fifid
Posty: 5 (po ~343 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
fifid
  27 marca 2020 (pierwszy post)

no chyba że jest odwrotnie, a ja niepotrzebnie sie załamałem i wyłysiałem, zamiast korzystać z ciekawego życia(dzięki kobietom)

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  7 kwietnia 2020

Ewolucja wykształciła u kobiet uwodzenie dla własnej korzyści , nic w tym złego kiedy korzystają z tej umiejętności by zaspokoić własne potrzeby lub potrzeby swojego potomstwa ale obecnie większość kobiet wykorzystuje to żeby łatwo żyć kosztem mężczyzn.

RudeImagination20
RudeImagination20
  7 kwietnia 2020
BTOmc
BTOmc: Ewolucja wykształciła u kobiet uwodzenie dla własnej korzyści , nic w tym złego kiedy korzystają z tej umiejętności by zaspokoić własne potrzeby lub potrzeby swojego potomstwa ale obecnie większość kobiet wykorzystuje to żeby łatwo żyć kosztem mężczyzn.


w samo sedno
lepiej sam bym tego nie ujął ;D
Michalx99
Michalx99
  19 kwietnia 2020

"Mimo to starają się być pogodne, zamiast zgorzkniałe, i chcą kogoś poznać, pogadać"

Takie piękne, szkoda że nie prawdziwed83dde12

Gohanssj
Posty: 1 (po ~252 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Gohanssj
  2 maja 2020

korzysci kasa prezenty kwiaty auto i w pip znajdzie sie innych bo 90% lasek na to wlasnie leci a nie na ten wasz jak to wiekszosc pisze szukam romantycznego kochajacego nic w tym prawdy gadacie ze to faceci leca na wyglad a same faceta po nim oceniacie

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  21 maja 2020

Tak czytam i oczy przercieram.Ja w zyciu spotkalem tylko jedna co ewidentnie leciala na maja kase:) .Generalnie to bym ujal to tak:kobieta zaczyna myslec jak wydoic kase z faceta jak nie ma poczucia bezpieczenstwa przy nim bo ewolucja stworzyla ja do ponoszenia najwiekszych kosztow , a wiec musi dbac o swoje bezpieczenstwo i...ewentualnego potomstwa.Nie mozemy potomstwa tak po prostu wykluczyc z naszych rozwazan o atrakcyjnosci:) Wciaz w nas sa ludzie z epoki plemiennej :) To smutna prawda :) Jesli wezmiemy za pewnik ze kobiety sa 100x bystrzejszymi obserwatorami niz faceci to od razu wiemy ze jak facet do bani! to kobieta mysli za niego i za siebie, czyli jak przezyc ,a wiec nalezy zabezpieczyc tzw kase! Rola wiec faceta jest przekonac kobiete swoim zachowaniem ,bo ona caly czas go obserwuje,ze jest w stanie zapewnic jej byt i ewentualnej rodzinie .Nawet dziewczyny co sie sprzedaja ,na to patrza i reaguja :) bo ...z tym sie rodza :) Jak facet jest pewny siebie, mowi do rzeczy i na dodatek ciekawie to juz na starcie ma plusa bo ona wie ze on ma jakis potencjal na przetrwanie :) I o to biega w uwodzeniu.Trzeba umiec sie zaprezentowac , za duzo przy tym nie gadajac :) bo one takich Stefkow -Burczymuchow w lot rozszyfruja :) i wysmieja.Dlatego jak czytam takie zale roznych facetow to odnosze wrazenie ze oni sami sie kompromituja ...swoja bezradnoscia :) i niemoca znalezienia rozwiazania na swoje problemy.Powodzenia panowie :)

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  21 maja 2020
falowod
falowod: Jesli wezmiemy za pewnik ze kobiety sa 100x bystrzejszymi obserwatorami niz faceci


Bez obrazy ale trochę bujdy na resorach pan piszę , gdyż jakby jednostki damskie były takimi bystrymi obserwatorkami , to nie byłoby wśród nich samotnych matek z dzieckiem , a także wypalonych 30+ za burtą swoich oczekiwań , więc niestety ich instynkt bezpieczeństwa jednak bywa zawodny , azaliż dlaczego? , ponieważ notabene to proste świat to nie wyrocznia i niektórych rzeczy nie da się przewidzieć i nie wszystko da się zauważyć , ale to już takie tam zagadnienia z zakresu fizyki kwantowej i świata duchowo-energetycznego .

