FanaticOfBooks
FanaticOfBooks
  6 lutego 2018 (pierwszy post)

Witam, jakiś czas temu dodałem na swój profil sporo zdjęć książek(Pierwsze zdjęcia były moje i mój wizerunek). Chciałem stworzyć małe community, gdyż osób czytających jest coraz mniej. Niestety spotkałem się z usuwaniem tych zdjęć. Chciałem zapytać się dlaczego tak jest oraz prosić Was o wypowiedź na ten temat, co sądzicie o tym ? Widziałem profile z tatuażami, projektami, obrazami często repliki i reprodukcje... Czemu nie mógłby istnieć profil dla fanów książek gdzie można zapytać się o jakąś książkę dla siebie ?

CuteNinja
CuteNinja
  6 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, jakiś czas temu dodałem na swój profil sporo zdjęć książek

Cześć! Zdjęcia książek, które dodałeś nie były zdjęciami Twojego autorstwa i z tego powodu zostały usunięte przez moderację. Stosowny punkt znajdziesz w regulaminie, którego zobowiązałeś się przestrzegać zakładając konto :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałem profile z tatuażami, projektami, obrazami często repliki i reprodukcje...

Staramy się na bieżąco monitorować zawartość profili i usuwać zdjęcia niezgodne z regulaminem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu nie mógłby istnieć profil dla fanów książek gdzie można zapytać się o jakąś książkę dla siebie ?

Oczywiście, że możesz dodawać zdjęcia książek! Pod warunkiem, że będziesz ich autorem (zdjęć, nie książek) ;) Pozdrawiam! :)
FanaticOfBooks
FanaticOfBooks
  6 lutego 2018

Ok, w takim razie zacznę fotografować ze swoim symbolem : d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.