LitwinS
Posty: 1 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LitwinS
  15 stycznia 2018 (pierwszy post)

Moje zdj zostały usunięte. Z powodu że nie są moje I przedstawiają znaną osobę. Niestety ale są moje I przedstawiają mnie ? Czy miał ktoś taki problem ?

turris
turris
  15 stycznia 2018

Nie mialem

Pjotrek
Pjotrek
  15 stycznia 2018

Wiarygodnym potwierdzeniem Twojej osoby na zdjęciach, będzie zrobienie sobie zdjęcia na tle monitora, z kartką w ręku, na kartce proszę napisać odręcznie login konta oraz aktualną datę. Po potwierdzeniu tożsamości, zamieścimy na Twoim koncie odpowiednią informację, aby w przyszłości zdjęcia nie zostały usunięte z tego samego powodu.
Zdjęcie należy przesłać poprzez formularz kontaktowy, nie z własnej poczty e-mail. Proszę pamiętać o podaniu loginu konta, którego dotyczy sprawa.
Wysłane przez Ciebie zdjęcie nie będzie użyte do innych celów, jak tylko do wyżej wymienionych. Zaraz po ustaleniu Twojej tożsamości zostanie usunięte. Procedura taka jest stosowana wobec wszystkich naszych Użytkowników, zawsze wtedy, gdy mamy wątpliwości co do zdjęć znajdujących się na profilu.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  15 stycznia 2018
LitwinS
LitwinS: Moje zdj zostały usunięte. Z powodu że nie są moje I przedstawiają znaną osobę. Niestety ale są moje I przedstawiają mnie ? Czy miał ktoś taki problem ?

Sprawa została pomyślnie załatwiona, w razie problemów może Pan napisać wiadomość prywatną do mnie, jak również innego FP.
Pozdrawiam serdecznie ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.