BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 October 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
animak8888
animak8888
  25 September 2012

potowarzyszę dziewczynie na weselu :)
24 lata, 181 cm wzrostu, brunet, LUBLIN,
zreszta, jak ktoras bedzie zainteresowana wrzuce fotki ;) narazie jestem photo off

NotPennyBoat
NotPennyBoat
  25 September 2012

Szukam dziewczyny :D

KrYsTiannOxP
KrYsTiannOxP
  30 September 2012

Szukam dziewczyny z warszawy na jakaś ciekawa imprezę :-*

EWELINA676
EWELINA676
  7 October 2012

Poszukiwany partner tańczący na studniówkę 2.02 w folwarku zalesie koło wieliczki. Ja jestem z okolic krakowa:)

Pawelekslodziutki
Pawelekslodziutki
  8 October 2012

chętnie się wybiorę na jakąś imrpezę z kimś zabrze i okolice ;p

xxWALDIxx92
xxWALDIxx92
  10 October 2012

dziewczyny szukacie partnera na wesele, studniowke itd to piszcze do mnie na priv nie biore za to zadnej kasy liczy sie dobra zabawa pozdrawiam i czekam:)

kasiekjest1
kasiekjest1
  11 October 2012

Szukam partnera na studiówkę a może i na całe życie ;D chętni pisać na priv woj. lubelskie Puławy ;D

DjakDiZzy
DjakDiZzy
  16 October 2012

Szukam partnerki na wesele 20.10.2012 w BUCZU.
Woj. Wielkopolskie/lubuskie, przyjadę, gwarantuje dobrą zabawę, oraz odwiozę.
priv. pilne

kamilleczek
Posty: 16 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
kamilleczek
  16 October 2012

Hey :)
Jestem do dyspozycji dziewczyn pójdę na studniówkę, wesele etc. Lubię dobrą zabawę umiem tańczyć (jestem po kursach) mam 180 cm wzrostu. Pozdrawiam i zapraszam Kargowa, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp. Zbąszyń i okolice.

ITakeCareOfYou
ITakeCareOfYou
  16 October 2012

Poszukiwany sympatyczny,najlepiej wysoki chłopak,o milej aparycji,który potowarzyszy mi na imprezie urodzinowej. Chętnych zapraszam na priv,tam więcej szczegółów :-)

bas9999
bas9999
  17 October 2012

Szukam partnera na studniówkę, która odbędzie się 12 stycznia w Kielcach. Chętni zgłaszać się na priv.

evvi18
Posty: 2 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
evvi18
  18 October 2012

Szukam partnera na studniówkę, która odbędzie się 01.02. Województwo kujawsko-pomorskie, zwłaszcza okolice Torunia. Chętni pisać na priv.

Bartek92x3
Bartek92x3
  19 October 2012

Chętnie potowarzyszę jakiejś Pani w imprezie okolicznościowej (urodziny, studniówka, wesele, etc.) Chętne pisać na prv.. Okolice Poznania ;)

escapetoparadise
escapetoparadise
  19 October 2012

Szukam partnera na studniówkę, data 9 luty 2012 :)

DJkowex
DJkowex
  20 October 2012

chetnie poszedl bym na studniowke:) śląsk

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.