SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  18 marca 2017 (pierwszy post)

Czemu dziewczyny sa wszystkie takie same ? Potrafia dawać nadzieje a potem zaraz odbierać i olewać mimo ze facet sie stara to maja to gdzieś, a facet tez człowiek ma uczucia. Zapewne będą tu osoby przeciwko temu ok, wiec niech mi wtedy wskaze tą która jest inna z chęcią wtedy taka osobniczkę poznam.

Panthera
Panthera
  22 marca 2017

Czemu wy mnie atakujecie?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017

Ty sama cały czas wszystkich atakujesz szczególności facetów którzy wymieniają swoje poglądy

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 marca 2017

Bo tylko Ty podejmujesz tą bezsensowną dyskusję. Inne dziewczyny się jakoś nie udzielają w podobnych tematach i nawet wiem dlaczego. Bo mają na to po prostu wywalone co ktoś tam obcy sobie myśli o wszystkich kobietach. Nie wiem jak Ty możesz normalnie funkcjonować biorąc tak wszystko do siebie, nawet takie głupoty z forum. Ja bym już dawno zwariował więc podziwiam :D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 marca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Bo tylko Ty podejmujesz tą bezsensowną dyskusję. Inne dziewczyny się jakoś nie udzielają w podobnych tematach i nawet wiem dlaczego. Bo mają na to po prostu wywalone co ktoś tam obcy sobie myśli o wszystkich kobietach. Nie wiem jak Ty możesz normalnie funkcjonować biorąc tak wszystko do siebie, nawet takie głupoty z forum. Ja bym już dawno zwariował więc podziwiam :D


A dlaczego ? :D
Panthera
Panthera
  22 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Ty sama cały czas wszystkich atakujesz szczególności facetów którzy wymieniają swoje poglądy


poglądy? to są bzdury na temat kobiet. Poglądy są takie: "jeszcze nie spotkałem takiej a takiej kobiety, nie wiem czy takie istnieją" a nie zakładanie z góry "nie ma takich kobiet, wszystkie to szmaty!" -.-

Adrian3303
Adrian3303: Bo tylko Ty podejmujesz tą bezsensowną dyskusję. Inne dziewczyny się jakoś nie udzielają w podobnych tematach i nawet wiem dlaczego. Bo mają na to po prostu wywalone co ktoś tam obcy sobie myśli o wszystkich kobietach


I w ten sposob daja ciche pozwolenie na obrabianie im dupy. Im wiecej facetow taki temat przeczyta tym wiecej bedzie na przyszlosc zle traktowac kobiety. A brak ich udzialy w takich dyskusjach uznaja za przyznanie im racji. Jak faceci miedzy soba gadaja o kobietach dochodza czesto do blednych wnioskow nakrecając siebie nawzajem, obecność kobiety w takim temacie to wylanie na nich kubla zimnej wody i dodanie swiezych newsów do wątku.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 marca 2017

Serio myślisz, że przeczytanie jakiegoś tematu na forum może mieć wpływ na to jak będę później traktował kobiety? Serio? xD

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Bo tylko Ty podejmujesz tą bezsensowną dyskusję. Inne dziewczyny się jakoś nie udzielają w podobnych tematach i nawet wiem dlaczego. Bo mają na to po prostu wywalone co ktoś tam obcy sobie myśli o wszystkich kobietach. Nie wiem jak Ty możesz normalnie funkcjonować biorąc tak wszystko do siebie, nawet takie głupoty z forum. Ja bym już dawno zwariował więc podziwiam :D

a ja mam na ciebie wywalone nara
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 marca 2017

A ja na ciebie haha nara

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
Panthera
Panthera: poglądy? to są bzdury na temat kobiet. Poglądy są takie: "jeszcze nie spotkałem takiej a takiej kobiety, nie wiem czy takie istnieją" a nie zakładanie z góry "nie ma takich kobiet, wszystkie to szmaty!" -.

jak rozmowa ze słupem ...co ty chcesz mi udowodnić 100000 razy powtarzam podaj mi przykłady takich dziewczyn wspaniałych, bo chyba siebie nie polecisz bo z tego co widze jesteś taka jak inne dziekuje dobranoc
Panthera
Panthera
  22 marca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Serio myślisz, że przeczytanie jakiegoś tematu na forum może mieć wpływ na to jak będę później traktował kobiety? Serio? xD


niektorzy po to zakladaja takie tematy, by "ostrzec nieswiadomych mezczyzn przed konsekwencjami zwiazku z kobietą"

SkromnyJaa
SkromnyJaa: 100000 razy powtarzam podaj mi przykłady takich dziewczyn wspaniałych,


Co ty pie*R dzielisz, przecież nie trzeba udowadniać i podawac przykładów czegoś co istnieje i ma się dobrze -.- na łeb żeś upadł?

