pierwszy post)

Cześć, niestety chcąc znaleźć kogoś ze swojego województwa muszę przejrzeć połowę Polski i zagranicy.. WYPADAŁO BY COŚ Z TYM ZROBIĆ. DZIĘKUJĘ. POZDRAWIAM.

HardstyIe
HardstyIe
  18 marca 2018
LucjaK
LucjaK: Cześć, niestety chcąc znaleźć kogoś ze swojego województwa muszę przejrzeć połowę Polski i zagranicy.. WYPADAŁO BY COŚ Z TYM ZROBIĆ. DZIĘKUJĘ. POZDRAWIAM.

Po co się męczyć i przeglądać połowę Polski i zagranice, wystarczy również w Wyszukiwarce wpisać swoje województwo i będziesz spokojnie sobie przeglądać Całe województwo.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 marca 2018
LucjaK
LucjaK: niestety chcąc znaleźć kogoś ze swojego województwa muszę przejrzeć połowę Polski i zagranicy

Uzupełnij u siebie na profilu lokalizacje, jest to bardzo ważne, tak to masz ogólnie z całej Polski propozycje w Tak - Nie.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Jacksoter
Jacksoter
  27 marca 2018

Dołączam się mam ustawione województwo podkarpackie A większość wyszukiwań jest z Lublina Kielc i okolic z mojego województwa niewiele

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dołączam się mam ustawione województwo podkarpackie A większość wyszukiwań jest z Lublina Kielc i okolic z mojego województwa niewiele

Działa prawidłowo, może oddalać propozycje z racji wyczerpania w pobliżu to będzie oddalało, widocznie w ustawionym wieku w pobliżu już nie ma chwilo nowych osób do ocenienia i oddala. To nie działa na zasadzie ustawionego województwa tylko zasada Blisko mnie według ustawionych lokalizacji na profilu.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.