falowod
falowod: .Dlatego jak czytam takie zale roznych facetow to odnosze wrazenie ze oni sami sie kompromituja ...swoja bezradnoscia :)


Nie wiem kogo ma pan w tym poście na myśli , ale dzisiejszy świat daje dużo możliwości rozwoju zawodowego i edukacyjnego zarówno mężczyznom jak i kobietom i żadna płeć nie jest z tego obowiązku zwolniona , więc każdy winien odpowiadać za siebie i umieć zarobić na swoje potrzeby biorąc swoje życie na swoje barki , ale cóż są takie istoty , które wolą żyć na koszt innych , gdyż tak najwygodniej zasłonić swoją nieudolność i niezaradność za osłoną pseudo szczególnych uprawnień płci , no ale cóż kto da się wrobić w taką toksyczną relacje to potem ponosi konsekwencje tego wyzysku energetycznego w swoim życiu , a tu każdy może sobie we własnym sumieniu zadać pytanie i odpowiedzieć dlaczego dotychczas kobiety żyją zazwyczaj dłużej od mężczyzn...

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  21 maja 2020

Usilujesz meska logika ocenic kobiete a to bardzo zawodne! bo my mentalnie dzialamy zupelnie inaczej.Kobiety sa bystrymi obserwatorkami i bija facetow w tym na glowe.W 3 sekundy potrafia okreslic jaki typ faceta gosc reprezentuje.Czy to kut/as, czy wyglodnialy jeb/aka, czy fajny gosc do zabawy, czy tez jebaka do bzykania sie na cala noc:) To o czym piszesz tak obszernie to sa emocje na ktorych one caly czas pracuja i to one zaklocaja im reszte co wcale nie stoi w sprzecznosci z tym co napisalem.To ze kobieta wie ze ma sie trzymac z dala od okreslonego faceta wcalenie znaczy ze sie trzyma.To nasz meski umysl tak dziala: trzymaj sie z z daleka.I trzyma! Kobiecy zas to non-stop przeplyw danych i emocji z przewaga emocji.Ktoras bierze gore i logika wysiada! Kobiete trzeba ogarniac inaczej niz meska logika wtedy latwo do niej trafic.Ja na przyklad nigdy nie mowie im czego chce tylko stosuje negacje np Nie zaproponuje ci bzykania bo na pewno mi odmowisz :) i zabieram sie do jej obmacywania:) 99% mi nie odmawia :) Facet by powiedzial "skad wiesz?! i odmowil LOL Odnosnie drugiej czesci to w dziwnym srodowisku sie obracasz lub nie umiesz wywolac okreslonych emocji w kobiecie.Stad wrazenie ze chca wyludzac kase.Ja proponuje zmienic srodowisko, na inne.A po drugie nie "przekupywac " je! jako metoda podrywu na zasadzie ze fundujesz im drinka itp.Jesli to zrobisz to pokazujesz ze ci zalezy a wiec ona juz ma nad toba przewagei wykorzysta to! Mozna jej zaimponowac inaczej , np swoja osobowoscia, jakims hobby , tancem , gadka itp a potem powiedziec aby ci postawila drinka za wyklad jaki jej zrobiles:) Jezeli traktujesz podryw jak zabawe , mile spedzanie zcasu i nie masz w oczach dwoch kuta/sow to szybko sobie znajdziesz dziewczyne co ci bedzie stawiala drinki byle bys byl uczciwym wobec niej bo one to swoim radarem blyskawicznie to wykryja :)

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  22 maja 2020

Warto sie zastanowic na tym co doswiadczeni psychologowie mowia o roznicach miedzu kobieta i mezczyzna Na YTB jest fajny kanal omawiajacy kwestie lecenia kobiet na kase.Polecam .Poszukaj kanalu pt "Paweł Rawski" .Warto.Jest tam odcinek pt "Co odstrasza kobiety ".Polecam .Wiedzy nigdy za duzo :) a przyda sie z pewnoscia ! :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.