Katarzynaaa26
Katarzynaaa26
  2 lutego 2018 (pierwszy post)

Jeżeli wykupię gwiazdę na 30 dni to po 30 dniach automatycznie się wyłącza? czy fotka mi przedłuża i pobiera za każdy miesiąc? Jak to jest?

motomysz2
Posty: 5 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
motomysz2
  2 lutego 2018

Wyłączy się automatycznie po okresie wykupionym. Przyślą powiadomienie że kończy się okres bycia gwiazdą i można wykupić na kolejny okres. Sami nic automatycznie nie pobierają.

max

turris
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 lutego 2018
Ostatnio edytowany: za 9 października 5169
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli wykupię gwiazdę na 30 dni to po 30 dniach automatycznie się wyłącza? czy fotka mi przedłuża i pobiera za każdy miesiąc? Jak to jest?

Będzie pobierała kase, w przypadku wykupienia 14 lub 30 dni sms. Możesz też zaraz po wykupieniu wysłać sms, który zakończy automatyczne przedłużanie pakietu Gwiazdy.

Twój pakiet Gwiazda będzie automatycznie przedłużany o 30 dni. Pierwszego SMSa otrzymasz po rejestracji po stronie operatora, następne co 30 dni. Koszt każdego otrzymanego SMSa to 11,07 zł z VAT.

motomysz2
motomysz2: Sami nic automatycznie nie pobierają.
Przedłużają automatycznie, żeby użytkownicy nie musieli o tym myśleć.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
PableiroS
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 lutego 2018
Ostatnio edytowany: za 9 października 2316
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszę tutaj bo jestem do tego zmuszony, mam limit na wiadomości prywatne i nie mogę korzystać z tej funkcji.

Nie ma tego limitu dziennego zagadania do moderatorów, FP i FT, mogłeś pisać na PW lub na kontakt ostatecznie.
Poczekaj cierpliwie jak odpisze Ci moderator globalny Forum, na pewno niedługo się tym zajmie...

PS na przyszłość załóż swój temat z problemem.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Katarzynaaa26
Katarzynaaa26
  2 lutego 2018

A pod jaki njmer trzeba wysłać smsa żeby wyłączyć to?

CuteNinja
CuteNinja
  2 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A pod jaki njmer trzeba wysłać smsa żeby wyłączyć to?

W przypadku aktywowania usługi na 14 dni, należy wysłać SMS o treści STOP FOTKA na numer 60568.
W przypadku aktywowania usługi na 30 dni, należy wysłać SMS o treści STOP FOTKA na numer 60968.
Pozdrawiam :)
Katarzynaaa26
Katarzynaaa26
  2 lutego 2018

Dziękuję ;)

Katarzynaaa26
Katarzynaaa26
  2 lutego 2018

I ten sms wysłać zaraz po aktywacji gwiazdy czy jak już się kończy że tak powiem termin gwiazdy?

CuteNinja
CuteNinja
  2 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I ten sms wysłać zaraz po aktywacji gwiazdy czy jak już się kończy że tak powiem termin gwiazdy?

Żeby nie zapomnieć możesz go wysłać zaraz po aktywacji Gwiazdy :)
Katarzynaaa26
Katarzynaaa26
  2 lutego 2018

Mam nadzieję że to nie jest z tymi smsami jakaś ściema ze strony fotki

Tweekaz
Tweekaz
  2 lutego 2018
Ostatnio edytowany: za 9 października 3553
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję że to nie jest z tymi smsami jakaś ściema ze strony fotki

Bądź spokojna, nie ma tu żadnej ściemy z strony Fotki zapewniam cię.
Czasami zdarza się że z opóźnieniem może dość do aktywacji Pakiet Gwiazda, a tak to ok.
Katarzynaaa26
Katarzynaaa26
  2 lutego 2018

Dziękuję i pozdrawiam ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.