Brzydal95
Brzydal95
  2 stycznia 2018 (pierwszy post)

Po raz kolejny pisze wiadomosc. Jest to dla mnie dramat ze konta fejkowe moga byc a do normalnych ludzi sie czepiacie. Konto fotka.com/profil/WalecznyKris Zostalo wielokrotnie zglaszone, poniewaz prawdziwy wlasciciel zdjec potwierdzil ze to nie jest jego konto. Dowodem jest zdjecie, ktore wyslalem. Oraz jego profil na instagramie, profil pilkarza z instagrama jesr prawdziwy poniewaz widac tam mnostwo komnetarzy znajomych, bliskich oraz osob ktore lubia mlodego pilkarza. Tutaj na fotce osoba podszywa sie pod Lukasza Turzynieckiego, a admini tu spia i gowno z tym robia. Jak mozna pozwolic na publikownie tu zdjec innych osob. Nie miesci mi sie w glowie, jak dla mnie powinny byc jakies inne zabepieczenia przed fejkowymi kontami. Prosze cos z tym zrobic. Bo postaram sie zeby sprawa zajela sie policja, jest to karalne, bo na tym portalu zostal uzyty wizerunek mlodego pilkarza, ktory nie ma pojecia ze powstalo tu konto z jego wizerunkiem. Prosze o wziecie tej sprawy na powaznie. Bo to jest juz karygodne. Zapewne nikt nie chcialby zeby ktos podszywal sie pod dana osobe:) pozdrawiam Patryk:)

Wtvvvs
Wtvvvs
  2 stycznia 2018

Ile mozna do jasnej anielki to zgłaszać, jak admini śpią to co na to poradzisz, tutaj faktycznie czepiają sie normalnych ludzi, a jak maja zająć sie czyms na powaznie maja to w głębokim poważaniem. Jakas osoba siedzi na tym koncie dłuższy czas, na kamerkach podaje inne dane, tak samo na profilu ma fałszywe informacje. Jest piłkarzem to fakt jest to Łukasz Turzyniecki, ale nie mieszka w Łodzi tylko Krasnymstawie oraz wiek także sie nie zgadza. Ale mozna logicznie pomyslec, piłkarz, lubiany przez wiele osob, mający swoja kobiete.. czego szukał by na tym portalu

lce
lce
  2 stycznia 2018

Zglaszaj takie konta po przez Zgłoś naruszenie, lub napisz do online FP - https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele

Wtvvvs
Wtvvvs
  2 stycznia 2018

W głębokim poważaniu

Brzydal95
Brzydal95
  2 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zglaszaj takie konta po przez Zgłoś naruszenie, lub napisz do online FP - https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele

zgłaszałem konto parę razy czas temat założyć szybciej będzie zrobione
Wtvvvs
Wtvvvs
  2 stycznia 2018

Zgłaszane konto było juz wiele razy...

KozakXD2
KozakXD2
  2 stycznia 2018

prosze usunac w tej chwili konto i nie denerwowac Aniolka:*

Wtvvvs
Wtvvvs
  2 stycznia 2018

Ooo
Dzieki Hahaha:D

Brzydal95
Brzydal95
  2 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze usunac w tej chwili konto i nie denerwowac Aniolka:*

to nie jest post do podrywania
Wtvvvs
Wtvvvs
  2 stycznia 2018

O Dziekuje za odblokowanie :) Miłej nocy zycze :)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Zdjęcia usunięte, na przyszłość najlepiej bezpośrednio nam FP zgłosić dany profil na PW, szybko załatwimy. Przez Zgłoś Naruszenie może trochę dłużej to potrwać, zanim przyjdzie kolej sprawdzenia.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
WrednyBob
WrednyBob
  13 stycznia 2018

Ice daj znać mi na priv mam pytanie do ciebie

WrednyBob
WrednyBob
  13 stycznia 2018

gregbond:daj znać na priv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.