Vicky22
Vicky22
  14 października 2016 (pierwszy post)

Piszcie priv chłopaki od 19-25, stare dziadki odpuście, żadnych propozycji sponsoringu, jeśli ktoś mi się spodoba odpisze jeśli rozmowa będzie spoko i ta osoba też może dziś wieczorem jakieś spotkanie? :) a jak nie dziś to kiedy indziej kto wie

Logoff
Logoff
  14 października 2016

masz 19 lat i chcesz typa 19-25, tak czy siak starszy wiec co robi 10 czy 20 lat różnicy skoro starszy to starszy xD
(ja mlodszej od siebie patykiem bym nawet nie tykał bo to wejście w problemy, kobieta wolniej umysłowo dojrzewa, jak ktos chce byc z mentalnym dzieckiem to spox xD)

eh te mlode kobieciny, kto je wychowuje i na kogo to ja nie wiem...

maximinus2
maximinus2
  14 października 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: chłopaki od 19-25, stare dziadki odpuście, żadnych propozycji sponsoringu

Po co się dymać z młodym i biednym szczylem, skoro można ze starszym, doświadczonym i bogatym? Myślisz, że taki dzieciak da ci kasę na skrobankę jak wpadniesz? Buahahahaha!
Vicky22
Vicky22
  14 października 2016

Idioci... W dupie mam pieniądze nie chcesz nie pisz proste... A po drugie nie znasz nie oceniaj. właśnie to kobiety szybciej dojrzewają niż faceci, są na to do wody, najlepszym przykładem jesteście wy :) komentując w tak "dojrzały" sposób

ElvisGP
Posty: 24 (po ~110 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 8
ElvisGP
  17 października 2016

"do wody" to można na główkę skakać, czego jednak nie polecam. Ja mam prawie 31 lat ale jakoś nie czuje się jeszcze dziadkiem, pozdrawiam z Gliwic

Jasiek1111
Jasiek1111
  18 października 2016

I po co wam to było ....

A tobie kolezanko proponuje wyjść do ludzi i poszukać kogoś poza siecią :) takie znajomości są najlepsze ;)

madara01q
madara01q
  19 października 2016

Vicky22 nie przejmuj sie po prostu to sa normalne tzw ,,trolle" internetowe niestety fajnej ,ciekawej osoby trudno znalezc tutaj wiem poniekaad cos o tym ,i masz racje ,ze kobiety szybciej dojrzewaja :) pozdrawiam Cie

maximinus2
maximinus2
  19 października 2016

Fiu fiu, po co się tak podlizywać? I tak nie poruchacie hahah!

PustakiSiooo
PustakiSiooo
  20 października 2016

Kuźwa, po 25tce już starym dziadygą zostałem, czas łapać za sznur i wytrzymałej gałęzi szukać.

pieeetrek
pieeetrek
  21 października 2016

Pomyślimy ;D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.