lewapptb
Posty: 100 (po ~17334 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 895
lewapptb
  20 stycznia 2018 (pierwszy post)

Witam. mogę wykupić komuś gwiazdę na max 180 dni za SMS, wysłać SMS-a Premium lub na jakąkolwiek usługę gdzie dokonuję się jej aktywacji poprzez SMS , Zasilić mogę również numer na kartę w Sieci T - Mobile. d83dde0a Oczywiście z Korzyścią dla Was , w rozliczeniu może być też Kod do a2mobile / Plusa gdyż korzystam tej sieci na co dzień , ale niestety Sobie nie mogę doładować karty. Ważne kilka dni , zdecydowane Osoby proszę o kontakt , dogadamy się. Pozdrawiam d83dde03 Dziś gwiazda na 180 dni za Zasilenie za 20-25 do Plusa , ponieważ potrzebuje Sobie włączyć no limit w sieci na miesiąc , a dysponuje tylko kontem w T-mobile i nie mogę przelać na inną sieć niż T- Mobile d83dde0a

Ja zostaję tu, pokój jest od rymów gęsty,a tłuste wersy to właśnie znaczy mainstream.Główny nurt polskich podwórek,gdzie możesz dostać nożem lub być zabity piórem.

lce
lce
  20 stycznia 2018

Szukasz chętnych i chcesz się jeszcze podać kod doładowanie kolego nie tutaj i ogólnie żaden dział na forum. Tutaj tylko mogą być tematy – ściśle związane z działaniem Fotka.com .
Wszelkie pytania natury technicznej, związane z działaniem funkcjonalności i usług powinny być zawarte w niniejszym dziale.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.