SkromnyJaa
SkromnyJaa: .co ty chcesz mi udowodnić


są normalne kobiety i nie trzeba tego udowadniać! ciebie do reszty porąbało chyba,nienormalny jesteś.
Dowodów ci sie zachcialo, chcesz to se ich szukaj, ja nie bede cie za rączkę prowadzić po świecie i pokazywać palcem ktora jest dobra a ktora nie, sam powinieneś już to umieć, dorosły jesteś!

Chce cie nauczyć byś nie wrzucał wszystkich do jednego wora, a ty mi bezczelny jeszcze pyskujesz, że mam ci dowodów szukać ze są normalne kobiety, i jeszcze twierdzisz że ze mna sie gada jak ze słupem, bo 10000 razy cos powtarzasz, a se powtarzaj, nie musze ci niczego udowadniać bo FAKTÓW SIĘ NIE UDOWADNIA!!
Chory koleś.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo chyba siebie nie polecisz bo z tego co widze jesteś taka jak inne


Wlaśnie nie jestem taka jak inne, ty po prostu nie umiesz tego docenic, z gory wszystkie skreślasz i uważasz za złe szmaty (i jeszcze rządasz bym ci udowodniała ze tak nie jest heh) i dziwisz sie ze nie miałam ochoty z tobą gadać? jak mozna chcieć gadać z takim umysłowym betonem? Nikt nie bedzie mnie z gory traktował czy uwazał za jakąś pustą sukę, więc tobie już podziękowałam, pokazałeś jaki jesteś.
Jeszcze byłam dla ciebie miła, rozmawialiśmy normalnie, a ty mi na forum dupe obrabiałeś że niby coś ci napisałam czego wcale nie napisałam, zmyślaczu naciągaczu i manipulancie.
To z tobą jest coś nie tak a nie ze mną czy innymi kobietami.
To z wami jest cos nie tak a nie z kobietami, poprzewracało sie w główce, chciało sie mieć sex-niewolnico-sprzątaczkę a się okazało ze kobieta też ma plany marzenia i ambicje i wam to nie w smak i lamentujecie ze jestesmy podłe bo jakim prawem mamy wlasny plan na zycie, własne zdanie i poglądy i do tego nie chcemy poświęcić naszego komfortu i szczęścia na uszczęśliwianie takich nieudaczników poprzez tkwicie z wami w związku w platonicznej miłości.

Siebie mogę polecać bo mam pasje i nie jestem pusta, i mozna ze mna o wszystkim porozmawiać, ale nie bede sie polecać tobie, bo i tak nie umiesz docenić kobiety.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: jak rozmowa ze słupem


Dokładnie mam to samo zdanie o tobie.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
Panthera
Panthera: są normalne kobiety i nie trzeba tego udowadniać! ciebie do reszty porąbało chyba,nienormalny jesteś. Dowodów ci sie zachcialo, chcesz to se ich szukaj, ja nie bede cie za rączkę prowadzić po świecie i pokazywać palcem ktora jest dobra a ktora nie, sam powinieneś już to umieć, dorosły jesteś!

sama jestes nienormalna skoro twierdzisz że jest inaczej a pokazać nie chcesz wiec nie wmawiaj mi że jest inaczej skoro wiem po sobie lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
Panthera
Panthera: Chce cie nauczyć byś nie wrzucał wszystkich do jednego wora, a ty mi bezczelny jeszcze pyskujesz, że mam ci dowodów szukać ze są normalne kobiety, i jeszcze twierdzisz że ze mna sie gada jak ze słupem, bo 10000 razy cos powtarzasz, a se powtarzaj, nie musze ci niczego udowadniać bo FAKTÓW SIĘ NIE UDOWADNIA!! Chory koleś.

pustak z ciebie jest niesamowity az mdli od tego. nie chce twojej nauki i nic od ciebie czepiaro
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
Panthera
Panthera: i dziwisz sie ze nie miałam ochoty z tobą gadać?

z takim pustym łbem to i mi się nie chciało rozmawiac
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
Panthera
Panthera: Siebie mogę polecać bo mam pasje i nie jestem pusta, i mozna ze mna o wszystkim porozmawiać, ale nie bede sie polecać tobie, bo i tak nie umiesz docenić kobiety.

ty i twoje pasje powtarzasz to jakby nikt ich nie miał tylko ty i z tobą raczej nie da sie rozmawiac bo sama nadskakujesz na wszystkich facetów wiec nie pierdziel juz tu farmazonów bo to nudne idz poczytaj swoje temat wczesniejsze bo masz ich sporo na temat jacy to są faceci
Panthera
Panthera
  22 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: pustym


jakbym miala taki pusty leb jak ty tez bym nie chciala z nikim rozmawiac

nie dociera do ciebie prosta prawda bo jestes ograniczony a jeszcze na mnie sie rzucasz bo ci wytknelam bledy w rozumowaniu

prawda w oczy kole co?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.