skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  20 stycznia 2018 (pierwszy post)

Jak w temacie, mam ustawione parametry wyszukiwania a pokazuje mi profile które był zalogowane kilka lat temu

skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  20 stycznia 2018

Jak zmienię z kobiet na mężczyzn to wszystko jest ok, co może być problemem ?

CuteNinja
CuteNinja
  21 stycznia 2018
skawin4
skawin4: co może być problemem ?

Cześć. Osobiście nie mam pojęcia, ale odświeżyłam Ci konto, co może, ale nie musi pomóc. Przeloguj się proszę i sprawdź, czy wszystko już gra.
Pabloxi
Pabloxi
  21 stycznia 2018

U mnie to samo. Jakby sortowanie się popsuło. Wpierw są osoby zalogowane, a potem nagle już osoby z np. lipca. Jak wybiorę facetów to jest ok. Posortowane po ostatnim zalogowaniu.

lce
lce
  21 stycznia 2018
skawin4
skawin4: Jak w temacie, mam ustawione parametry wyszukiwania a pokazuje mi profile które był zalogowane kilka lat temu


Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie to samo. Jakby sortowanie się popsuło. Wpierw są osoby zalogowane, a potem nagle już osoby z np. lipca. Jak wybiorę facetów to jest ok. Posortowane po ostatnim zalogowaniu.
Mi się wydaje
d83ddc47

Co tu może być problemem, np macie ustawione kryteria wieku przypuszczać od 30 - 32 lub 17 - 19 lat i przykładowo ustawimy kraj Niemcy lub tylko Andrychów to pokazuje pierwsze osoby zalogowane czym dalej i mniej osób zalogowanych to pokazuje dalej osoby które miały logowania tydzień temu miesiąc temu rok temu i tak dalej, to nie jest żaden błąd.
A jak zmienisz na facetów to ich jest większa garstka zalogowanych im głębiej byś szukał to tak samo by to wyglądało z Facetami.
Grzesiek929
Grzesiek929
  21 stycznia 2018

Hej u mnie tak samo jest. Po prostu wyszukuje jakby po średniej ocen ze strony. Wpierw pokazuje online a później po średniej :/

Jacek82
Jacek82
  21 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej u mnie tak samo jest. Po prostu wyszukuje jakby po średniej ocen ze strony. Wpierw pokazuje online a później po średniej :/


Odświeżyłem ci profil , wyloguj się i zaloguj ponownie
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  21 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie to samo. Jakby sortowanie się popsuło. Wpierw są osoby zalogowane, a potem nagle już osoby z np. lipca. Jak wybiorę facetów to jest ok. Posortowane po ostatnim zalogowaniu.


U mnie to samo,
Nawijka1987
Nawijka1987
  21 stycznia 2018
Jacek82
Jacek82: Odświeżyłem ci profil , wyloguj się i zaloguj ponownie

Mogę cię poprosić o odświeżenie na moim profilu2754Jeśli tak, to poproszę. Dziękuję i pozdrawiam.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  21 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę cię poprosić o odświeżenie na moim profilu

Sprawdź teraz.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 stycznia 2018
skawin4
skawin4: U mnie to samo,

Ewidentnie wyszukiwarka jest popsuta, żadne odświeżanie nie pomaga, problem jest po stronie fotki, może coś zmieniali i popsuli działanie. Tak jak u mnie, w takim dużym przediale tylko jedna osoba online, reszta na fotce była latem ubiegłego roku https://fotka.com/szukaj/kobiety/Polska,ma%C5%82opolskie,Gorlice,771804/18-29/ca%C5%82e%20
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Jacek82
Jacek82
  22 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacek82: Odświeżyłem ci profil , wyloguj się i zaloguj ponownie Mogę cię poprosić o odświeżenie na moim profiluJeśli tak, to poproszę. Dziękuję i pozdrawiam.


Sprawa przekazana do osób z administracji , w naszym zakresie moderatora i osób z fotka przyjaciele nic nie zdziałamy
TEJOT
TEJOT
  23 stycznia 2018

U mnie to samo. Rozstrzelone totalnie wyszukiwanie.

lce
lce
  23 stycznia 2018

Umnie jest wszystko ok.

gregbond
gregbond: Tak jak u mnie, w takim dużym przediale tylko jedna osoba online, reszta na fotce była latem ubiegłego roku https://fotka.com/szukaj/kobiety/Polska,ma%C5%82opolskie,Gorlice,771804/18-29/ca%C5%82e%20

Wydaje mi się że tylko tyle ludzi jest aktywnych w twojej miejscowości a reszta lata temu miały ostatnie logowanie się.
Mniej osób przebywających tutaj jest na Fotka.com tym mniej jest online i w danym mieście czy wsi pokazuje tylko osoby w "szukaj" które są online i potem starsze, tydzień temu, miesiąc temu, rok temu, itp. To nie wina żadnego błędu tak mi się wydaje.
Nawijka1987
Nawijka1987
  23 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Odświeżenie profilu nie pomaga. U mnie wygląda to tak.

Jak wybieram miejscowość Białystok (Duże miasto) województwo Podlaskie



Jak wybieram miejscowość Świdwin (Małe miasteczko) województwo Zachodniopomorskie TO JEST OK

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.