KochamPierogi
KochamPierogi
  4 maja 2017 (pierwszy post)

Witam,

Nie tak dawno pisałem o tym, że w efekcie polityki portalu względem użytkowników także tych nieletnich jest on zrobiony tak, ze przyciąga tutaj różnych ludzi, których jedyną intencją jest okraść kogoś, obrazić czy obmówić jednym słowem zabawić się cudzym kosztem. Jak wiadomo jest to portal społecznościowy gdzie mają się poznawać ludzie jak sama nazwa głosi i myślę, że nie trzeba być geniuszem od inżynierii społecznej jak szef facebooka aby wiedzieć, że to twórca strony ma wpływ na to jakie uczucia i poglądy wśród ludzi przyciąga. Tym samym zirytowała mnie bardzo postawa moderatorki ( za co zresztą dostałem bana z którym po dziś dzień się nie zgadzam ponieważ powodem było obrażanie a ja tam nikogo nie obrażałem a stwierdziłem dosadnie faktyczną postawę). Jak widać ludzie tacy jak wasza modka mają w swoim wąskim myśleniu naśladowców i każdy kto porusza temat tego jaka kultura panuje na stronie lub jak ja piszę czyja to wina, może dostać bana za darmo jak ja wtedy. Moje posty są usuwane, a posty ludzi, którzy jak modka patrzą na innych przez pryzmat tego, że czują się lepsi nie są i zostają co zresztą jest winą samej postawy moderatorów, którzy nie odwracają uwagę od istoty sprawy a nie nawiązują do tego o czym ludzie serio do nich piszą, za to posty ludzi, którzy obrażają innych i snują pomówienia na temat użytkowników, którzy poruszają temat waszego bezpieczeństwa i kultury wypowiedzi na tej stronie już nie są usuwane ?

To pokazuje jaka jest polityka tego portalu i liczę na jakieś oficjalne stanowisko osoby kompetentnej ponieważ wszyscy, którzy to czytają a nie tylko ja zasługują na jasną i klarowną odpowiedź dotyczącą tematu, który poruszyłem i na wyjaśnienie na poziomie merytorycznym nie dotyczące mojej osoby. Myślę, że jako klient, który płaci za usługę mam prawo tego wymagać.

http://fotka.com/forum/fotka/1188402,Dziwne_konta

KochamPierogi
KochamPierogi
  4 maja 2017

"Moje posty są usuwane, a posty ludzi, którzy jak modka patrzą na innych przez pryzmat tego, że czują się lepsi nie są i zostają co zresztą jest winą samej postawy moderatorów, którzy nie odwracają uwagę"

Miało być odwracają uwagę. Sorry dla wszystkich profesorów Midków, którzy to czytają i tych prawdziwych po szkole i tych domorosłych co jej nigdy nie skończą

Pjotrek
Pjotrek
  7 maja 2017

Prześledziłem wszystkie watki a wiec:
W temacie został napisany NICK osoby o której pisałeś w całym wątku,czego nie można robić,a zrobiłeś to świadomie o czym sam napisałeś,za samo prowokowanie i wprowadzanie niemiłej atmosfery powinna już być reprymenda,zawsze swoje zażalenia możesz składać do fp czy ft , a na początek polecam trochę spuścić z tonu złym emocja i nie przejmować sie tak światem virtualnym d83cdf7a;)

KochamPierogi
KochamPierogi
  7 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Pjotrek
Pjotrek: Prześledziłem wszystkie watki a wiec: W temacie został napisany NICK osoby o której pisałeś w całym wątku,czego nie można robić,a zrobiłeś to świadomie o czym sam napisałeś,za samo prowokowanie i wprowadzanie niemiłej atmosfery powinna już być reprymenda,zawsze swoje zażalenia możesz składać do fp czy ft , a na początek polecam trochę spuścić z tonu złym emocja i nie przejmować sie tak światem virtualnym ;)


Człowieku przecież to nie ma związku z tym co piszę ? Czy tu czytasz to ze zrozumieniem?

Dlaczego nie ma weryfikacji nowych profili a moderatorzy zachowują się i jak zwykli użytkownicy :D

PS. To jest świat wirtualny i dziś np można przy jego pomocy robić rewolucje ( np arabska wiosna). A wasz portal to idealna baza dla ekip różnych trolli itp itd. I tego dotyczy ten post... Jeśli mam nie brać was na poważnie to znaczy, że skoro tego nie rozumiecie to sami nie powinniście być modami i jesteście nie poważni bo nie rozumiecie zagrożeń płynących z internetu ani tego jak go się wykorzystuje i jakie ma znaczenie dziś w naszym codziennym życiu...

