DriftIsMyLife
Posty: 6 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
DriftIsMyLife
  11 października 2017 (pierwszy post)

Jak w temacie, admini zróbcie coś z tym, bo to staje się denerwujące do tego stopnia,że usunę tu konto jak to się nie poprawi..

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  11 października 2017
DriftIsMyLife
DriftIsMyLife: Jak w temacie, admini zróbcie coś z tym, bo to staje się denerwujące do tego stopnia,że usunę tu konto jak to się nie poprawi..

Cześć, proszę opisz dokładniej o co chodzi - może jest tak, że:
- ktoś ma źle zaznaczoną płeć - można takie profile zgłosić
- Pan ma zaznaczone obie płcie? Polecam kliknięcie w filtr i odhaczenie sobie odpowiedniej - prawa strona ekranu.
Jeżeli jest to jeszcze inna sprawa, proszę o wytłumaczenie ;>
DriftIsMyLife
Posty: 6 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
DriftIsMyLife
  11 października 2017

Nie zwracam.uwagi na to. Może i.Ci goście maja zaznaczone ze sa kobietą ale no chyba ktoś powinien to weryfikować kobietą to kobieta.a nie facet.. zrobcie cos z tym niech ktos weryfikuje profile

DriftIsMyLife
Posty: 6 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
DriftIsMyLife
  11 października 2017

Ja mam zaznaczone tylko to,zeby pokazywalo kobiety w danym wieku a nie jakichs facetów, trochę glupie za kazdym razem zglaszac profil ale jesli to jedyne wyjscie, spróbuje. Jesli nie pomoze, i dalej często bedzie mi pokazywalo facetow to usuwam tu konto. Prośba dla administratorów chociaz to werufikujcie zdjecie a płeć. Pozdrawiam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  11 października 2017
DriftIsMyLife
DriftIsMyLife: Może i.Ci goście maja zaznaczone ze sa kobietą ale no chyba ktoś powinien to weryfikować kobietą to kobieta.a nie facet.. zrobcie cos z tym niech ktos weryfikuje profile

Weryfikowaniem profili zajmuje się kompetentny zespół osób uprawnionych, jednak... my też jesteśmy ludźmi, nie maszynami i możemy czegoś nie zauważyć w porę, np. pomyłki zaznaczania płci przy zakładaniu konta :P
I tu nieoceniona jest pomoc każdego usera, który da nam znać o nieprawidłowości na danym profilu ;-)
DriftIsMyLife
Posty: 6 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
DriftIsMyLife
  11 października 2017

Dobrze, to tylko jeszcze chciałbym się dowiedziec jak zglosic dany profil, ze sa nieprawidlowosci z poziomu smartfona z androidem, ponieważ tu najczęściej uzywam fotki

DriftIsMyLife
Posty: 6 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
DriftIsMyLife
  11 października 2017

A jeszcze jedno pytanie związane z tak/nie czemu jesli dam na daną kobiete, dziewczynę głos na nie, to za jakiś czas wyskakują mi te same osoby, na które dalem nie?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  11 października 2017

Po 90 dniach od oddania decyzji można ją ponowić.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  11 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DriftIsMyLife
DriftIsMyLife: Dobrze, to tylko jeszcze chciałbym się dowiedziec jak zglosic dany profil, ze sa nieprawidlowosci z poziomu smartfona z androidem, ponieważ tu najczęściej uzywam fotki

Klik w ikonkę z pionowymi kropkami po prawej stronie ekranu:



Następnie w ikonkę "Zgłoś":



Na podobnej zasadzie odbywa się dokonywanie zgłoszenia w przypadku korzystania z aplikacji.
DriftIsMyLife
Posty: 6 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
DriftIsMyLife
  11 października 2017

Mam wrażenie ze częściej te profile sie pojawiaja niz 90dni, chyba ze maja niektórzy po kilka kont. W takim razie dziękuję za podpowiedzi

mikeol
Posty: 4154 (po ~113 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 5
mikeol
  13 października 2017

Hej ja mam podobnie; w filtrze mam zaznaczone kobitki dolny slask i gram sobie w serduszko i X na telefonie i raz na 5 profili wyskakuje mi reklama ktora musze "odswiezyc" i szybko kliknac a po kilku kobiecych profilach wyskakuje mi ten profil
https://fotka.com/profil/acomitam1987
I za cholere nie moge tego obejsc tz. jest ikonka "nastepny profil" ale po kliknieciu ten profil laduje mi sie na nowo..?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.