dareczka
dareczka
  17 marca 2017 (pierwszy post)

Nigdy bym nie pomyślała ze on taki jest . Potwor z niego a nie człowiek siedzę z jego dzieckiem 24 na dobę ale nie pracuje a on mnie tak poniża ze zyc mi sie nie chce jak tak można trafiłam na takiego potwora z ktorym zycia nie mam..

PatkaPsychopatkaa
PatkaPsychopatkaa
  17 marca 2017

To odejdz od niego.

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Gdybym miała dokąd mam troszkę pod górkę wiesz

PatkaPsychopatkaa
PatkaPsychopatkaa
  17 marca 2017

Musisz zacząć walczyć o siebie i dziecko. Im szybciej to zakonczysz tym lepiej dla Ciebie i dziecka. Nie daj sobą pomiatac. Poproś kogoś o pomoc. Rodzinę, znajomych, jeśli masz. Możesz też zadzwonić na telefon zaufania i tam Ci poradzą co w takiej sytuacji zrobić lub udaj się do domu samotnej matki. Dla chcącego nic trudnego, tylko musisz zacząć działać.

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Dlaczego mój post zostal przeniesiony do randek?

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Nie chce sie tuląc po domach samotnej matki to takie tez upokarzające jest i dziecka szkoda najbardziej poswiecilam cala siebie nic w zamian nie dostałam tylko pogardę

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Rozmyslalam o domu samotnej matki ale wolala bym miec normalne życie . Jego brat sie wtrąca gada mu różne. Rzeczy nie wiadomo o co im chodzi staram sie być dobra

PatkaPsychopatkaa
PatkaPsychopatkaa
  17 marca 2017

Decyzja należy do Ciebie czy będziesz dalej dawała przyzwolenie na ponizanie własnej osoby czy uwalniasz się i jesteś szczęśliwa.

PatkaPsychopatkaa
PatkaPsychopatkaa
  17 marca 2017

Możesz też porozmawiać z partnerem ale sądzę, że już to robiłaś i żadnego skutku nie przyniosło.

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Ja rozumiem wszystko dobrze co piszesz ale niby to takie proste a jednak trudne do zrealizowania.. Strach sie we mnie odzywa on tak mnie zrobil ze nawet nie wierze w siebie i swoje możliwości ze jednak sie uda to straszne uczucia

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Rozmawialam z nim problem taki ze on mnie nie słucha wcale robi swoje a mi na nic nie pozwala nawet do mamy pójść nie moge bo juz nierobem jestem itd

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Nawet wspólnie nic nie robimy

dareczka
dareczka
  17 marca 2017

Oby zadna normalna kobieta go nigdy nie pozwala bo to jest ogólnie pies na baby

PatkaPsychopatkaa
PatkaPsychopatkaa
  17 marca 2017

Musisz uwierzyć w siebie!. Zrób to dla swojego dziecka. Chcesz, żeby wychowywalo się przy takim człowieku i widziało jak Cie poniza?. Powiedz swojej mamie o problemie. Na pewno Cie przyjmie i będziesz mogła ułożyć życie na nowo. Nie wierz w to, że się zmieni. Naprawdę szansę są znikome.

dareczka
dareczka
  18 marca 2017

Od mamy musiała sie wyprowadzić bo sama urodziła a miejsca nie ma.ona mówi do mnie jesteś dorosla to twoje zycie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.