I pragnę zaznaczyć, że piszesz o swoich złych emocjach skoro tak reagujesz na dosadną ale usprawiedliwioną krytykę bo DUCHEM ŚWIĘTYM nie jesteś i nie znasz moich emocji. Więc proponuje zacząć od siebie i trzymać się tematu bo sorry ale irytuje mnie to, że wasze Twoja odpowiedź jako MODA bliższa jest Trollowaniu niż Modowaniu...

No chyba, że czytanie ze zrozumieniem to nie twój level to sorry
Pjotrek
Pjotrek
  7 maja 2017

skąd wiesz ze nie ma ? każde zdjęcia jest weryfikowane co za tym idzie i profil,jeśli ktoś ma wątpliwości co do danego profilu to go zgłasza a odpowiednie osoby zajmują sie dalej

Konto usunięte
Konto usunięte: moderatorzy zachowują się i jak zwykli użytkownicy

nie jesteśmy robotami,to chyba dobrze ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli mam nie brać was na poważnie to znaczy, że skoro tego nie rozumiecie to sami nie powinniście być modami i jesteście nie poważni.


nigdzie nie napisałem nic o nas (to juz sobie sam dodałeś ),tylko przestać robić bol oto ze faceci wchodzą na twój profil itp

ulatniam sie szkoda niedzieli na marudzenia :P
KochamPierogi
KochamPierogi
  7 maja 2017
Pjotrek
Pjotrek: nigdzie nie napisałem nic o nas (to juz sobie sam dodałeś ),tylko przestać robić bol oto ze faceci wchodzą na twój profil itp/i]


Czemu trollujesz a nie nawiązujesz do tematu rozmowy ?

Co z weryfikacją profili przez zdjęcie z twarzą i kartką z napisem Fotka

Czy to jest marudzenie, że krytykuje portal za który płacę?
Pjotrek
Pjotrek
  7 maja 2017

jeżeli jest wątpliwość co do wiarygodności takiej osoby dostaje taka info, płacenie za gwiazdę nie zwalnia z przestrzegania regulaminu ;)

MarPoz
MarPoz
  7 maja 2017

jestem tu zaledwie chwile i zauważyłem że moderatorzy faworyzują swoich znajomych.Ja dostałem bana za ponoc dotykanie miejsc intymnych.Masakra jakas .Siedze sobie w pełni ubrany trzymam rękę na brzuchu przez koszulke i tu nagle ban za niby XXX. Ten portal to jakaś beznadzieja.Bany z czapy,pełno sliniących się małoletnich analfabetów.O co chodzi???

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  7 maja 2017

Witam,

Konto usunięte
Konto usunięte: O co chodzi???

, a chodzi o to, że regulamin kamerek warto sobie odświeżyć: https://fotka.com/forum/kamerki/8679,NETYKIETA_FAQ_KAMERK - to tak na wstępie.
Natomiast rozczarowanie względem bana w kamerkach może Pan zniwelować lub nie pisząc do ich Moderatorów Głównych: wolanda lub Batwoman. Forum nie jest adekwatnym miejscem do rozpatrywania tego typu spraw.

Mniej nerwów i spoojnej nocy życzę :-)
KochamPierogi
KochamPierogi
  9 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: Witam, MarPoz:O co chodzi??? , a chodzi o to, że regulamin kamerek warto sobie odświeżyć: https://fotka.com/forum/kamerki/8679,NETYKIETA_FAQ_KAMERK - to tak na wstępie. Natomiast rozczarowanie względem bana w kamerkach może Pan zniwelować lub nie pisząc do ich Moderatorów Głównych: wolanda lub Batwoman. Forum nie jest adekwatnym miejscem do rozpatrywania tego typu spraw. Mniej nerwów i spoojnej nocy życzę :-)


Ale to nie zmienia faktu, że to jest zarzucanie odpowiedzialności na użytkownika i skutek polityki waszego portalu.
Nie odnoszę się do konkretnej sytuacji bo nie znam sprawy, ale wiem, że ja dostaje bany regularnie za darmo kiedy tylko zaczynam opisywać co działa źle i co powinno być już dawno zmienione na tym portalu...

Wasi "użytkownicy" zaczynają w większości tutaj i uczą się, że w necie można robić wszystko i każdy w tym kraju ma to w 4 literach a potem idą o krok dalej bo to już im nie wystarcza. Taka jest moja prywatna opinia bo widzę, że wasz portal to idealne miejsce na przedszkole dla małych karaczanków.

Przecież kto im da moda na innym portalu i kto normalny na poziomie będzie chciał być modem za darmo?

http://natemat.pl/149209,hejt-na-filipa-chajzera-to-zorganizowana-akcja-karachana-sprawia-im-to-ogromna-radosc
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.