BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
genevieve14
genevieve14
  20 listopada 2012

Może znajdzie się jakiś wysoki, fotogeniczny Pan na studniówkę :D?:> woj.lubelskie

genevieve14
genevieve14
  20 listopada 2012

Może znajdzie się jakiś wysoki, fotogeniczny Pan na studniówkę :D?:> woj.lubelskie

gosciu1993
gosciu1993
  20 listopada 2012

Szukam partnerki na studniówkę z okolic Rybnika :) Odbędzie się ona 19 stycznia. Jeśli znajdzie się jakaś chętna dziewczyna proszę pisać na gg: 896590 :)

Marcinek124680
Marcinek124680
  20 listopada 2012

Ma jakas dziewczyna z Nowego Sacza i okolic ochote przejsc sie na studniowke 12 stycznia? Piszcie na priv

java15
Posty: 4 (po ~68 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
java15
  21 listopada 2012

chętnie bym się wybrał na studniówkę w warszawie i okolicach :) przypomniałby mi się stare dobre czasy ! :D

XxXsSijDupeXxX
XxXsSijDupeXxX
  22 listopada 2012

Szukam partnera na Wesele w czerwcu 2013r.. Jestem z Łodzi, a wesele w okolicach Kielc. Chętni niech piszą na priv :)

CiemnaaaStrefaaa10
Posty: 1 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CiemnaaaStrefaaa10
  24 listopada 2012

Szukam dziewczyny na studniowke 797676799 ok plocka i wawy

Chelser93
Chelser93
  26 listopada 2012

Poszukuje partnerki na studniówkę która odbędzie się w połowie stycznia w okolicach Krosna.
Osoby chętne proszę o kontakt na PW lub chelser93@gmail.com.

felicite
Posty: 2 (po ~561 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
felicite
  1 grudnia 2012

Szukam partnera na studniówkę (najlepiej z okolic Rybnika:)) Potencjalny partner niestety ''nawalił'' i bądź co bądź zostałam na lodzie. Mam cichą nadzieję na to, że znajdę tutaj kogoś kulturalnego, towarzyskiego, z poczuciem humoru, kto lubi się dobrze bawić i tańczyć (nie chcę przesiedzieć najważniejszego balu w życiu przy stole ;p). Z racji tego, że jestem dość wysoka + będę mieć szpilki, szukam kogoś wysokiego. Najlepiej ponad 185cm :) Data studniówki to 18.01. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt :)

redi00
redi00
  1 grudnia 2012

Może ktoś z białegostoku szuka partnera :) jak coś pw;)

nongrata
nongrata
  3 grudnia 2012

Szukam partnerki na studniówkę (styczeń) z Dębicy lub okolic - pisać pw

bartoss94
bartoss94
  4 grudnia 2012
szukam dziewczyny na wesele okoice Tczewa 17-18 lat piszcie ;]
CubanPete
CubanPete
  5 grudnia 2012

Hejka :)

Jesteśmy trójką przyjaciół w wieku 24-26 lat, organizujemy imprezę sylwestrową w okolicach Kołobrzegu w małej willi nad morzem. Chętnie poznamy Panie które chciały by spędzić czas własnie z nami, przyjemna atmosfera, ciekawi faceci z poczuciem humoru i chęcią by przeżyć sylwestra właśnie w Twoim towarzystwie :) To nie jest żadne desperackie ogłoszenie, po prostu mamy ochotę przeżyć coś nowego :) kontakt na priv

Silencee19
Silencee19
  5 grudnia 2012

Również szukam jakiegoś miłego, zabawnego chłopaka na studniówkę z okol. Trójmiasta ;) Ale koniecznie musi lubić tańczyć! Nie mam zamiaru przesiedzieć tego wieczoru przy stole ;D kontakt priv ;)

Jasper626
Jasper626
  6 grudnia 2012

Chętnie pójde na wesele lub ślub!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.