tygrysica
tygrysica
  22 maja 2017 (pierwszy post)

pewna osoba zagroziła mi że wyśle moje fotki na neta i nie wiem co mam teraz zrobić pomóżcie...

Ripix
wpis jest ukryty
Ripix
Ripix
  22 maja 2017
tygrysica
tygrysica: pewna osoba zagroziła mi że wyśle moje fotki na neta i nie wiem co mam teraz zrobić pomóżcie...
Wątpie ze to zrobi ;) A jeśli tak zrobi to wystarczy zgłosić taki czyn na policje... - Zrób screeny w których osoba ci grozi takimi czynami - oraz strony na których zostały upublicznione pani zdjecia Policja typa zlapie .... A Zdjęcia zostaną usunięte przez Administratora strony na prośbę policji
tygrysica
tygrysica
  22 maja 2017

koleś powiedział to na skype a twarzy nie widziałam...wątpie żeby osoba powiedziała gdzie to umieściła...jeśli to zrobiła...zablokowałam kolesia tam....namierzyć go mogli by po skype...bo tak to mogę się poddać chyba...;((

Ripix
Ripix
  22 maja 2017
tygrysica
tygrysica: ..namierzyć go mogli by po skype....;((


Policja może ;) ...
tygrysica
tygrysica
  22 maja 2017

a co jak zrobię aferę a tego nie zrobił?

Ripix
Ripix
  22 maja 2017
tygrysica
tygrysica: a co jak zrobię aferę a tego nie zrobił?


Nawet jeśli tego nie zrobi to groźby upublicznienia twoich zdjęć są przestępstwem art 190a KK to jest Stalking
tygrysica
tygrysica
  22 maja 2017

nie wiem...zawiodłam sie na policji..jak teraz też zawiodę?

Ripix
Ripix
  22 maja 2017
tygrysica
tygrysica: nie wiem...zawiodłam sie na policji..jak teraz też zawiodę?


Teraz jednak jest to Stalking ;) przestępstwo karalne ;) policja takiej sprawy nie oleje
tygrysica
tygrysica
  22 maja 2017

albo przekręci jak poprzednią...(policja jest taka mądra że uważała że smycz może przedziurawić dłoń...a zrobił to nóż..)i taki list przyszedł..chore..smycz??

Ripix
Ripix
  22 maja 2017
tygrysica
tygrysica: albo przekręci jak poprzednią...(policja jest taka mądra że uważała że smycz może przedziurawić dłoń...a zrobił to nóż..)i taki list przyszedł..chore..smycz??


Policja potrzebuje dowodów z nimi zrobią co należy zrobić w twojej sytułacji
Zuo
Zuo
  28 maja 2017

Po złożeniu zawiadomienia, policja kontaktuje się z FT, z prośbą o udzielenie Informacji (IP) który umożliwi ustalenie sprawcy. Takich rzeczy Tobie nie podadzą, lecz tylko wyłącznie organom ścigania.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.