Heksia
Posty: 1 (po ~380 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Heksia
  16 lutego 2023 (pierwszy post)

No cześć,
podaliście link do moderatora globalnego w Netykiecie, który nie działa. xD Jest napisane, że profil o podanej nazwie nie istnieje. Więc do kogo się odwoływać w sprawie kar lub składać skargi?
To po pierwsze, a po drugie Netykieta nie była aktualizowana chyba 100 lat. Jest tam opis pokoi, które nie istnieją od lat.
Ogarnijcie się ludzie. Trochę wstyd.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14922 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 lutego 2023
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Heksia
Heksia: No cześć,

Cześć. Zakładam że chodzi o Netykieta czatu. Fakt nie działa link, tutaj masz aktualny link do MG - Czatu: https://fotka.com/profil/MGlobalnyCzat gdzie możesz się odwoływać w sprawie nie słusznego nadania Ban jak i składać skargi.
Co do aktualizacji to się zgadzam z tobą, przydało by się odświeżyć :zly:
HardStyled83ddd0a
Moderator
gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  18 lutego 2023

Ogólnie myślę ,że Fotka (najfajniejszy portal wg mnie),
jeszcze rok, dwa i zakończy istnienie.
Dużo fajnych funkcji zostało zabrane, żadnych nowych nie ma od dawna.
Coraz mniej ludzi tu przebywa i nie robi się nic ,żeby przyciągnąć więcej osób.

Raczej nie liczę na jakieś "pobudzenie" Fotka niestety.

Ja jednak chyba przez sentyment zostanę tu do końca co by się nie działo :D
Pozdrawiam

Avatar użytkownika Pogodny1985Pogodny1985
Posty: 1 (po ~452 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Pogodny1985
  19 lutego 2023
Owad
Owad: Heksia: No cześć, Cześć. Zakładam że chodzi o Netykieta czatu. Fakt nie działa link, tutaj masz aktualny link do MG - Czatu: https://fotka.com/profil/MGlobalnyCzat gdzie możesz się odwoływać w sprawie nie słusznego nadania Ban jak i składać skargi. Co do aktualizacji to się zgadzam z tobą, przydało by się odświeżyć


Jestem tu kolejny raz, po kilku i kilkunastu latach. Stwierdzam fakt, że fotka leci na łeb i szyję. Nic nowego, nic się nie dzieje specjalnego. Od groma botów, fejków, sporo braku kontroli i, tak jakby nudniej się robi. Jeden z najlepszych tego typu portali, przejdzie chyba do historii. A szkoda. Ale gdyby zebrać ludzi, zebrać się w garść, wymyślić, pomyśleć, a może coś by mógł zrobić ? Jakąś reaktywację ? Z booomem. ? :)
gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  27 lutego 2023

Gdyby ten Portal ruszył z przytupem jak kiedyś,
mogło by być naprawdę fajne (zwłaszcza ,że większość konkurencji upadła).
Więcej prostych ,przydatnych funkcji, reklama i fotka może być znów na szczycie.
Na pewno setki osób Kocha Fotka.pl i liczy na wielki powrót.
Fotka.pl ma swoich wielkich fanów od lat i szkoda było by to zmarnować.

Fan Fotka.pl Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.