SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  18 marca 2017 (pierwszy post)

Czemu dziewczyny sa wszystkie takie same ? Potrafia dawać nadzieje a potem zaraz odbierać i olewać mimo ze facet sie stara to maja to gdzieś, a facet tez człowiek ma uczucia. Zapewne będą tu osoby przeciwko temu ok, wiec niech mi wtedy wskaze tą która jest inna z chęcią wtedy taka osobniczkę poznam.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017

chyba ciebie pustaku

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 marca 2017

" Nie trzeba udowadniac faktów " HAHAHAHAHAHA Ona ma tak sprany łeb ze to sie juz kwalifikuje pod wiare :D

Faktem jest to ze jak patrze na to co piszesz Panthera to autentycznie wydaje mi sie ze jedynym Twoim zyciowym celem jest rozród. Jednak mądra matka natura upewnila sie ze takie idiotki sie nie rozmnoza :D :D :D ( sama nie chcesz dzieci co mnie bardzo cieszy)

Ja tej kretynce non stop wytykam jej hipokryzje :D

" sex niewolnice " " zmyślaczu, naciągaczu, manipulancie " XDDDDDDDDD

"FACECI ZRZESZAJMY SIE ZEBY SIE OSTRZEC PRZED " ZLYMI KOBIETAMI HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA!!!!!!!

JESTES TYPOWA WARIATKĄ CHORĄ NA GŁOWE :D:D:D:D WRACAJ NA MARSZ IDIOTEK :D:D:D:D

Panthera
Panthera
  22 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Faktem jest to ze jak patrze na to co piszesz Panthera to autentycznie wydaje mi sie ze jedynym Twoim zyciowym celem jest rozród. Jednak mądra matka natura upewnila sie ze takie idiotki sie nie rozmnoza :D :D :D ( sama nie chcesz dzieci co mnie bardzo cieszy)


co za tępak

skoro nie chce dzieci to jakim cudem moim zyciowym celem ma byc rozrod?

i co jestem wedlug ciebie tepakiem bo wiem ze sa jeszcze dobre i uczynne kobiety a nie wszystkie sa sukami jak wy probujecie mi wmowic? :D
Skoro tak to kim wy musicie byc :D
jestescie jeszcze gorsi.
Panthera
Panthera
  22 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: JESTES TYPOWA WARIATKĄ CHORĄ NA GŁOWE :D:D:D:D WRACAJ NA MARSZ IDIOTEK :D:D:D:D


a ty jestes typowym zrytym popaprancem gardzacym kobietami. Zostan gejem jak ci cos nie pasuje.
Panthera
Panthera
  22 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: chyba ciebie pustaku


co za beton z ciebie. Nic nie dociera, jak grochem o sciane.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 marca 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: Faktem jest to ze jak patrze na to co piszesz Panthera to autentycznie wydaje mi sie ze jedynym Twoim zyciowym celem jest rozród. Jednak mądra matka natura upewnila sie ze takie idiotki sie nie rozmnoza :D :D :D ( sama nie chcesz dzieci co mnie bardzo cieszy)co za tępakskoro nie chce dzieci to jakim cudem moim zyciowym celem ma byc rozrod?i co jestem wedlug ciebie tepakiem bo wiem ze sa jeszcze dobre i uczynne kobiety a nie wszystkie sa sukami jak wy probujecie mi wmowic? :D Skoro tak to kim wy musicie byc :D jestescie jeszcze gorsi.


Nikt nigdy nie napisal ze WSZYSTKIE ale Ty jestes tak biedna umysłowo ze do ciebie to nie dotrze. Autentycznie jestes tak głupia ze nie wiesz jak bardzo jestes głupia.Juz kilka razy napisalem do Ciebie co innego a Ty rozumiesz co innego. Nie dziwie sie ze jestes tak bardzo zdesperowana zeby udowodnic swoje racje. Na pewno wiele razy Cie gnoili faceci i beda Cie gnoic ( mam taka nadzieje ).

Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: JESTES TYPOWA WARIATKĄ CHORĄ NA GŁOWE :D:D:D:D WRACAJ NA MARSZ IDIOTEK :D:D:D:Da ty jestes typowym zrytym popaprancem gardzacym kobietami. Zostan gejem jak ci cos nie pasuje.


