Venetix
Venetix
  6 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Poznam spympatyczną dziewczynę z poczuciem humoru.. Z dobrym harakterem, cierpliwością co potrafi wysłuchać i zrozumieć. Najwiekszymi zaletami to czułość i docenić drugą osobę taką jaką jest.... Po prostu w miłości być kochanym i docenianym przez swoją drugą połówkę. Chodź proste mam wymagania dla wiekszości ludzi są zbyt trudnę a wiekszość ludzi oczekuje podobnie skierowane do.......

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  6 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: harakterem

charakterem

Konto usunięte
Konto usunięte: co potrafi

która potrafi (chyba ze szukasz mebla pokojowego albo to pytanie)

Konto usunięte
Konto usunięte: Najwiekszymi zaletami to czułość i docenić drugą osobę taką jaką jest...

Najwiekszymi zaletami albo najwieksze zalety to + jesli czulosc wstawiasz jako bezokolicznik to docenianie tez musi nim byc inaczej to nie polski a rumunski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodź

ChoĆ :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: dla wiekszości ludzi są zbyt trudnę

trudne wymagania? chyba raczej duze a nie trudne...

Konto usunięte
Konto usunięte: wiekszość ludzi oczekuje podobnie skierowane do.......

do czego?

Ogolnie to wcale sie to nie trzyma. Nie wiem moze jestes rosyjskim szpiegiem ale po polsku to napisane nie jest.

Osobiscie nie uzywam ąęśćź ale jest dla mnie conajmniej dziwne ze ty uzywasz czasami. Nawet w jednym slowie potrafisz napisac "wiekszości". Dlaczego to dla mnie tajemnica :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: proste mam wymagania

widac po skladni i ortografii :zonk:

I zeby nie bylo ze jestem jakims nadgorliwcem. Literowek sie nie czepilem a tez ich troche jest :nie:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  6 kwietnia 2017

Bo moze sam niewiele dajesz z siebie?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.