SoniuSs
SoniuSs
  1 lutego 2017 (pierwszy post)

Bycie w zwiazku niby fajna sprawa, owszem jesli jest prawdziwe uczucie do drugiej osoby i sie szanujcie wzajemnie. Pozwalalam na ponizanie, a nawet bicie i duszenie . Tlumaczylam, że to %. Teraz wiem, że nie bylo warto. Dziewczyny szanujcie sie. Nie spojrzycie w lusto tak jak teraz ja. Widze tylko sine pod okiem i wrak czlowieka, nie ta dziewczyna co 3 latwa temu. Szkoda, ze tak pozno to zrozumialam.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 lutego 2017

Lepiej późno niż wcale ,nie zapominać tylko pamiętać i wyciągnąć wnioski aby w przyszłości móc z podniesionym czołem spojrzeć sobie samemu w oczy ,bo nic tak nie oczyszcza jak rozmowa z samym soba w lustrze.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

dareczka
dareczka
  1 lutego 2017

Tez to przerabiam dużo by do pisania bylo ,ale nie mam ochoty

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 lutego 2017

Powiedzcie mi proszę co Was trzyma przy takich osobach które znecaja się nad wami psychicznie i fizycznie ?.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

SoniuSs
SoniuSs
  1 lutego 2017

Ta glupie nadzieja, że kiedys bylo dobrze to moze i teraz sie poprawi i bedzie lepiej.

Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  1 lutego 2017

Nie ma co wierzyć w poprawę złego zachowania. Ludzie rzadko się zmieniają, chyba że stanie się na prawdę coś poważnego. W późniejszych etapach związku (mieszkanie razem, ślub) będzie 10 razy gorzej.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta glupie nadzieja, że kiedys bylo dobrze to moze i teraz sie poprawi i bedzie lepiej.

Bez radykalnych kroków nic się nie zmieni ,twoja stagnacja tylko pogłębi ten proces . Pókiś młoda albo wóz albo przewóz ,biernoscia i czekaniem nic nie osiągniesz

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

ASZABENE
ASZABENE
  1 lutego 2017

Najprościej spoglądać na wszystko oczami widza, doradzać i krytykować ,ale faktem jest że jeśli nic nie zrobisz poprawy nie ma co oczekiwać .

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozwalalam na ponizanie, a nawet bicie i duszenie .

Gdybym był dziewczyną po pierwszym takim incydencie gość dostałby czerwoną kartkę w trybie natychmiastowym. Niepożądane typy zachowań trzeba hamować już przy pierwszych objawach. W przeciwnym wypadku dojdzie do sytuacji, kiedy będą one na tak zwanym porządku dziennym.
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  1 lutego 2017

Tak sobie myślę jaka mogła by być adekwatna kara dla kolesi znecajacych się nad kobietami .
Damski bokser hmm ,może wsadzić go do klatki z profesjonalnym zawodnikiem MMA i minimum trzy rundy .

dareczka
dareczka
  1 lutego 2017

Ten z ktorym ja jestem to naprawde porazka mieszkam z nim 2 lata mamy synka on poniża mnie na jego oczkach jestem z nim bo nie mam dokąd iść .predzej mieszkałam u mamy ale musiała sie wyprowadzić i teraz sie mecze bo gdzie małego mam zabrać wszystko drogie na mieszkanie trzeba czekać wynajem drogie pulapka.chyba ze dom dla samotnej matki nad którymi pastwią sie meszczyzni pozostaje to smutne.choc przeprosi czasem znowu to samo jest za 3 dni

ASZABENE
ASZABENE
  1 lutego 2017

I to jest przykre ,nigdy chyba nie pojmne co kieruje takimi streczycielami i ta bezsilność i kobieta z dzieckiem pozostawiona sama sobie bez wsparcia i pomocy

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  1 lutego 2017

Jeśli ktoś uderzył raz zrobi to ponownie. Jeśli facet bije kobietę sorka nie facet a osoba nie mająca w życiu sensu bycia, a kobieta nie reaguje na to, to oznaką strachu bądź oczekiwanie zmiany jak już wspomniałas. Jednakże taka sytuacja nie ma dalszego sensu gdyż to tylko oczekiwanie z krzywda. Później po rozstaniu jest tylko surowa ocena i twarde serce. Krzywda zmienia człowieka

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

dareczka
dareczka
  2 lutego 2017

Bardzo bym chciała by bylo dobrze ale widzę ze nie bd a chciałam mieć rodzinę a jestem sama. Trzeba się wsiąść w garść i pokazac mu ze stać mnie na więcej i udowodnić ze nie moze mnie ciągle poniżać czasem brakuje mi sil ale staram sie byc twardaa i nie okazuje tego ze mnie zlamal .mam dystans do facetów przez tego gnoja i nigdy nie bd miała wspaniałego faceta.bd tylko ja i mój synek tylko on mnie kocha i potrzebuje tak naprawde

ASZABENE
ASZABENE
  2 lutego 2017

Nigdy nie mów nigdy ,to że masz dystans do facetów to dobrze znaczy się że wnioski potrafisz wyciągać ,ale szkoda Cię . Ile jest takich kobiet w tym kraju które ,pod osłoną nocy zalewają się łzami ,by rano ponownie przyowdziac maskę i udawać że wszystko jest w porządku i śmieją się przez łzy .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.