Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Drogi użytkowniku AdBlocka
Dzięki reklamom podstawowa funkcjonalność serwisu jest bezpłatna.
Staramy się aby nasze reklamy były jak namniej uciążliwe.
Prosimy, wyłącz Adblocka na Fotce. Dowiedz się więcej.
Wyłącz AdBlocka
xxxkellyxxx
xxxkellyxxx
  21 czerwca 2010 (pierwszy post)

chciałambym się zapytać jak wygląda taki egzamin komisyjny sierpniowy z j. polskiego, jestem w liceum, i jak napisać taką deklaracje do Dyrektora w sprawie o egzamin? bo do rady (czyli jutra) trzeba oddać takie podanie a ja nie wiem jak napisać może ktoś by mi pomógł , jaki wzór tego ? z góry dziękuję!

Ewa
Ewa
  21 czerwca 2010

Do Rady Pedagogicznej:
Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi
pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego.

Z poważaniem
XYZ

Flo
Flo
  21 czerwca 2010
Ewa
Ewa: Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego.

Swoją prośbę motywuję tym, że ...

xxxkellyxxx:
chciałambym się zapytać jak wygląda taki egzamin komisyjny sierpniowy z j. polskiego, jestem w liceum

dostaniesz od nauczyciela zbiór zagadnień, egzamin wygląda jak taki duży sprawdzian, później na części ustnej losujesz karteczkę z zadaniami, masz 15 minut na przygotowanie i później opowiadasz komisji.
zuebobo
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  21 czerwca 2010
xxxkellyxxx:
chciałambym się zapytać jak wygląda taki egzamin komisyjny sierpniowy z j. polskiego, jestem w liceum, i jak napisać taką deklaracje do Dyrektora w sprawie o egzamin? bo do rady (czyli jutra) trzeba oddać takie podanie a ja nie wiem jak napisać może ktoś by mi pomógł , jaki wzór tego ? z góry dziękuję!

generalnie jedna poprawka przysługuje Ci bez żadnych podań.
no ale jeśli trzeba to tak jak wyżej:
Ewa
Ewa: Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego.

Flo
Flo: Swoją prośbę motywuję tym, że ...

i tutaj możesz powiedzieć że nie byłaś w stanie przyswoić omawianego materiału, że nie opuszczałaś godzin[no chyba że opuszczałaś to logiczne że nie możesz tak napisać]
etc.
Flo
Flo
  21 czerwca 2010
zuebobo
zuebobo: i tutaj możesz powiedzieć że nie byłaś w stanie przyswoić omawianego materiału, że nie opuszczałaś godzin[no chyba że opuszczałaś to logiczne że nie możesz tak napisać] etc.

albo, że nie zgadzasz się z oceną wystawioną przez nauczyciela i tyle ;)
zuebobo
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  21 czerwca 2010
Flo
Flo: albo, że nie zgadzasz się z oceną wystawioną przez nauczyciela i tyle ;)

albo.
ale jeśli ma tą jedynkę to musiała ona z czegoś jej wyjść :>
nie okłamujmy się :)
Flo
Flo
  21 czerwca 2010
zuebobo
zuebobo: albo. ale jeśli ma tą jedynkę to musiała ona z czegoś jej wyjść :> nie okłamujmy się :)

no ja np miałam komisa w gimnazjum, bo nauczycielka była wredną zołzą i się na mnie uwzięła. mój egzamin był jej ostatnim w tej szkole.
tomas
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
tomas
  22 czerwca 2010

Tutaj pozostaje jeszcze kwestia, czy Dada Pedagogiczna wyrazi zgodę na przystąpienie do egzaminu ;) wszystko zależy od okoliczności, które sprawiły, że nie zaliczyłeś "jak należy" danego semestru :)

tomas
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
tomas
  22 czerwca 2010
tomas
tomas: Dada

Rada :ninja:
margotka
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
margotka
  23 czerwca 2010
Ewa
Ewa: Do Rady Pedagogicznej:Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego. Z poważaniemXYZ

Dopisz jeszcze:
prośbę swą motywuję chęcią dalszej nauki.

o zakres materiału poproś nauczyciela przedmiotu... ma obowiazek cie o tym poinformowac
Potrzebujesz wzoru pracy? Napisz tutaj!!

"ciało ćwiczone w powściąganiu emocji przestaje dawać znaki"

Czepianie przynosi mi ulgę...:mrgreen:

i żeby było jasne - tylko krowa nie zmienia zdania
margotka
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
margotka
  23 czerwca 2010
Flo
Flo: no ja np miałam komisa w gimnazjum, bo nauczycielka była wredną zołzą i się na mnie uwzięła. mój egzamin był jej ostatnim w tej szkole.

hehe bierzesz dobry przykład z margolci - zrobiłam to samo w liceum;)
Potrzebujesz wzoru pracy? Napisz tutaj!!

"ciało ćwiczone w powściąganiu emocji przestaje dawać znaki"

Czepianie przynosi mi ulgę...:mrgreen:

i żeby było jasne - tylko krowa nie zmienia zdania
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.