Jestes jedna z tych typiar które sądza ze są lepsze i nalezy im sie szacunek ( kobieta cie nie nazwe bo to by byla obraza dla nich ) a jestes tylko zwykła łajzą.... aha i jesli kims gardze to jestes nim tylko Ty bo nie zaslugujesz na cos innego :)
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 marca 2017

Niby to takie głupie i dziecinne ale jednak mam frajdę jak to czytam xD

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: " Nie trzeba udowadniac faktów " HAHAHAHAHAHA Ona ma tak sprany łeb ze to sie juz kwalifikuje pod wiare :D


" Nie trzeba udowadniac faktów " też jak to przeczytałem to było wtf? o_O
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: BekaZciebieModzie: " Nie trzeba udowadniac faktów " HAHAHAHAHAHA Ona ma tak sprany łeb ze to sie juz kwalifikuje pod wiare :D" Nie trzeba udowadniac faktów " też jak to przeczytałem to było wtf? o_O


Ona zyje w bajce ale wiesz my sie " zmówiliśmy " xDDDD
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ona zyje w bajce ale wiesz my sie " zmówiliśmy " xDDDD

pewnie ta pusta ograniczona jej główka tak pomyśli :D

BekaZciebieModzie - równie dobry byłby nick BekaZciebiePanthera :D:D
Panthera
Panthera
  22 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nikt nigdy nie napisal ze WSZYSTKIE ale Ty jestes tak biedna umysłowo ze do ciebie to nie dotrze. Autentycznie jestes tak głupia ze nie wiesz jak bardzo jestes głupia


Nikt nigdy?
To cie zaskocze cwaniaku:

http://fotka.com/forum/hydepark/15742295,Witam_dlaczego_Wszys

Proszę bardzo.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Na pewno wiele razy Cie gnoili faceci i beda Cie gnoic ( mam taka nadzieje ).


jesteś ch u jem.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jestes jedna z tych typiar które sądza ze są lepsze i nalezy im sie szacunek


nie jestem typiarą.
Nie uwazam sie za lepsza
A ze siebie i innych szanuje to oczekuje szacunku od innych.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: a jestes tylko zwykła łajzą.


Odezwał się typ który myśli że jest lepszy :)
Typowe. Ktoś obraża kobiety, i jest super. Ja w odwecie napisze cos o facetach lub po prostu wytlumacze ze nie kazda taka jest, to zaraz szuje sie zlatują i "udowodnij ze nie kazda taka jest!" "jestes łajzą co nie zasługuje na szacunek!"
Jesteście gorsi niż zaraza.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: aha i jesli kims gardze to jestes nim tylko Ty bo nie zaslugujesz na cos innego :)


przecież wiem że taki niedoyebaniec nie bedzie szanował drugiego człowieka gdy ten mu prawdę powie :)
W ogole gdzie ci mężczyzni? Nie dość, że obrazają wszystkie kobiety z powodu jakiś szmat, całą wine za swoje niepowodzenia zwalają na kobiety, to jeszcze jak im jakas kobieta wytłumaczy ze sie mylą odnośnie płci żenskiej, to sie fochają, obrażają i nie szanują takiej kobiety i jeszcze ją wyzywają.
Jak mozna tak traktowac kobietę?? Nie rozumiem. Pisdy nie faceci.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: pewnie ta pusta ograniczona


puste i ograniczone to ty masz jaja.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: A ze siebie i innych szanuje to oczekuje szacunku od innych.

Panthera
Panthera: Jesteście gorsi niż zaraza.

Panthera
Panthera: jesteś ch u jem.


Panthera
Panthera: A ze siebie i innych szanuje
-->no właśnie widać taki masz szacunek (masz się czym chwalić)
Panthera
Panthera
  23 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: no właśnie widać taki masz szacunek (masz się czym chwalić)

wy nie zasluzyliscie :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 marca 2017

Za to Ty tak, bo wydaje Ci sie ze urodzenie sie kobieta wystarczy i kazdy facet bedzie Cie szanowal. Typowe kobiece myslenie :D
Facet moze nie szanowac faceta ale jak juz nie szanuje kobiety to zal dupy :D

Panthera
Panthera
  26 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Za to Ty tak, bo wydaje Ci sie ze urodzenie sie kobieta wystarczy i kazdy facet bedzie Cie szanowal. Typowe kobiece myslenie :D


phi typowe myslenie prawika.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.