przemekwerek
Posty: 33 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 264
przemekwerek
  25 stycznia 2018 (pierwszy post)

Mam problem nie widze kto mnie odwiedza w podgladadaczu. . .

Jacek82
Jacek82
  25 stycznia 2018
przemekwerek
przemekwerek: Mam problem nie widze kto mnie odwiedza w podgladadaczu. . .


A zobacz teraz :) , a i dodam że nie zobaczysz wszystkich którzy cię odwiedzili , taka możliwość jest gdy ma się gwiazdę .
przemekwerek
Posty: 33 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 264
przemekwerek
  25 stycznia 2018

Nic sie nie zmienilo
Na dopasowania tez nic sie nie wyswietla. .

przemekwerek
Posty: 33 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 264
przemekwerek
  25 stycznia 2018

Wiem ze z Gwiazdka zobacze wszystkich bez jiej tylko 5 ale mi nic nie wyswietla

przemekwerek
Posty: 33 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 264
przemekwerek
  25 stycznia 2018

Na internecie jest ok ,ale na aplikacji mobilnej to samo na tablecie i telefonie

Jacek82
Jacek82
  25 stycznia 2018
Wyloguj się i zaloguj ponownie a jeśli to nie pomorze zgłoś problem z opisem i również pomocne by było zrzut ekranu a wszystkie te informację prześlij https://fotka.com/kontakt#formularz klikając na link , aaa zanim wyślesz to zapoznaj się z odpowiedziami które są widoczne
przemekwerek
Posty: 33 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 264
przemekwerek
  25 stycznia 2018

Usunolem juz aplikacje i nagralem ponownie i nadal nic nie ma ani w podgladaczu ,glosowaniu i w onlain osobach

mdt5600
mdt5600
  28 stycznia 2018

pronuje ususnac dane aplikacji ;p

Wioletta71
Wioletta71
  28 stycznia 2018

Witam

Mam problem z panem o loginie. Mały Wielki Człowiek. ktory tylko dlatego że nie chcę z nim pisać odgraża mi się że skopiował moje fotki i umiesci na forum, umieścil mi komentarze bardzo obrażające że można mnie mieć za 100zl gdzieś na odlotach nie wiem co to, prosze cos z tym zrobić i przekazać temu panu że zlosze to na policje i zostanie namierzony a taka obraza to karalne

z poważaniem wioletta

uwaga
uwaga
  28 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam

Witaj, zgłoś profil po przez Zgłoś Naruszenie: opisując powód zgłoszenia, lub napisz w prywatnej wiadomości do online: https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele .
Konto usunięte
Konto usunięte: odgraża mi się że skopiował moje fotki i umiesci na forum

Bądź spokojna umieści tutaj zdjecia to reakcja Moderatora będzie szybka, a osoba poniesie konsekwencje.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 715
esquilo
  28 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Mam problem z panem o loginie. Mały Wielki Człowiek. ktory tylko dlatego że nie chcę z nim pisać odgraża mi się że skopiował moje fotki i umiesci na forum, umieścil mi komentarze bardzo obrażające że można mnie mieć za 100zl gdzieś na odlotach nie wiem co to, prosze cos z tym zrobić i przekazać temu panu że zlosze to na policje i zostanie namierzony a taka obraza to karalne z poważaniem wioletta

Dzień dobry, zgłoszenie zostało rozpatrzone.

Jeżeli będzie miała Pani jeszcze jakieś pytania proszę o wiadomość prywatną d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.